18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kochanie muszę dzisiaj dłużej zostać w pracy

~Angel • 2016-08-03, 17:18
szef zebranie robi


TB303

2016-08-03, 17:31
Już pomijając fakt, że robią to w taki sposób, że prawie wszystko widać... ale na ch*j takie coś nagrywać? Zazdrość? Impotencja - i co za tym idzie - niemożność r*chania?
Już ze dwa razy widziałem jak jakaś para się j***ła, gdzieś na polanie i co? Poszedłem dalej i nawet mi nie przyszło do głowy, by nagrywać to wszystko.

hellbwoi

2016-08-03, 17:33
A co byś oglądał na sadolu jakby wszyscy tylko patrzeli?

lapps

2016-08-03, 18:38
TB303 napisał/a:

Już pomijając fakt, że robią to w taki sposób, że prawie wszystko widać... ale na ch*j takie coś nagrywać? Zazdrość? Impotencja - i co za tym idzie - niemożność r*chania?
Już ze dwa razy widziałem jak jakaś para się j***ła, gdzieś na polanie i co? Poszedłem dalej i nawet mi nie przyszło do głowy, by nagrywać to wszystko.



juz pomijajac fakt, ze sie glupsze rzeczy bez powodu nagrywa i wrzuca do neta, to mozna takiego szefa potem szantazowac, skoro w eleganckim biurze siedzi to moze byc to sporo dla niego warte. szmate zreszta tez mozna potem przy jakies okazji szantazowac. a jak sie nie oplaca, albo maja w dupie kto to zobaczy to sprzedajesz do internetu takim ktorych to jara, ostatecznie wrzucasz na chomika czy inne gowno zeby transfer miec, albo pokazujesz znajomym przy piwku i beke masz

Ni...........ny

2016-08-03, 19:25
Czasem jak przychodziłem do pracy dzień zaczynałem od wytarcia śladów dupy i chudych dłoni Małgorzaty z firmy obok, porobiłem fotki i chciałem Janusza zapytać o podwyżkę ale jego tępa małżonka dowiedziała się o wszystkim zanim zdążyłem i ch*j strzelił mój chytry plan :-/

Nizaryta1

2016-08-03, 19:52
@up, Ciesz się że nie zdążyłeś, tacy bogaci ludzie są mściwi jak sk***ysyn i nie pozostałby ci dłużny, zniszczyłby cię aż by ci dupa ryjem wyszła więc miałeś szczęście że ten twój "chytry" plan nie wypalił i że nie zdążyłeś dzieciaku.

I dziękuj za to Panu Bogu.

kretowicz14

2016-08-03, 19:57
Nizaryta1 napisał/a:

@up, Ciesz się że nie zdążyłeś, tacy bogaci ludzie są mściwi jak sk***ysyn i nie pozostałby ci dłużny, zniszczyłby cię aż by ci dupa ryjem wyszła więc miałeś szczęście że ten twój "chytry" plan nie wypalił i że nie zdążyłeś dzieciaku.

I dziękuj za to Panu Bogu.




Korpo-gówno nawet na sadola wpadnie, a czemuż by nie?
:)

Ni...........ny

2016-08-03, 20:00
Nizaryta1 napisał/a:

@up, Ciesz się że nie zdążyłeś, tacy bogaci ludzie są mściwi jak sk***ysyn i nie pozostałby ci dłużny, zniszczyłby cię aż by ci dupa ryjem wyszła więc miałeś szczęście że ten twój "chytry" plan nie wypalił i że nie zdążyłeś dzieciaku.
I dziękuj za to Panu Bogu.



Oj tam oj tam, przerobił mnie na parę zł więc odchodząc pozmieniałem hasła do kompów,
poczty i trochę rzeczy pokasowałem, a kilka kwitów wysłałem do kontroli skarbowej i jakoś mnie ch*j nie zniszczył :amused:

bupkie

2016-08-03, 20:29
Babke zapina na wieży