18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koci zamachowiec

Lubie Cycki • 2012-11-23, 09:39
hłe hłę

Małopolska policja poszukuje snajpera-zwyrodnialca, który ponad 30 razy postrzelił śrutem kota. Zwierzę w ciężkim stanie trafiło do weterynarza w podkrakowskim Zabierzowie. Lekarzowi udało się uratować mu życie ( :-/ ) .

Weterynarz wyciągnął z ciała kota 25 śrutów, kilka utkwiło jednak w głowie zwierzęcia.



Który sadol się ukrywa ?
:mrgreen:



(żródło rmf24.pl )

rusofil

2012-11-24, 05:07
Mam nadzieję, że to i o wiele gorsza kara spotka tego ku*asa. Strzelić mu w ryj 30 razy to za mało. Połamać łapy to też za mało. Kolejna ciota i margines społeczeństwa, który pastwi się nad słabszym. Polskie prawo powinno zostać zmodyfikowane tak, by znęcający się nad zwierzętami płacili takie kary, by nie mogli przez 3 miesiące nic do gara włożyć. A jak niewypłacalny to niech kretyn zapie**ala na rzecz państwa. I tak nie ma z niego pożytku. k***a, co za złamasowata rasa z tego Homo Sapiens.

szefwszystkichszefow

2012-11-24, 06:36
Sadystyczne to jest jak koleś na deskorolce wypie**ala ze schodów i przejeżdża 10 metrów na ryju, a nie jak jakiś psychol napieprza wiatrówką w Bogu ducha winnego kota.

ray19

2012-11-24, 08:03
życzę wam, aby te k***y srały wam na parapet i darły p*zdę 0 3 w nocy! Z procy jest bardziej humanitarnie, przeżyje i więcej nie wróci ;D Domowe koty są ok, ale jak ci 10 bezpańskich k*** przyleci na podwórko, to tylko straty można liczyć.

Kaszysz

2012-11-24, 09:21
dziewczynki z gimbazjum nie rozumieją że takie kocie k***iszony za najlepsza rozrywkę uważają wylegiwanie się i rozciąganie na maskach samochodów. Gdyby któremuś z was przyszło zapłacić 500zł za malowanie przodu auta, a za 3 dni znowu bo wszata k***a znowu postanowiła grzać cielsko na masce twojego auta to prędzej czy później wyjąłbyś wiatrówkę i napie**alał dopóki nie zdechnie.

T34v2

2012-11-24, 09:55
Pewnie mu j***ny kotecek na samochodzie spał i lakier rysował. Jak do właściciela zwierzaka nie dociera, to pozostają takie sposoby...
Jakby jednemu czy drugiemu 'obroncy zwierząt' siersciuch lakier zrysował, to byście inaczej gadali.

Mam ochote zrobić to samo- kot od sąsiada przyłazi mi na taras, spi sk***iel na łąweczce, kłaki zostawia i ZAWSZE jest nasrane albo naszczane do kwietnika i jebie tym gównem wokół. Kiedyś h*ja w garażu znalazłem na masce samochodu- jak mu przyj***łem kijem to się tydzien nie pokazywał. Na szczęście rysy nie byly głębokie, wystarczyło polerke filcem zrobić, no ale kilka godzin roboty w plecy.
Wg sąsiadki 'to przeciez nie mógł być on', 'nie może go trzymac w zamknięciu', 'koty chodzą własnymi drogami'.

Może obrońcy zwierząt z sadola przyjadą i wytłumaczą kotkowi że nie wolno, zanim ja to zrobie kawałkiem mięsa z pociętymi szpilkami? Bo o ile ten koci snajper miał dobry motyw, to ja go w 100% popieram i chętnie bym go wynajął.


Pozatym zaskarzyć do sądu trzeba też koty! Jak złapie taki mysz, ptaka cyz kreta to przecież nie zeżre sk***iel od razu, tylko pastwi się nad nim aż ten padnie z wycieńczenia. To jest znęcanie się i jest niehumanitarne.

Mencjusz

2012-11-24, 10:23
Jeśli już udomowiliśmy niektóre ze zwierząt, a w rezultacie straciły one umiejętność życia w naturze, jesteśmy moralnie odpowiedzialni za ich życie. Znęcanie się nad bezbronnym zwierzęciem jest chorobą psychiczną wynikającą z niedowartościowania bądź czerpania przyjemności (często podobnych do seksualnych), z zadawania cierpienia. Takie osoby powinno się resocjalizować, ponieważ stanowią potencjalne niebezpieczeństwa dla innych ludzi.

voytex666

2012-11-24, 10:55
ale ma h*jową wiatrówkę..... z mojego hatsanka srut przeszedłby na wylot

matiqq

2012-11-24, 12:32
seattle@
k***a nieodwracalnie postawiłem piwo przypadkiem bo chciałem cytować. k***a!

