18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna gwiazda

Pener • 2012-01-07, 09:10
przed wami Dominika Wodzianka :amused:

ProVVe

2012-01-08, 13:38
L3gion92 napisał/a:

"anarchistka" - podziękował...




No nie powiesz w bani to ma anarchie... Jakos nie czaje tego moj rocznik nie posiadal takich tepych szpar... Omineła mnie jakas rewolucja czy ch*j wie co??

Nikczemny_Płód

2012-01-08, 13:38
Cytat:

@UP- dla mnie jedno i drugie to dno intelektualne.


Nie zdziwię się jak jesteś dnem dna Jolanty R. :roll:

Ciekawe czy indywidualny tok nauczania bardziej nadaje się do:

Hard->Erotyka, nagość, humor erotyczny.

Czy też, co jest wielce prawdopodobne:

Hard->Sex, dewiacje i fetysze.

No, zaiste...

Da...........ki

2012-01-08, 13:55
k***a ... wlasnie stracilem wszelka wiare w ludzkosc :trzesieee:

pieto90

2012-01-08, 15:15
@Poroniony Płód- nie wiem o ch*j ci chodzi, ale jeśli uraziłem w ten sposób twoją idolkę to wiedz, że gówno mnie ona i ty obchodzicie :D

Legon

2012-01-08, 16:59
zaistny to bylby moj wielce czcigodny ch*j rozjebujacy ci te struny glosowe abys nigdy przenigdy wiecej glupot nie gadala
btw. gdzie to sie k***a chowa nie wiem i nigdy tego k***a nie bede wiedzial bo nikt mi nie jest w stanie tego powiedziec chociaz stworca powinien to wiedziec i sie na pewno o to spytam pytaniem "wielce" znanym i lubianym "co to k***a jest !?"

pieto90

2012-01-08, 20:58
Obejrzałem pokrótce. Skąd mam wiedzieć, czy to nie "cudowna zmiana wizerunku przez piarowca" kiedy to już nikogo jej tępota nie podniecała? Tak jak w przypadku frytki. Nawet jeśli ona sama od początku ze swoim menago to wymyśliła to i tak jest dla mnie bardzo płytka :) mi duma by nie pozwoliła robić z siebie idioty za kase, no ale każdy ma inny system wartości jak stwierdza Zimbardo...

Op...........el

2012-02-28, 20:31
wielce tepa szmata...

Pilot_Tupolewa

2012-02-28, 20:56
Jak ona pie**oli się tak jak wysławia, to bym wolał konia walić do końca życia, niż ją kilka razy.
Bystra jest jak woda w Wiśle.

Qwertyliusz

2013-01-23, 04:12
Znalem goscia, ktory co i roz powtarzal, ze jest tylko prostym chlopem spod Grojca.
BARDZO prosci ludzie...