18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kochanie zobacz kogo tu mam.

Flodzia • 2022-04-04, 09:55


Nie mogła znieść że jej chłop r*cha młodszą.

nowynick

2022-04-04, 11:10
skoro znała imię żony, dostawała od niej ostrzeżenia, a i tak ją na tyle swędziało żeby się ze starszym typem kręcić to wpie**ol dostała całkiem słusznie. Powinna jeszcze wcześniej (zanim pobiła) zrobić nagranie gdzie się młoda przyznaje do bzykania z jej mężem to by chłopa puściła z torbami w sądzie...

MarcoFoxx

2022-04-04, 11:15
nowynick napisał/a:

skoro znała imię żony, dostawała od niej ostrzeżenia, a i tak ją na tyle swędziało żeby się ze starszym typem kręcić to wpie**ol dostała całkiem słusznie. Powinna jeszcze wcześniej (zanim pobiła) zrobić nagranie gdzie się młoda przyznaje do bzykania z jej mężem to by chłopa puściła z torbami w sądzie...



chłop przecież w ogóle niewinny, pewnie to taki typ co by żonie wpie**olił za to że ma pretensje o kochankę....

trytodie

2022-04-04, 13:05
Ktos się włamał na konto Floodzia i wrzucił dobry materiał

M_A

2022-04-04, 13:16
Biedny facet

ko...........lo

2022-04-04, 13:22
Widocznie o niego nie dbała należycie to sobie wziął młodszą...

ramadanio

2022-04-04, 14:14
Hahhahah rozpie**ala mnie to napie**alanie kochanek/kochanków przecież mówisz elo sojemu "partnerowi" albo to jemu dajesz w ryj i tyle, za to nagranie typiara pójdzie w pasiak i dobrze - jedną psychopatke mniej.

Alonso

2022-04-04, 14:40
Jak dla mnie to one obie są młode.

Rutik

2022-04-04, 15:15
BellaGrubaDupa napisał/a:

Głupia nawiedzona szmata



Dokładnie, a ta która ją biję to jeszcze emocji na wodzy trzymać nie potrafi dodatkowo.

boguslaw1234

2022-04-04, 15:35
ramadanio napisał/a:

Hahhahah rozpie**ala mnie to napie**alanie kochanek/kochanków przecież mówisz elo sojemu "partnerowi" albo to jemu dajesz w ryj i tyle, za to nagranie typiara pójdzie w pasiak i dobrze - jedną psychopatke mniej.



Dokładnie. Jak masz jeszcze dowody na zdradę to pozew o rozwód tak żeby odzyskać majątek i nara.

Ogórek

2022-04-04, 17:46
Trzeba przyznać że walka w parterze nie jest jej obca.

sa...........el

2022-04-04, 17:55
w USA się nie pie**olą jak u nas z wyrokami, dostanie kilka latek bankowo. Pobiła ją, groziła śmiercią, dostała kopa, który mógł zakończyć jej życie. To już może pod próbę zabójstwa być podciągnięte, jak dobrą papugę dorwie, to ofiara wyrwie kilkaset tysięcy dolców i 10 lat odsiadki dla nawiedzonej. Nie dziwię się, że jej chłop wolą r*chać młodszą i jak widać normalną, nie psycholkę, która pewnie była manipulującym narcyzem.

Nikt_nie

2022-04-04, 19:03
ramadanio napisał/a:

Hahhahah rozpie**ala mnie to napie**alanie kochanek/kochanków przecież mówisz elo sojemu "partnerowi" albo to jemu dajesz w ryj i tyle, za to nagranie typiara pójdzie w pasiak i dobrze - jedną psychopatke mniej.



Potwierdzam :D

satariel napisał/a:

w USA się nie pie**olą jak u nas z wyrokami, dostanie kilka latek bankowo. Pobiła ją, groziła śmiercią, dostała kopa, który mógł zakończyć jej życie. To już może pod próbę zabójstwa być podciągnięte, jak dobrą papugę dorwie, to ofiara wyrwie kilkaset tysięcy dolców i 10 lat odsiadki dla nawiedzonej. Nie dziwię się, że jej chłop wolą r*chać młodszą i jak widać normalną, nie psycholkę, która pewnie była manipulującym narcyzem.



Haha potwierdzam 2 xD haha w pasiak xD