18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kogut podkurwia pieseła

LulerMaster • 2020-10-26, 19:06
Kogucik na kozaku wk***ia silniejszego koleszke


mygyry

2020-10-26, 19:26
Jak z feministkami, obrosną w piórka i myślą, że do każdego mogą podskakiwać

Pralpunkt

2020-10-26, 19:26
p*zda nie pies
Amstaff by złapał i zacisnął szczenke i było by po rosole
A ten nie wie co ma zrobić

banerr

2020-10-26, 19:28
To kumple z jednego podwórka.

Zbysław

2020-10-26, 19:35
pies na łańcuchu to jakaś pomyłka
ludzi prędzej co niektórych

tonieja

2020-10-26, 20:00
Pralpunkt napisał/a:

p*zda nie pies
Amstaff by złapał i zacisnął szczenke i było by po rosole
A ten nie wie co ma zrobić



prędzej już za inne koguciki dostał szpadlem kilka razy i się nauczył, że nie wolno

Yanki.de

2020-10-26, 20:05
Szacun dla KOGUTA.
Słabszy i mniejszy.. Ale z jajami!
Wielu z was tego brakuje.
Na Klawiaturze bezjajowcy mogą pisać PROZY... ale w życiu to c**y są.

Takafura

2020-10-26, 20:41
Niby kogut a głupi jak kura...

KebabRemover

2020-10-26, 20:50
stąd powiedzenie ptasi móżdzek, kogut myśli że jest orłem a pies odpuszcza bo się boi, powszechne zjawisko pośród ludzi

KebabRemover

2020-10-26, 22:28
@wertuqq

XDDDD zajebiste kiedyś bajki robili, jestem naj***ny i tak się śmieje z tych animacji a'la disneyoskich, nie to co te japońskie ścierwo puszczane za małolata dragon ball itp co sk***iel jest w bezruchu a za nim jakieś wiraże błyskają i tylko przemoc i hejt nauczana, japońskie żółte ścierwo skutecznie zatruło propagandą młode pokolenia białej rasy, skutki tego widać właśnie dzisiaj, dokładnie o to chodziło, żółci inteligentni przebiegli, chytrzy i cwani jak lis, choćby jeden biały człowiek zrozumiał o czym mówię może to pójdzie dalej i za kilka/dziesiąt lat większość białych ludzi pozna prawdę o żółtkach i ich okrucieństwie

PolenSan

2020-10-27, 00:45
Pamiętam jak za dzieciaka jeździłem z rodzicami do babci na wieś. Wiadomo jak to było w latach 90. Babcia miała swoje kury, świnie, krowy. No i był tam jeden sk***ysyn kogut co zawsze do wszystkich skakał. Wtedy może z 5 lat miałem i zawsze jak do mnie startował, to wiadomo jak to dzieciak, leciałem do rodziców.
Któregoś razu tata mi powiedział "jak leci to się broń! kopnij, odgoń!". No i na następny dzień podobna sytuacja kogut leci. Skończyło się że jadłem rosół z tego kogucika tego samego dnia bo w obronie własnej kopem go zabiłem. k***a trauma do dziś. Jedyne do czego się nadają to na rosół.

burn1878

2020-10-27, 05:39
KebabRemover napisał/a:

@wertuqq
XDDDD zajebiste kiedyś bajki robili, jestem naj***ny i tak się śmieje z tych animacji a'la disneyoskich, nie to co te japońskie ścierwo puszczane za małolata dragon ball itp co sk***iel jest w bezruchu a za nim jakieś wiraże błyskają i tylko przemoc i hejt nauczana, japońskie żółte ścierwo skutecznie zatruło propagandą młode pokolenia białej rasy, skutki tego widać właśnie dzisiaj, dokładnie o to chodziło, żółci inteligentni przebiegli, chytrzy i cwani jak lis, choćby jeden biały człowiek zrozumiał o czym mówię może to pójdzie dalej i za kilka/dziesiąt lat większość białych ludzi pozna prawdę o żółtkach i ich okrucieństwie



właśnie widać po tobie, jak wielkim debilem jesteś, że jedyne co wyniosłeś z DB to przemoc i hejt.

Exclip

2020-10-27, 08:39
 202

  


mygyry

Wczoraj 19:26

"
Jak z feministkami, obrosną w piórka i myślą, że do każdego mogą podskakiwać"
Chciales powiedziec, jak wąsik sie im sypnie pod nosem ;) xD