BMWswap, popieram...

reszta@ i dalej myślicie, że moja akcja z sosem była zbrodnią i znęcaniem się nad sierściuchami?

los gienadijos

2012-11-24, 12:50
No nie wierze znowu?!
Zlot miłośników kotów. No k***a wielkie halo bo ktoś doj***ł sierściucha.
Tylko się nie popłaczcie animalsi.
Nie będę się powtarzał ale macie jakieś problemy ze stabilnością emocjonalną.
Sądząc że wiecie na jakiej jesteście stronie zakładam że bawi was cierpienie innych (wypadki, urazy itd).
A tymczasem rozczulacie się nad jakimś dachowcem.
Po co takie pitolenie co bym zrobił jak bym go dopadł, gówno byś zrobił to oczywiste. A tymczasem pomimo że sam też byś kota nie doj***ł po prostu baw się zajebistym foto ze śrutem w głowie kota.
Sadistic!!!

krzysztof6666

2012-11-24, 13:54
mógł po wystrzeleniu tych 30 śrutów jeszcze jakąś niedużą petardę kotu w dupie zdetonować :D ,
o ależ nie przecież to zwyrodniałe tak nie można biedne kotki itd itp :D
jak można być aż tak pochrzanionym żeby oglądać porozrywanych arabusów i sobie żartować że to nie ludzie
a płakać nad kotkiem i hejtować oprawcy i wszystkim którzy z tego łacha drą







p.s.

żeby nie było arabusy to nie ludzie , a postrzelone koty są okej :D

Pariah

2012-11-24, 17:15
krzysztof6666 napisał/a:


jak można być aż tak pochrzanionym żeby oglądać porozrywanych arabusów i sobie żartować że to nie ludzie
a płakać nad kotkiem i hejtować oprawcy i wszystkim którzy z tego łacha drą



Bo widzisz: niektórzy wyznają zasadę, że znęcanie się nad słabszymi, i bogu ducha winnymi zwierzątkami to objaw kurestwa, bycia słabym downem umiejącym tylko ranić słabszych. Z drugiej strony są zwierzęta zwane potocznie ludźmi - niebezpieczne skurczybyki które jako jeden z niewielu gatunków potrafi zadawać cierpienie dla samej przyjemności robienia tego, więc nie żal mi rozjechanych i wysadzanych niemowlaków, dorosłych i staruszków gatunku ludzkiego, czerpię z takiego widoku przyjemność niezależnie od narodowości, a "snajperowi" dla lepszego cela proponuję zakropić oczy cyjanopanem. po ok 30 minutach gałki oczne wyżre, a klej zatrzyma się w okolicy kości czaszki częściowo przeżerając się w stronę mózgu uszkadzając przedni płat czołowy i czyniąc z takiego śmiecia warzywko... i tak nic z niego nie będzie pożytecznego, szkoda tlenu...

Dżoker

2012-11-24, 23:25
Miałem kiedyś kumpla który strzelał z wiatrówki ale do naszych znajomych :D jego akcja jakoś była śmieszniejsza ale zdążyli schować sie za przystankiem...

matiqq

2012-11-25, 01:04
Dżoker@
Miałem kiedyś kumpla który...

taaa...
"Kolega ma problem ale się wstydzi sam"
"koleżanka chciała by zapytać..."

krzysztof6666

2012-11-28, 21:20
Pariah
Cytat:

więc nie żal mi rozjechanych i wysadzanych niemowlaków



um mhm rozumiem

Cytat:

a "snajperowi" dla lepszego cela proponuję zakropić oczy cyjanopanem. po ok 30 minutach gałki oczne wyżre, a klej zatrzyma się w okolicy kości czaszki częściowo przeżerając się w stronę mózgu uszkadzając przedni płat czołowy i czyniąc z takiego śmiecia warzywko... i tak nic z niego nie będzie pożytecznego, szkoda tlenu...



:lol: :lol: :lol:

chyba jestem dziwny bo la jednak wolę rozjechane kotki - malusie i milusie , niż niemowlaki , cóż ,,chyba'' jebnięty jestem :roll: