18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kojot

T3RMINATOR • 2022-12-06, 15:23
Kojot złapał i zranił dwuletnią dziewczynkę przed jej domem w Los Angeles.


htp

2022-12-06, 15:43
Ludzie zabrali mu jego tereny, to gdzie ma polować, jak jest głodny?

Pietruchm

2022-12-06, 15:46
Kojot jak kojot ale tego drącego jape orangutana powinni odj***ć...

unpleasant

2022-12-06, 16:10
Pies ogrodnika ... nie podzieli się i sam nie pożre - pomyślał kojot.

lysymisio6969

2022-12-06, 16:11
ku przestrodze kochających wilki.. w polsce są szakale (coś podobnego do kojota) ubiegłej zimy widziałem jednego tego lata dwa. coraz więcej zwierząt będzie wchodziło do miast za pożywieniem (śmietniki). drapieżnik, jeśli nie będzie miał pożywienia, bo ludzie pozamykają i odgrodzą śmietniki będzie szukał jedzenia gdzie indziej w okolicy śmietnika, na pierwszy ogień pójdą pewnie pieski i kotki a potem małe dzieci.
.. i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie.. (sprawdzić czy nie ksiądz)

ALIGATORt1000

2022-12-06, 17:29
fuse_beyond napisał/a:

ja pie**olę, ta kobita drze p*zdę jakby ją gwałcili



A Ty co byś zrobił?

Szary_Jeleń

2022-12-06, 17:35
lysymisio6969 napisał/a:

w polsce są szakale (coś podobnego do kojota) ubiegłej zimy widziałem jednego tego lata dwa. coraz więcej zwierząt będzie wchodziło do miast za pożywieniem (śmietniki). drapieżnik, jeśli nie będzie miał pożywienia, bo ludzie pozamykają i odgrodzą śmietniki będzie szukał jedzenia gdzie indziej w okolicy śmietnika, na pierwszy ogień pójdą pewnie pieski i kotki a potem małe dzieci.
.. i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie.. (sprawdzić czy nie ksiądz)



To trzeba je odstrzelić.

smc

2022-12-06, 17:39
Chciał dziewczynkę rzucić kojotowi jeszcze raz...

szejset66

2022-12-06, 18:05
ALIGATORt1000 napisał/a:

A Ty co byś zrobił?



Gwałcił i gwałcił. (Najpierw było tylko "gwałcił" ale moderator z dodatkowym chromosomem usunął bo nie może być jeden wyraz.) Teraz dobrze?

opółnocyuciebie

2022-12-06, 18:38
szejset66 napisał/a:

Gwałcił i gwałcił. (Najpierw było tylko "gwałcił" ale moderator z dodatkowym chromosomem usunął bo nie może być jeden wyraz.) Teraz dobrze?



dobźe dobzie :roll: właśnie to bym zrobił

Huherko

2022-12-06, 18:58
Szary_Jeleń napisał/a:

To trzeba je odstrzelić.



No dobra, dzieci można odstrzelić, ale po co odstrzeliwać małe kotki skoro są takie urocze?

szejset66

2022-12-06, 18:59
fuse_beyond napisał/a:

dobźe dobzie właśnie to bym zrobił



Piwo piwo.

Szczurosaw

2022-12-06, 20:21
lysymisio6969 napisał/a:

w polsce są szakale (coś podobnego do kojota) ubiegłej zimy widziałem jednego tego lata dwa. coraz więcej zwierząt będzie wchodziło do miast za pożywieniem (śmietniki). drapieżnik, jeśli nie będzie miał pożywienia, bo ludzie pozamykają i odgrodzą śmietniki będzie szukał jedzenia gdzie indziej w okolicy śmietnika, na pierwszy ogień pójdą pewnie pieski i kotki a potem małe dzieci.
.. i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie.. (sprawdzić czy nie ksiądz)



Ostatnio na TT widzialem jak ekoterrorysci sie wk***iaja ze w polsce robia polowania na dziki i wilki i ze tak nie mozna ze to zwierzeta xDDD