18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koksu ośmiesza Popka

Ra...........hi • 2017-05-26, 20:19
A mógł nie spać. :)


tranzystor

2017-05-26, 23:34
Ratoshi napisał/a:

A mógł nie spać.




Jemu tyle zajęło zrozumienie żartu o sobie.

mazga50

2017-05-26, 23:42
jak zielone, to pewnie kiszonka...

waloos

2017-05-27, 00:04
Największe debile to są ludzie którzy wierzą w te ich "wrzuty"
Przecież oni obydwoje sobie dobrze zdają sprawę, że ich walka ma być magnesem dla Januszy. Ich walce mają towarzyszyć emocje i nie ważne jakie - czy to sportowe, czy to śmiech, czy agresja, to jest nieistotne, coś ma się dziać, dlatego pewnie na ich YTbowych kanałach jest pierdyliard filmików (zgaduję, bo ich nie śledzę, ale pewnie mam rację)

Przypuszczalnie po tej konferencji podeszli do siebie, zbili pionę i się rozeszli. Wyjdą do oktagonu, ponapie**alają się, po czym klepną się po plecach i pójdą na imprezkę bogatsi o kilka set tysięcy złotych. Biznes panowie, to je biznes.

Belweder

2017-05-27, 00:12
Nie pie**olcie smutasy, fajnie będzie pooglądać te jaja w ringu a dobre walki również się znajdą. Oby Burneice tak siadło na Popka... :mrgreen:

saszynski

2017-05-27, 01:58
ksw... dno i metr mulu a i tak znajda sie janusze, ktorzy zaplaca za ogladanie tego gowna...

XM195

2017-05-27, 07:59
Ja myśle że ksw to najlepszy teatrzyk świata. Wszystko ustawione 3 miesiące wcześniej, nakręcona publika gotowa skoczyć sobie do gardeł. Tymczasem obaj panowie całkiem nieźle się bawią dogryzając sobie. Tylko sebix nie ogarnie i będzie walczył do śmierci za idola.

Bakejaja

2017-05-27, 10:48
Nie jestem fanem popka i tych sportowców z ksw, ale jak dla mnie to Burnejka gada jak idiota jak z gwiezdnych wojen Master Yoda. A popek na głupka ma wyj***ne, więc wymyślił wierszyk i zamknął mu jape.

"Robert Burnejka pęknie ci szczęka, a cały stadion zwariuje. Po walce do domu zabierze cię karetka i stejki będziesz wpieprzał przez rurkę" Dziękuje

Grze

2017-05-27, 12:29
Lekce-nie-waze Hahahahahah

Belweder

2017-05-27, 12:59
Bakejaja napisał/a:

Nie jestem fanem popka i tych sportowców z ksw, ale jak dla mnie to Burnejka gada jak idiota jak z gwiezdnych wojen Master Yoda. A popek na głupka ma wyj***ne, więc wymyślił wierszyk i zamknął mu jape.

"Robert Burnejka pęknie ci szczęka, a cały stadion zwariuje. Po walce do domu zabierze cię karetka i stejki będziesz wpieprzał przez rurkę" Dziękuje



Wierszyk na poziomie przemyśleń w gimnazjum na języku polskim po przeczytaniu czytanki... Jak w ogóle idzie komuś zamknąć jape wierszykiem ? Zmień wiek na 15 a nie jakieś 29 sobie wklepałeś. Burneika nie mieszka w Polsce więc po prostu nie ma obycia z językiem polskim takiego i stąd ten Yoda wychodzi. Proszę

BrianGriffin

2017-05-27, 14:23
Szanuje organizatorów tego cyrku, golą polskie cebulactwo na niezłą kaskę.

domel1024

2017-05-27, 15:02
macie jakieś strony gdzie to będzie można obejrzec?

MiotaczBobruf

2017-05-27, 16:14
Oj Popuś zawsze podejrzewałem, że byłeś bystrzakiem :amused:

Hi...........po

2017-05-27, 18:00
Jadę na nastepna galę ksw. Tyle w temacie.

Bakejaja

2017-05-27, 19:38
Up_Belweder..."Wierszyk na poziomie przemyśleń w gimnazjum na języku polskim po przeczytaniu czytanki... Jak w ogóle idzie komuś zamknąć jape wierszykiem ? Zmień wiek na 15 a nie jakieś 29 sobie wklepałeś. Burneika nie mieszka w Polsce więc po prostu nie ma obycia z językiem polskim takiego i stąd ten Yoda wychodzi. Proszę

"Wierszyk na poziomie przemyśleń w gimnazjum na języku polskim po przeczytaniu czytanki..." Coś o tym wiesz, gówniarzu zaj***ny bo ciągle w szkole dostaje Pały.

"Jak w ogóle idzie komuś zamknąć jape wierszykiem ?" Można popek to zrobił i się wybronił ;)


"Burneika nie mieszka w Polsce więc po prostu nie ma obycia z językiem polskim takiego i stąd ten Yoda wychodzi. Proszę" Wiem jest Litwinem a ty jesteś k***a zwykłym murzynem. Dziękuje

Diss on Belweder ! Bijacz