18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kodżak dorabia na ciężarówce

sereja3 • 2019-08-09, 11:20
I jedyna awaria jakiej doznał to układu nerwowego


GabKraj

2019-08-09, 11:29
No ale czego można się spodziewać po gościu, z którego wyrazu twarzy widać że nie ma nawet podstawówki skończonej?

~Velture

2019-08-09, 11:30
No i co to dało? Nic nie dało. Janusz brudny, spocony i śmierdzący tylko się potem będzie cieszył, że wk***ił "j***nego cwaniaczka".
Tam powinno kilku wysiąść, wysadzić go, zabrać mu kluczyki i wyj***ć kilometr dalej.

plnlbrt

2019-08-09, 11:36
za fraki i okope

Gamera

2019-08-09, 12:27
~Velture napisał/a:

No i co to dało? Nic nie dało. Janusz brudny, spocony i śmierdzący tylko się potem będzie cieszył, że wk***ił "j***nego cwaniaczka".
Tam powinno kilku wysiąść, wysadzić go, zabrać mu kluczyki i wyj***ć kilometr dalej.



W internecie już niejednemu cwaniakowi życie pogorszyło się po takich filmikach. Gość będzie rozpoznawalny... będzie wysłuchiwał głupich komentarzy ze strony znajomych czy obcych ludzi. Będąc na zakupach usłyszy "o janusz z tira". Jak facet ma dzieci to też będą mieć przerypane.... Internet nie wybacza

garota

2019-08-09, 12:52
Jak ktoś go zna niech wrzuci imię i numer telefonu. Wrzuci się na portal dla pedałów i będą dzwonić żeby por*chać.

SupremeLeader

2019-08-09, 13:01
Już jak gość szedł do samochodu, to mógł przy okazji wyciągnąć grzybek blokady hamulców w naczepie. Łysy miał by powód żeby stać, i przy okazji się przewietrzyć idąc je odblokować.

sereja3

2019-08-09, 13:05
SupremeLeader napisał/a:

Już jak gość szedł do samochodu, to mógł przy okazji wyciągnąć grzybek blokady hamulców w naczepie. Łysy miał by powód żeby stać, i przy okazji się przewietrzyć idąc je odblokować.



Dzięki kolego za pro tip. Gdzie jest takie coś? Skorzystam Na pewno i nie tylko ja, a większość sadoli :D . Łap piwko.

SupremeLeader

2019-08-09, 13:26
sereja3 napisał/a:

Dzięki kolego za pro tip. Gdzie jest takie coś? Skorzystam Na pewno i nie tylko ja, a większość sadoli . Łap piwko.



Zależy od naczepy, ale zawsze w bliskiej okolicy jej kół. Znajdziesz taką "skrzynkę roozdzielczą" A na niej będą dwa grzybki. Czarny i czerwony. Ciebie interesuje ten czerwony, wystarczy go pociągnąć i szeryf ma zablokowane koła.

Wiewór

2019-08-09, 13:34
Dopiero co wczoraj ktoś mi powiedział, że kierowcy tirów to w cale nie są matoły, które tylko potrafią kręcić kołem.
No k***a jednak są :lol:

Smokw

2019-08-09, 15:12
~Velture napisał/a:

No i co to dało? Nic nie dało. Janusz brudny, spocony i śmierdzący tylko się potem będzie cieszył, że wk***ił "j***nego cwaniaczka".
Tam powinno kilku wysiąść, wysadzić go, zabrać mu kluczyki i wyj***ć kilometr dalej.



Wszystko pięknie. Tylko jak odblokują pas?

Wiewór napisał/a:

Dopiero co wczoraj ktoś mi powiedział, że kierowcy tirów to w cale nie są matoły, które tylko potrafią kręcić kołem.
No k***a jednak są



Widzę, że dalej plujesz jadem na inne grupy zawodowe niż Twoja. Ja tam widzę, że wszystkie ciężarówki na prawym tylko jedna czarna owca. Mnie ostatnio blokowało 2 szeryfów w osobówkach. Winna jest policja. Łysemu by dopierdzieli z pięć stówek to by się nauczył co to jazda na suwak. Mają teraz zmienić prawo to będzie lepiej, tylko trzeba będzie wyedukować ludzi co i jak bo na razie nie rozumieją, że lewym wjeżdżamy na końcu pasa a nie 300 metrów przed i po jednym samochodzie.

blacov

2019-08-09, 15:18
Smokw napisał/a:

Wszystko pięknie. Tylko jak odblokują pas?
Widzę, że dalej plujesz jadem na inne grupy zawodowe niż Twoja. Ja tam widzę, że wszystkie ciężarówki na prawym tylko jedna czarna owca. Mnie ostatnio blokowało 2 szeryfów w osobówkach. Winna jest policja. Łysemu by dopierdzieli z pięć stówek to by się nauczył co to jazda na suwak. Mają teraz zmienić prawo to będzie lepiej, tylko trzeba będzie wyedukować ludzi co i jak bo na razie nie rozumieją, że lewym wjeżdżamy na końcu pasa a nie 300 metrów przed i po jednym samochodzie.



Tam to chyba byl dobry kilometr do zwezenia. Odnoszac sie do kierowcy ameby to przeciez widac odrazu, ze facet tylko marnuje tlen. Geba inteligencja nieskalana.

loda_szmato

2019-08-09, 15:30

Smokw napisał/a:

Winna jest policja.



Taa i zupa, bo tory były złe...
Od kiedy za Twoją nieznajomość przepisów odpowiada policja?
Osobiście uważam, że testy teoretyczne na prawko powinny być powtarzane co 20 lat. Zmieniają się przepisy, zmienia się kultura, a dziady jeżdzą tak jak nauczyły się 30-40 lat temu.

xmen

2019-08-09, 16:12
SupremeLeader napisał/a:

Już jak gość szedł do samochodu, to mógł przy okazji wyciągnąć grzybek blokady hamulców w naczepie. Łysy miał by powód żeby stać, i przy okazji się przewietrzyć idąc je odblokować.



Ewentualnie, jak ma plombę na drzwiach naczepy to ja zerwij.