18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koci zamachowiec

Lubie Cycki • 2012-11-23, 09:39
hłe hłę

Małopolska policja poszukuje snajpera-zwyrodnialca, który ponad 30 razy postrzelił śrutem kota. Zwierzę w ciężkim stanie trafiło do weterynarza w podkrakowskim Zabierzowie. Lekarzowi udało się uratować mu życie ( :-/ ) .

Weterynarz wyciągnął z ciała kota 25 śrutów, kilka utkwiło jednak w głowie zwierzęcia.



Który sadol się ukrywa ?
:mrgreen:



(żródło rmf24.pl )

Neuf

2012-11-23, 14:28
dirty_pig napisał/a:

dobrze zrobil piwo



Dostajesz piwo za odwagę pisania takich bzdur ... Życzę Ci abyś kiedyś dostał 30 razy śrutem w mazak bez możliwości obrony. Wtedy wypiję piwko chętnie oglądając jak byś wyglądał.
Tylko c**y ostateczne pokazują "klasę" pastwiąc się nad zwierzęciem które nie może się obronić.

Bóg

2012-11-23, 14:41
BongMan napisał/a:

Zapłacę za POTWIERDZONE informacje gdzie ten gość mieszka i jak się nazywa. Policja i tak gówno zrobi, nawet jak go znajdą...



A co zakatujesz go sucharami?

vincenzo

2012-11-23, 16:17
To on strzelał z wiatrówki czy dmuchał w rurkę w której był śrut że ten kot jeszcze żyje 16 J wiatrówka (tak jak jest dopuszczone w polsce) powinna mu główkę z łatwością rozłupać

dzysta

2012-11-23, 16:18
Nie rozumiem...kto chciałby jeść kebab ze śrutem?

Kawagawa

2012-11-23, 20:14
Kurde jakim ciotkiem musi być stary tego snajpera i jaką nieudolną frajerką musi być jego matka.

SrogiSrom

2012-11-23, 23:04
k***a a myślałem że dostał tylko 29 razy :D

Dzoyo

2012-11-24, 01:44
30 raz ze śrutu, 25 wyciągnął weterynarz a na x-rau jest ich trochę więcej niż 5 :D

Wiem, czepiam się..

ppp909

2012-11-24, 01:47
patrz! a mi zawsze mówili że kota z wiatrówki trafisz tylko raz, bo potem ucieka na sam widok człowieka z wiatrówką

idzek95

2012-11-24, 01:52
Zajebistego miał cela, ciężko raz trafić biegającego kota, a co dopiero 30 razy! :D
Pff po 2 trafieniu w leb przestał się aż tak miotać.

Pu...........na

2012-11-24, 02:06
Bardzo dobrze...u mnie biega duzo tych siersciuchow k***ica bierze jak sie napie**alaja pod oknami w nocy. Nienawidze tego bardziej chyba niz cyganow :D

Wszyscy ktorzy zachwycaja sie takim gownem jakim sa koty to poprostu c**y. Dziekuje dobranoc.

NafazowanyKoleś

2012-11-24, 02:22
O ja pie**olę, jakie to k***a straszne, gość strzelał do kota.. jest zwyrodnialcem i nikt go nie kocha, każdy go bije.. a ch*ja. Po prostu znalazł bardzo ciekawą rozrywkę (kto był choć raz na strzelnicy a później w terenie ten wie, że walenie do dykty jest nudne). Człowiek jest największym potworem na ziemi.. to prawda, ale nie dlatego, że zabija jakieś zj***ne gówno typu kot dachowiec, potworem go czyni to jak traktuje innych ludzi. To, że człowiek zabija zwierzęta to j***ne prawo natury którego zj***ne matoły nie potrafią zrozumieć. Większy zawsze zjada mniejszego, lew też by was, zj***ni obrońcy zaj***ł, dachowiec gdyby był większy też by to zrobił. Małpa dłubie w mrowisku patykiem. Gekon też bawi się w snajpera. Anakonda dusi cię i miażdży kości gdy jeszcze czujesz, że żyjesz. A człowiek po prostu przez przypadek ewoluował (a nie dostał móżdżek od boga, j***ne katole) i teraz sobie wali z takiej wiatrówki do ch*jowego kota, ot co. Nie ma żadnych okrucieństw ani wyżywania się. Naturalna kolej rzeczy, zawsze tak było i będzie bo tak już na tej planecie jest.

Co...........ka

2012-11-24, 02:50

Gościu strzelał do kota w celach konsumpcyjnych? Bo tak mniej-więcej wynika z Twojego wywodu.

MojeAvi

2012-11-24, 04:16
@ziuny- Ale ty jesteś niedoświadczony w te sprawy. Pierwszy strzał kota otumanił, i ciężko nie trafić :o

Loaloa

2012-11-24, 04:39
Jeszcze parę sztuk śrutu i kot zostałby uprowadzony przez złomiarzy.