18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koksownik i jego zastosowania w zimę z udziałem straży m

adi450 • 2012-02-10, 10:25

Kapral Poproszek

2012-02-10, 11:48
@up odeszli bo mieli smaka na kiełbasę i nie mogli na to patrzeć. Twoim zdaniem co mieli zrobić, mogli albo im wj*bać, albo odejść. Ktoś gratis zawiadomił straż, żeby ci też wspólnie poucztowali przy kiełbasce. Nikomu nic nie przeszkadzało. Nie wiem jak u was w mieście, ale u mnie straż nie chodzi sobie tak, a zwłaszcza zimą. Wtedy szukają na peryferiach ludzi bezdomnych i pytają czy może nie chcą pomocy i ogrzać się w schronisku i zjeść coś ciepłego.

michalkow

2012-02-10, 11:48
Taa kulturalnie, co chwila leciała k***a i zaczepiali kobiety, które przechodziły czy nie chcą dołączyć do nich.
Usiedli i liczyli, straż miejska się do nich do wali, później wrzucą na yt i zostaną bohaterami, zaprosi ich wojewódzki, a Komorowski wręczy medale.
A tu nic z tego straż miejska się nie dowaliła, chociaż mogła, bo nie może pić herbaty z butelki po piwie w miejscu publicznym.
Wniosek paru kretynów chciało zabłysnąć, ale im nie wyszło.

daro1337

2012-02-10, 11:50
k***a skarpety i klapki :o

.:...........:.

2012-02-10, 11:52
daro1337 napisał/a:

k***a skarpety i klapki :o



Co się dziwisz? :wtf:

Przecież to Polacy. :amused:

Ja...........ro

2012-02-10, 11:53
Oryginalne w ch*j... Średnio co druga osoba stojąca przy koksowniku wspomina o kiełbasce. Może i mało odkrywcze, ale i tak podziw że szli w letnich ubraniach po takiej pizgawicy... Dodam tylko, że ludzie, którzy narzekają na koksowniki niech sp***alają w ch*j i będąc konsekwentni, niech nie ogrzewają się przy nich.
Pozdrawiam lamentujących moherów, które rozpychają się przy koksowniku, grzeją śmierdzące dupska i jeszcze narzekają, że "po co to komu! i daleko od przystanku! bezsens! po co to stawiali! ale suń się pan, bo zimno!"

al...........10

2012-02-10, 12:24
michalkow napisał/a:

A tu nic z tego straż miejska się nie dowaliła, chociaż mogła, bo nie może pić herbaty z butelki po piwie w miejscu publicznym.



Jakiś artykuł, który tego dotyczy? Jak nie potrafisz podać to oddal się w bliżej nieokreślonym kierunku :idzwch*j:

Kapral Poproszek

2012-02-10, 12:46
@anal10 Tak z czystej ciekawości sam sprawdziłem i mam artykuł
USTAWA z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
Art. 2.
......
3) reklama napojów alkoholowych – publiczne rozpowszechnianie znaków towarowych
napojów alkoholowych lub symboli graficznych z nimi związanych,
a także nazw i symboli graficznych przedsiębiorców produkujących
napoje alkoholowe, nieróżniących się od nazw i symboli graficznych napojów
alkoholowych, służące popularyzowaniu znaków towarowych napojów
alkoholowych; za reklamę nie uważa się informacji używanych do celów
handlowych pomiędzy przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją, obrotem
hurtowym i handlem napojami alkoholowymi;
Art. 13
1. Zabrania się na obszarze kraju reklamy i promocji napojów alkoholowych, z wyjątkiem
piwa, którego reklama i promocja jest dozwolona, pod warunkiem że:
1) nie jest kierowana do małoletnich,
2) nie przedstawia osób małoletnich,
....
8) nie wywołuje skojarzeń z:
....
b) relaksem lub wypoczynkiem,
....

itd itp.
Poza tym samo używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym nie jest wykroczeniem, ale jeżeli powodują one zgorszenie wśród osób to już to jest wykroczenie.

Mi...........an

2012-02-10, 13:03
Szczerze to nie za bardzo rozumiem takie wyskoki. Po co to komu? Jak będą mieli po 60 lat będą opowiadali wnukom :,, dziadek jak był młody to w spodenkach na zajebistym mrozie przy koksowniku kiełbachę smażył. Taki był głupi a teraz kręgosłup go jebie bo chciał przykozaczyć..."
Mówicie pozytywne. Owszem. Ale i strasznie głupie.

Lelon

2012-02-10, 13:08
koleś z koczkodanem na głowie się za bardzo popisuje i to wk***ia.

al...........10

2012-02-10, 13:36
Kapral Poproszek, gówno masz - nic z tego, co przytoczyłeś, nie ma związku z filmikiem. Naucz się odróżniać pewne rzeczy, np. reklamę od siedzenia przy koksowniku :facepalm:

tom1700

2012-02-10, 13:53
Pistolerro - lepiej opowiadać: "Jak dziadek był młody to w okularach przed komputerem oglądał, jak ktoś na zajebistym mrozie przy koksowniku kiełbachę smażył"? Akcja ogólnie pozytywna :)

gumisw

2012-02-10, 13:59
jak dla mnie, pozytywnie :-)

podgor5 napisał/a:

jakie to miasto?



3:31 koleś chce Fakty Kaliskie, więc obstawiał bym Kalisz :-)

invi

2012-02-10, 14:04
Na pewno Kalisz. Trochę się zdziwiłem. Jak na to miasto to ten wybryk był szalony - aż dziw bierze, że ofiar w ludziach nie było.

michalkow

2012-02-10, 14:10
alan10,
A więc baranku sam wypróbuj, a zobaczysz.
Reklama to bardzo szerokie zagadnienie i nie tylko jest na bilbordzie i w telewizji. Nie ma ustaw, które wszystkie możliwe interpretacje sprowadza do jednej słusznej. A faktem jest że mogli za to dostać mandat i żaden gimbusowy napinacz nie zmieni prawa.

nikos

2012-02-10, 14:16
@Kapral Poproszek
widzę że jesteś Polaczkiem, i należysz do ludzi co w zimę narzekają ze zimno a w lato że gorąco.
ale na szczęście są ludzie tacy jak ci kolesie którzy potrafią pokazać że Polacy są narodem uśmiechniętym i z poczuciem humoru, i nie przeszkadza im -25.
co do artykułu o wychowaniu w trzeźwości to nie masz racji bo chłopak nie reklamował piwa,
według tego co Ty mówisz powinno się aresztować każdego kto ma 3 piwka w siatce przeźroczystej i idzie ulicą, albo koszulkę Lecha.

Jak już pisałem koksownik jest dla WSZYSTKICH wiec oni mogą z niego też korzystać,
Reakcja straży miejskiej też jest poprawna, Zobaczyli coś nietypowego wiec postanowili sprawdzić czy nie łamią przepisów i nie krzywdzą niewinnych, nie dopatrzyli się przestępstwa wiec dali spokój,
a co do "smaka" na kiełbasę to obstawiam że jak ktoś by poprosił o kawałek to by mu dali.

michalkow napisał/a:

A faktem jest że mogli za to dostać mandat i żaden gimbusowy napinacz nie zmieni prawa.

tak, to prawda, ale również faktem jest że mogli by go nie przyjąć i udowodnić swoje racje w sądzie