18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolega naprawil błąd

Pantilion • 2018-12-10, 16:43
Refleks kolegi ;)


wu...........py

2018-12-10, 16:46
10 lat w cs 1.6 robi robote :D

Bzik

2018-12-10, 17:23
@up

uuu.... homofobia....

bloodwar

2018-12-10, 17:32
Jasiu w szkole ma Dzień Hobby, nauczycielka pyta:
-Jasiu, opowiedz kolegom co twój tata lubi robić w wolnym czasie, jakie ma hobby
-Tato w wolnym czasie obciąga tirowcom na parkingu za 20 zł od sztuki!
Zła nauczycielka łapie Jasia za ramię, wyprowadza go z klasy i krzyczy:
-Czemu to powiedziałeś? Znam twojego tatę, to uznany prawnik, niemożliwe żeby robił coś takiego!
-Tato w wolnym czasie bawi się w ASG ale wstydziłem się powiedzieć przy całej klasie, że dorosły człowiek biega z plastikowym karabinkiem i krzyczy "piu piu piu! Nie żyjesz!"

BajecznyKrzysztof

2018-12-10, 17:47
jednak czarni są dobrzy w te klocki. Sprawnościówki, refleks, sport, kradzież i gwałty.

ziajos

2018-12-10, 20:00
Masa hejtu od spaślaków, którzy pewnie nawet żeby zawiązać buty, to muszą zaryzykować zawał serca :D

Wiewór

2018-12-10, 20:20
Bawiłem się w ASG ale odszedłem bo polactwo nawet w zabawie potrafi się podzielić

ellsworth

2018-12-10, 20:23
bloodwar napisał/a:

Jasiu w szkole ma Dzień Hobby, nauczycielka pyta:
-Jasiu, opowiedz kolegom co twój tata lubi robić w wolnym czasie, jakie ma hobby
-Tato w wolnym czasie obciąga tirowcom na parkingu za 20 zł od sztuki!
Zła nauczycielka łapie Jasia za ramię, wyprowadza go z klasy i krzyczy:
-Czemu to powiedziałeś? Znam twojego tatę, to uznany prawnik, niemożliwe żeby robił coś takiego!
-Tato w wolnym czasie bawi się w ASG ale wstydziłem się powiedzieć przy całej klasie, że dorosły człowiek biega z plastikowym karabinkiem i krzyczy "piu piu piu! Nie żyjesz!"


Ale jak siedzi przed kompem czy konsolą i "strzela" to już nie jest wstyd?

eMCeONe

2018-12-11, 04:23
bloodwar napisał/a:

Jasiu w szkole ma Dzień Hobby, nauczycielka pyta:
-Jasiu, opowiedz kolegom co twój tata lubi robić w wolnym czasie, jakie ma hobby
-Tato w wolnym czasie obciąga tirowcom na parkingu za 20 zł od sztuki!
Zła nauczycielka łapie Jasia za ramię, wyprowadza go z klasy i krzyczy:
-Czemu to powiedziałeś? Znam twojego tatę, to uznany prawnik, niemożliwe żeby robił coś takiego!
-Tato w wolnym czasie bawi się w ASG ale wstydziłem się powiedzieć przy całej klasie, że dorosły człowiek biega z plastikowym karabinkiem i krzyczy "piu piu piu! Nie żyjesz!"


Fakt jest taki, że są to repliki, często o wadze zbliżonej do oryginału... ignoranci twierdzący, że to plastikowe zabaweczki, proszone są o przyłożenie sobie takiej zabaweczki do głowy i naciśnięcie spustu. W dzisiejszych czasach repliki są w stanie zbijać szyby już z odległości od 50m. Pomińmy repliki gazowe, których budowa i mechanizmy działania w 90% odzwierciedlają broń ostrą. Usłyszałeś coś od kogoś, własnego zdania nie masz i teraz próbujesz zabłysnąć wśród takich samych doinformowanych jegomościów. Sam od młodziaka zacząłem się w to bawić i trwałem w tym przez ponad 10 lat. Wiem jedno, porządniejszych zjebów ze świecą szukać. Skoro autorowi powyższego komentarza nie pasuje gdy chłopaki/faceci ubierają się w mundur, ćwiczą taktyki wojskowe (częściej są lepiej wyszkoleni od NSR'ów) i praktykują swoją pasję w gronie kolegów, to może ów kolega woli przywdziać rureczki, pójść do starbucksa a później poobciągać kolegom... Nigdy nie zapomnę jak zostaliśmy zaproszeni do pewnej jednostki wojskowej na obchodzone urodziny.. Po dłuższej rozmowie z dziewczynami (fajne dupki), spytały się nas (aesgejów)
"- chłopaki a wy z jakiej jednostki jesteście GROM, NIL, AGAT?
- niee, hehe, my tylko fani, airsoftowcy..
- kurde, nie da się was rozróżnić, macie identycznie taki sam sprzęt"
Dlatego pamiętajcie drodzy ignoranci.. Nie naśmiewajcie się z ludzi, którzy mają jakąś pasję, bo w dzisiejszych czasach to ginący gatunek.

ws...........33

2018-12-11, 04:59
Pamiętam jak za dzieciaka się strzelaliśmy, szkoda, że to później umarło. Fajnie by było to zreaktywować, teraz to taka kapke nuda. Problem z asg to ludzie którzy biorą to zbyt serio albo są totalnymi p*zdami którzy boją się trochę zbrudzić. Pamiętam jak graliśmy z jakimiś dzieciakami które miały zajebisty sprzęt i aeg a my tylko sprężynki. Idioci zazwyczaj dostawali po dupie bo bali położyć się na ziemi żeby przypadkiem munduru se nie ubrudzić. Ogólnie polecam wszystkim.

YebaneDigidongi

2018-12-11, 09:39
Śmieszą mnie te pojazdy na Airsoftowców, głównie są one od osób które same nie mają hobby i jedyne co robią to oglądają biegających homoseksualistów po boisku którzy stukają się końcówkami... butów.

Zostawcie_Tykatnika

2018-12-11, 11:10
Jasiu w szkole ma Dzień Hobby, nauczycielka pyta:
-Jasiu, opowiedz kolegom co twój tata lubi robić w wolnym czasie, jakie ma hobby
-Tato w wolnym czasie obciąga tirowcom na parkingu za 20 zł od sztuki!
Zła nauczycielka łapie Jasia za ramię, wyprowadza go z klasy i krzyczy:
-Czemu to powiedziałeś? Znam twojego tatę, to uznany prawnik, niemożliwe żeby robił coś takiego!
-Tato w wolnym czasie gra w klubie piłkarskim z kolegami ale wstydziłem się powiedzieć przy całej klasie, że dorosły człowiek biega za piłką i kopie ją do siatki zawieszonej na prętach.


Można w ten sposob napisać praktycznie o każdym hobby

maddog77

2018-12-11, 21:11
Jezu jaka pierdoła najpierw nie trafił z 1,5m w dziurę wielkości średniego LCDka a potem jeszcze mało się nie wypie**olił....Panie Boże broń nas przed WoT.