18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolarze pedałują

CrazyEdek • 2021-01-13, 17:06
Gdzie z tymi rowerami.


Jebac_pedalarzy

2021-01-13, 20:21
Janusz_k napisał/a:

Tyle że kolarze byli tutaj w prawie, jechali na wydzielonej ścieżce rowerowej, więc kierowca do ukarania.



Januszku a skąd pewność że to jest wydzielona droga dla rowerów?
Może to jest drogowy pas awaryjny?

tigerqaz

2021-01-13, 20:23


z0neee napisał/a:

ale samochód nie przekrocził linii




Zobacz jakie to poj***ne...
Tak samo jest zj***ne prawo odnośnie obrysu pojazdu.
Niby obrys kończy się na złożonych lusterkach, a kapcie spod nadkoli jak wystają to są poza obrysem.
A ch*j że chlapie innych... prawo jest prawo ale w Polsce nie wolno bo są poza obrysem. Jak chcesz szerokie kapcie, poszerz nadkola, nawet poza lusterka, wtedy obrys się nie liczy i tak w kółko :D
A ch*j z tym prawem drogowym :P
Mogli w obrys auta się nie wpie**alać

plastic

2021-01-13, 20:37
ewidentna wina białej linii

SirMajkel

2021-01-13, 20:47
ale ch*joza wredny, jedzie kolumna a tem po złości. Typowy cebulion z sadola.

Zajebany

2021-01-14, 01:57
Spasione sadole wylewają swoje frustracje na kolarzy :roll: Reszcie te swoje tłuste dupska lepiej, wsiądźcie na rowerek i zrzućcie trochę tuszy

eliveruss

2021-01-14, 04:23
Ten kierowca to jakiś debil. Skuteczność na poziomie Sasina w organizowaniu wyborów. Precyzja niczym Olo strzelający do podporucznika Morawca w Psach na wysypisku

Jebac_pedalarzy

2021-01-14, 09:17
Zaj***ny napisał/a:

Spasione sadole wylewają swoje frustracje na kolarzy Reszcie te swoje tłuste dupska lepiej, wsiądźcie na rowerek i zrzućcie trochę tuszy



Zj***ni pseudo kolarze skaczą jak małpy choć nie znają zasad i przepisów ruchu drogowego.

Smokw

2021-01-14, 09:38
z0neee napisał/a:

ale samochód nie przekrocził linii



I co z tego? Kiedyś będziesz prowadził to zrozumiesz co to obrys samochodu, a jak kupisz lepsze bryle to zobaczysz, że gościu ścina, a kamera jest za blisko.

tigerqaz napisał/a:

Zobacz jakie to poj***ne...
Tak samo jest zj***ne prawo odnośnie obrysu pojazdu.
Niby obrys kończy się na złożonych lusterkach, a kapcie spod nadkoli jak wystają to są poza obrysem.
A ch*j że chlapie innych... prawo jest prawo ale w Polsce nie wolno bo są poza obrysem. Jak chcesz szerokie kapcie, poszerz nadkola, nawet poza lusterka, wtedy obrys się nie liczy i tak w kółko
A ch*j z tym prawem drogowym
Mogli w obrys auta się nie wpie**alać



Ty się lepiej podstaw kodeksu naucz bo się zdziwisz kiedyś za granicą jak Cię dupną za zbyt mały odstęp od rowerzysty. nikt się tu w żadne obrysy nie będzie bawił.

Obejszłem_system

2021-01-14, 12:10
pazuzu napisał/a:

Co za j***ny ch*j... Jak bym go dorwał to bym mu nogi z dupy powyrywał a potem kazał zapłacić za urwane lusterko



Wstawaj. Zesrałeś się.

Kukiełka

2021-01-14, 13:29
tyle w temacie bezpieczenstwa pedalarzy

tigerqaz

2021-01-19, 18:16
Smokw napisał/a:

Ty się lepiej podstaw kodeksu naucz bo się zdziwisz kiedyś za granicą jak Cię dupną za zbyt mały odstęp od rowerzysty. nikt się tu w żadne obrysy nie będzie bawił.



No właśnie o tych inteligentnych podstawach kodeksu napisałem...
Przede wszystkim pisałem o polskim prawie bezsensownym i skupionym na karaniu w każdy możliwy sposób kierowców.
Co mnie interesuje jakieś inne prawo, w innym kraju, skoro z takimi zj***nymi przepisami mogę nie dotrzeć nawet do granicy :D .
Jakbyś trochę pomyślał po przeczytaniu komentarza, to byś nie musiał pisać żadnych uwag.
j***ć prawo o ruchu drogowym, j***ć tych co je ustalają i j***ć pedalarzy !!!