18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolarze ich nienawidzą...

Halman • 2022-04-12, 06:50

ludzi którzy mają w dupie ich wyścig....

nowynick

2022-04-12, 09:07
jak mnie wk***ia taki tour de Pologne. Niby zjeżdża tu światowa elita sportowców, pięknie pokazane polskie krajobrazy w transmisji, setki tysięcy euro dochodów chociażby z branży hotelarskiej a ja? Moja powiatowa ulica zamknięta przez j***ne pół godziny... i to tak co rok!

zwierzak30

2022-04-12, 09:46
nowynick napisał/a:

jak mnie wk***ia taki tour de Pologne. Niby zjeżdża tu światowa elita sportowców, pięknie pokazane polskie krajobrazy w transmisji, setki tysięcy euro dochodów chociażby z branży hotelarskiej a ja? Moja powiatowa ulica zamknięta przez j***ne pół godziny... i to tak co rok!



Kreatywność. Tego ci zabrakło.
Jakiś czas temu (tak ze 30 lat :) )Przez moją wichure przejeżdżał właśnie ten turdepoloń. Przy miejscówce gdzie się spotykaliśmy z kumplami,postawili wodopój dla tych z poloń. Po przejeździe całego tego tałatajstwa,Na długości ze 300 m było tyle bidonów,że z kumplami zrobiliśmy mały biznes.Pozbieraliśmy je,umyliśmy a potem do żyda.Kasy na zapieksy i inne przyjemności,mieliśmy na miesiąc. :mrgreen:
Także,nie każdy ma smutne doświadczenia z pedalarzami jak Ty. :)

nebelwerfer

2022-04-12, 10:23
zwierzak30 napisał/a:

Kreatywność. Tego ci zabrakło.(...)
Także,nie każdy ma smutne doświadczenia z pedalarzami jak Ty.



bardzo ładnie :) po co być smutną k***ą jak można kręcić lody na tym czego się nie lubi :) zamiast narzekać i pie**olić przekuć w sukces.


kapelan_szturmowy

2022-04-12, 10:28
rowerzyści, w tym zawodowi, to ogólnie jakaś mało inteligentna kasta. Lepiej połozyć znaczną cześć peletonu, rozj***ć sprzęt i kolana/łokcie niż ominąć przeszkodę? To samo praktykują nasi drogowi kolarze. Mam kolegę. Wróże mu jazdę na wózku niebawem. Ostatnio wyjechał mu TiR. Myślicie że zwolnił? Zachamował? Zacisnął ręce na rączkach i z całym impetem zaj***ł w naczepę. Bo przecież miał pierszeństwo. ch*j w instynkt samosachowawczy, sprzęt i zdrowy rozsądek. Miał pierwszeństwo i ch*j... Tak tylko przypomnę: Jak komary podczas jazdy przez wioski


Halman

2022-04-12, 10:37
fiattt napisał/a:

Zacisnął ręce na rączkach i z całym impetem zaj***ł w naczepę. Bo przecież miał pierszeństwo.


przekaż mu że już czekamy na filmik z kamerki ewentualnie "fotoafter"...

Smogu93

2022-04-12, 11:08
fiattt napisał/a:

rowerzyści, w tym zawodowi, to ogólnie jakaś mało inteligentna kasta. Lepiej połozyć znaczną cześć peletonu, rozj***ć sprzęt i kolana/łokcie niż ominąć przeszkodę?



Widać że jedyny rower jaki macie to zakurzona stara ukraina po dziadku gdzieś w piwnicy. Widać też że nie jechaliście nigdy w peletonie, Ci goście kręcą po 40km/h trzymając się za kołem innego zawodnika na centymetry, nie mają szans na reakcję jeśli zawodnik przed nim ucieknie w bok. To nie tak że miał pierszeństwo oni nie mają czasu zareagować.

I nawet nie chce mi się komentować dzbanów co płaczą że droga zamknięta przez 30min. Przejdź się czasami z buta do sklepu jeden z drugim po te browary, a nie 300 metrów do sklepu furą. Bieg zorganizowany w mieście źle k***a, zawody kolarskie przez wieś źle, kolaże na ulicach też źle bo trzeba omijać (czego nawet kierowcy aut nie umieją zrobić). Wiec wychodzi że wszystko się należy keirowcom passatów ze wsi w której ten przejazd peletonu był największą atrakcją w roku :P

Sam jestem kierowcą auta i kolarzem amatorem i jeżdzę w zawodach i mam w piździe że macie pozamykane drogi.

franex1993

2022-04-12, 11:26
Smogu93 napisał/a:

