18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolega naprawil błąd

Pantilion • 2018-12-10, 16:43
Refleks kolegi ;)


Wiewór

2018-12-12, 10:27
YebaneDigidongi napisał/a:

Śmieszą mnie te pojazdy na Airsoftowców, głównie są one od osób które same nie mają hobby i jedyne co robią to oglądają biegających homoseksualistów po boisku którzy stukają się końcówkami... butów.


Sam się w to bawiłem a teraz się z nich śmieję bo wiem jak to wygląda od środka.
Banda pie**olonych snobków.
Teraz sobie strzelam z ostrej na strzelnicy i sram na asg.

Salieri16000

2018-12-12, 11:06
Nie dosyć, że nie wrzucił flashbang'a przez okienko to jeszcze wpie**olił się koledze na linię strzału- w ogólnym rozrachunku chłop nie żyje...

konował

2018-12-13, 16:01
Powiem tak hobby jak hobby. Jak cię to bawi to fajnie. Ale problemem tego środowiska są ludzie którzy pozują na ch*j wie kogo. Udają wielkich komandosów co to k***a vietnam afganistan i koree przeżył wozi się jak taczki gnoju. Bo na szpej wyj***ł wartość dobrego samochodu i poucza innych bo on taki "znafca" to k***a śmiać się chce i wcale się nie dziwie że przybrnęła do nich łatka asgejów. Za gimbusa latało się z pistoletami z bazaru i z kumplami też się napie**alało po krzakach bo to w gruncie rzeczy dobra zabawa. Ale żeby myśleć że to coś więcej. No to już trzeba być niedoj***ny i cierpieć na kompleks fiuta.

Wiewór

2018-12-18, 08:04
Przeżywacie. Przecież to asgeje. To są partyzanci z wyciętego lasu. Komandosi z gumi kałachami.