18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolczatka

~_Yarko_ • 2021-04-15, 12:46
Kanadyjska policja w akcji.


shoe5maker

2021-04-15, 13:11
Skoro to Kanada to powinni go przeprosić, kupić mu nowy samochód i dać parę milionów za uraz psychiczny.

cesarz1982

2021-04-15, 13:25
Ale zapie**alał jak Janda po szczepionkę :mrgreen:

Sierioża

2021-04-15, 18:11
Prawidłowo a u nas jeszcze pies miałby proces o narażenie życia delikwenta.

Silverface

2021-04-15, 18:17
Patrząc na ten filmik miałem flashbacka z NFS Most Wanted :)

saves

2021-04-15, 18:47
shoe5maker napisał/a:

Skoro to Kanada to powinni go przeprosić, kupić mu nowy samochód i dać parę milionów za uraz psychiczny.



Jeśli był czarny, to policjant od kolczatki powinien zostać jego podnóżkiem.

Bonifacy69

2021-04-15, 19:45
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Polecam zainwestować.



Rewolucja i co z tego? W Polsce był koleś co wynalazl specjalne zderzaki, które mógłby by ładnie uratować dziesiątki tysięcy żyć i co? I nadal tego żadne nowe auto nie ma. To samo z tym zawieszeniem. Teraz auta robią księgowi.

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-15, 19:53
Samochody które jeżdżą na autopilocie to jest rewolucja, przyszłość to brak kierowcy. Co oznacza, że najbardziej zawodny element w pojazdach zostanie zlikwidowany.

Akurat jeśli chodzi o pomysły zastąpienia paliwa na wode, czy tak jak wspomniałeś o zderzaku Łągiewki to odpowiedź pozostaje ta sama: są ludzie którym to nie leży i dopóki nie będzie to dla nich bardziej opłacalne od aktualnego stanu rzeczy - nie zostanie to dopuszczone do świata konsumenta.

Bonifacy69

2021-04-15, 20:09
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Samochody które jeżdżą na autopilocie to jest rewolucja, przyszłość to brak kierowcy. Co oznacza, że najbardziej zawodny element w pojazdach zostanie zlikwidowany.
Akurat jeśli chodzi o pomysły zastąpienia paliwa na wode, czy tak jak wspomniałeś o zderzaku Łągiewki to odpowiedź pozostaje ta sama: są ludzie którym to nie leży i dopóki nie będzie to dla nich bardziej opłacalne od aktualnego stanu rzeczy - nie zostanie to dopuszczone do świata konsumenta.



Auta na wodę a konkretnie wodór to nisza, szybciej obejdziemy problemy pojemności baterii w elektryku niż furmanka na wodór zacznie się opłacać, aczkolwiek ja przyklaskuje innowacją choć na razie sam popylam dieslem bo jestem biedakiem

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-15, 20:21
Jesteś biedakiem a jeszcze nie znalazłes sposobu przeróbki disla na wodę ? Pełno tego na yewtube.

mrfreak16

2021-04-16, 01:43
Tam słupy bez fundamentu stawiają :shock:

Hireronim

2021-04-16, 12:06
Jak filmy w starym stylu ;)