I nawet nie chce mi się komentować dzbanów co płaczą że droga zamknięta przez 30min. Przejdź się czasami z buta do sklepu jeden z drugim po te browary, a nie 300 metrów do sklepu



Pewnego dnia biegi w moim mieście zostały zorganizowane w niedzielę, ale nie każdy bierze pod uwagę że niektórzy w niedzielę również pracują. Po całym tygodniu zapierodlu mam naprawdę ciekawsze rzeczy do robienia niż czekanie godzinę w pie**olonym korku bo biegaczom zachowało się biegać. Rozmawiałem z policjantem i tlumaczył mi ustalenia, że biegacze mogą korzystać tylko z połowy jezdni, tak aby jeden pas ruchu był wolny i działał na nim ruch wahadłowy, ale oczywiście k***y biegały całą droga.

Pozdrawiam

John-Flopp

2022-04-12, 12:12
Widzę że wszyscy się obsrali w komentarzach a to przypadkiem nie jest tak że jak jest taki przejazd to ulica jest wyłączona z ruchu i nikt tam NIE MA PRAWA być? Druga sprawa, jak można być takim zjebem i płakać że raz na rok zamkną Ci ulicę na 30min bo "Niby zjeżdża tu światowa elita sportowców"? No jak zjeżdża światowa elita sportowców to siedzisz k***a cicho na dupie j***ny cebulaku co się 5 razy nie podciągnie na drążku, kładę 100 że gdyby tak dosłownie całe miasto było by zaj***ne nawet nie ulica jedna, ale z powodu piłki nożnej (maaasa kibiców i problemów na drogach) to nikt by słowem się nie odezwał ale jak rowerzyści chcą przejechac ulicą? To robaki, to j***ne debile, szkodniki na drogach. Nagle jazda rowerem to nie sport ale kopanie krowiego żołądka to k***a największe osiągnięcie ludzkości... p0laczki, długo nie będzie tu lepiej.. -.-

Smogu93

2022-04-12, 12:21
franex1993 napisał/a:

Po całym tygodniu zapierodlu mam naprawdę ciekawsze rzeczy do robienia niż czekanie godzinę w pie**olonym korku bo biegaczom zachowało się biegać. Rozmawiałem z policjantem i tlumaczył mi ustalenia, że biegacze mogą korzystać tylko z połowy jezdni, tak aby jeden pas ruchu był wolny i działał na nim ruch wahadłowy, ale oczywiście k***y biegały całą droga.
Pozdrawiam



Ci pie**oleni biegacze podczas takiej imprezy zazwyczaj zbierają kupę forsy na jakiś cel. Każdy z nim zapłacił spore wpisowe które w sporej części poszło dla kogoś potrzebującego. Rozumiem że są ludzie którzy pracują w niedziele i współczuje Ci że musisz. Ale wszystkim jak sam widzisz nie da się dogodzić. Gdzie mają zorganizować bieg. Jak wyżej na wsiach też nie można bo tacy jak Ty też mają problem. Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie nie zadowolony, sorry taki mamy klimat. W Bostonie jak organizują maraton to jest wielka impreza Amerykanie się chwalą tym na całym świecie, a Polaczki? " Się pie**olonym biegać zachciało, a ja biedny nie mogę z roboty wrócić"

Co do wolnego pasa, miej pretensje nie do ludzi ale do policji, to oni zabezpieczają bieg to oni powinni taki pas udrożnić, jakoś k***a kobiety podczas protestów umieli rozganiać to co z biegaczami nie dadzą rady?


recenzor

2022-04-12, 13:09
fiattt napisał/a:

Zachamował



W rowerze ma "chamulec"? To pewnie drogi sprzęt.

nowynick

2022-04-12, 13:36
ja pie**olę przez moje miasto nawet to nie jedzie, dla żartu napisałem jakie to straszne utrudnienia dla miejscowych...

Smogu93

2022-04-12, 14:03
nowynick napisał/a:

ja pie**olę przez moje miasto nawet to nie jedzie, dla żartu napisałem jakie to straszne utrudnienia dla miejscowych...



To podwójnie smutne, dla żartu napisałeś o zawodach ale cebula wyszła.

banerr

2022-04-12, 19:29
Co oni mają na stałe zespawane kierownice do jazdy na wprost?

kapelan_szturmowy

2022-04-12, 21:14
recenzor napisał/a:

W rowerze ma "chamulec"?



k***a, wstyd, byk jak ch*j, kajam sie! Dzięki i czuwaj!!! Grammar Nazi!


... żartowałem.... Wracaj do peletonu. :-P