18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolarski ból dupki czyli...

Halman • 2023-02-05, 08:12

traktowani jak powietrze...

żmij

2023-02-05, 13:34
Daksio napisał/a:

Pewnie przy pierwszym podejściu został zblachowany i teraz się napina w necie.



Nie przypisuj mi swoich doświadczeń, szczypiorku :)

killua napisał/a:

po co sie pochylają jak pojeb..ani,


To akurat nietrudno wywnioskować.
Z pedalskiego nawyku nadstawiania zadka byle komu.

MsVapore napisał/a:

Komentarze obleśnych spasionych idiotów, którzy 5 kilometrów nie byli by w stanie przejechać na rowerze. Tylko siedzą obleśne knury i walą konia. Tfu wam na ryj.



Twoje oburzenie dowodzi, że jednak rozumiesz, jacy jesteście zj***ni.

roolf

2023-02-05, 14:28
@żmij ale ty jesteś żałosny. kozak w necie...

żmij

2023-02-05, 15:38
roolf napisał/a:

@żmij ale ty jesteś żałosny. kozak w necie...




jebacruskiescierwo

2023-02-05, 15:59
MsVapore napisał/a:

Komentarze obleśnych spasionych idiotów, którzy 5 kilometrów nie byli by w stanie przejechać na rowerze. Tylko siedzą obleśne knury i walą konia. Tfu wam na ryj.



Na tą chwilę mamy 6 pedałlarzy na forum

mekiz

2023-02-05, 16:07
żmij napisał/a:

No i git.
Trzeba ich traktować tak, jak oni traktują pozostałych użytkowników jezdni i chodników.
Pedalarze to takie homomurzyny transportu.








Marccelo

2023-02-05, 18:58
Jeżdżę i autem i rowerem. Jeśli ktoś ma problem z wyprzedzeniem roweru to jest p*zda nie kierowca. Jak ktoś nie rozumie że łatwiej wyprzedzić 6 rowerów jadących parami niż 6 gęsiego to jest poprostu głupi :->

ellsworth

2023-02-05, 19:42
Najbardziej zawsze śmieszą mnie komentarze p*zd, mówiących jak to rowerzyści ruch im blokują, podczas gdy sami potrafią tylko pedały gazu macać w zamochodzie, a gdyby im dać rower, niech pokazą jacy to są kozacy, jak to się sprawnie, dynamicznie przemieszczają, to po 300 metrach by padli na zawał. Idealny przykład p*zd, które potrafią tylko chojraczyć dopóki sami czegoś nie mają zrobić :D

żmij

2023-02-05, 20:11
ellsworth napisał/a:

Najbardziej zawsze śmieszą mnie komentarze p*zd, mówiących jak to rowerzyści ruch im blokują, podczas gdy sami potrafią tylko pedały gazu macać w zamochodzie, a gdyby im dać rower, niech pokazą jacy to są kozacy, jak to się sprawnie, dynamicznie przemieszczają, to po 300 metrach by padli na zawał. Idealny przykład p*zd, które potrafią tylko chojraczyć dopóki sami czegoś nie mają zrobić



Kilka postów wyżej masz maść. Częstuj się śmiało.

PękniętySłoik

2023-02-05, 22:29
ellsworth napisał/a:

Najbardziej zawsze śmieszą mnie komentarze p*zd, mówiących jak to rowerzyści ruch im blokują, podczas gdy sami potrafią tylko pedały gazu macać w zamochodzie, a gdyby im dać rower, niech pokazą jacy to są kozacy, jak to się sprawnie, dynamicznie przemieszczają, to po 300 metrach by padli na zawał. Idealny przykład p*zd, które potrafią tylko chojraczyć dopóki sami czegoś nie mają zrobić



do budy podludziu

kjan77

2023-02-06, 01:12
Jasiek93 napisał/a:

Na rowerze nie jeździłem w ch*j długo ale zawsze sie jechalo w spodenkach albo dresach. Teraz k***a nie mogę zrozumieć co mają na celu te obcisłe stroje . Przecież to musi być w ch*j niewygodne jak to do jajec i ch*ja przylega. Chyba, że ich kastrują wcześniej

Sęk w tym, że to nie jest niewygodne i dobrze spełnia swoją rolę.

Karboksylator

2023-02-06, 13:38
roolf napisał/a:

@żmij ale ty jesteś żałosny. kozak w necie...





@żmij





roolf napisał/a:

@żmij ale ty jesteś żałosny. kozak w necie...





@żmij




spike123

2023-02-07, 07:26
ponad 600W i tętno 140:)

atbi

2023-02-07, 13:21
Nieźle darli tymi rowerami
Ale dla puszeczki 50km/h to i tak za mało :-/

Grzesiek00

2023-02-08, 03:10
żmij napisał/a:

No i git.
Trzeba ich traktować tak, jak oni traktują pozostałych użytkowników jezdni i chodników.
Pedalarze to takie homomurzyny transportu.



Dokładnie. Nie mylić z rowerzystami.

żmij

2023-02-08, 16:59
Grzesiek00 napisał/a:

Dokładnie. Nie mylić z rowerzystami.



No tak.
Nic nie mam do tych, którzy szanują innych uczestników ruchu.
Szanujmy się.