18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna kompilacja dla feministek

Barnellini • 2020-08-17, 13:38
Znana i lubiana. W końcu mizoginów Ci u nas dostatek :D


Syn_Milionera

2020-08-17, 14:43
Żydki chcą siać mętlik w społeczeństwie. Wzniecanie agresji wśród kobiet w tym przypadku jest im na rękę. Kobiety w swej uległości wobec autorytetów (medialnych) zaczynają odpie**alać manianę zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego my jako faceci musimy wziąć się w garść i ogarnąć samice bo one same siebie i z siebie się nie ogarną. Ciężka ręka, stanowczość, i ku*as do mordy to podstawa dobrego funkcjonowania społeczeństwa.

Eknen

2020-08-17, 15:15
Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpie**olić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napie**alanie.

Je...........ik

2020-08-17, 17:42
Ahahaha jebac stare baby i gości którzy je jebią

Kostor

2020-08-17, 19:21
Eknen napisał/a:

Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpie**olić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napie**alanie.To sp***alaj

Farołrz

2020-08-17, 20:26
Eknen napisał/a:

Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpie**olić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napie**alanie.Polecam przeprowadzkę na jakieś forum dla feministek.
Tu nie masz czego szukać złotko.

djted

2020-08-17, 20:37
Kosz na łeb rozj***ł system

Attero132

2020-08-17, 22:29
Eknen napisał/a:

Przywalenie kulą w szczękę osobie która coś pisze i ma spuszczoną głowę ..... zajebisty przykład pussy pass . Sponiewieranie dziewczyny za rzekome donoszenie.....zajebisty przykład pussy pass. Laska która chce wpie**olić chłopakowi za to że ją zdradził i porzucił dla tłustej foki ... zajebisty pussy pass. Albo jakiś czarny naćpany transgender kolejny zajebisty przykład pussy pass. Nierzetelne gówno , ja tu nie widzę pussy pass denied., tylko zwykłe napie**alanie.Dawno ku*asa w buzi nie miałaś i zaczynasz gwiazdorzyć?

Mors_Nigra

2020-08-18, 02:43
Te k***y na końcu... tylko bym zobaczył, że poleciał cios na moją kobietę, a każda z tych kurew wracała by do domu z połamaną szczęką.

Kostor

2020-08-18, 13:40
Mors_Nigra napisał/a:

Te k***y na końcu... tylko bym zobaczył, że poleciał cios na moją kobietę, a każda z tych kurew wracała by do domu z połamaną szczęką.Jaka Twoja kobieta, jakie polamane szczeki? Chlopie... wstawaj, zesrales sie.