18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochający tata

Barnellini • 2020-07-15, 11:02
Kiedy zabiorą 500+ ;)


Halman

2020-07-15, 11:03
podejrzewam ze młody/a dostał/a (nie pierwszego pewnie w swoim krótkim życiu) ataku wścieklizny bo czegoś nie dostał/a... ot taka filozofia szantażu na sposób lewacki z której niektórzy nie wyrastają..

dlwar

2020-07-15, 11:14
Szanuje za prawidłowe podejście, polacy murzyni czy inne piaskowe murzyny tak trzeba ten element traktować od poczęcia po przyjazd śmieciarki.

luja27

2020-07-15, 12:24
Ważne że 500+ wpłynęło na konto

contracts

2020-07-15, 12:53
Uwierzcie, czasem bachor potrafi tak podk***ić że chciałby się przyj***ć... Ale nie wolno. Ja tam nie mam pretensji do starej że dostawałem wpie**ol jak mi się należało za gówniaka.

chorym

2020-07-15, 15:32
contracts napisał/a:

Uwierzcie, czasem bachor potrafi tak podk***ić że chciałby się przyj***ć... Ale nie wolno. Ja tam nie mam pretensji do starej że dostawałem wpie**ol jak mi się należało za gówniaka.



tak bo przyj***nie z wozka w takiego brzdaca ktory zyje wlasnym swiatem na pewno cos zmieni XD nie jestem przeciwko karom i klapsom mi tez sie nawet czasami zdazylo oberwac z paska ale mialem na tyle lat ze wiedzialem chociaz za co. Ten na filmie to jakis zwyrol j***ny i skoro takie akcje robi na miescie to nie chce wiedziec co robi w domu

solltys

2020-07-15, 16:16
Tak mnie ostatnio wzięło, kilkanaście lat temu gdy wchodziliśmy do unii był jakiś chory nacisk na bezstresowe wychowanie, dziś po tych kilkunastu latach co mamy? Bandę roszczeniowych gówniarzy którzy niszczą cudze mienie, napadają na ludzi w imię jakiś ideologii, za nic nie szanując drugiego człowieka o odmiennym spojrzeniu na świat. Spróbuj wychować swoje dziecko po swojemu to wezwą na Ciebie policję i stracisz dzieci i nie mam na myśli tu znęcania się nad dzieckiem a zwykłe nakreślenie granic co wolno a czego nie. Nikt mi nie wmówi że korygujący wpie**ol jest czymś złym, chcecie to hodujecie te roszczeniowe pokolenia gówniarzy którym się wydaje że wiedzą najlepiej co jest dobre a co złe ale nie zmuszajcie do tego innych, tych którzy po prostu chcą w przyszłości mieć normalną rodzinę.

Cichyx

2020-07-15, 16:51
pie**olenie, bicie dzieci w tym wieku jest zwykłym sk***ysynstwem. Dzieci do 3 roku życia nie rozumieją konsekwencji i tego że nie powinno się czegoś robić.

solltys

2020-07-15, 17:26
Cichyx napisał/a:

pie**olenie, bicie dzieci w tym wieku jest zwykłym sk***ysynstwem. Dzieci do 3 roku życia nie rozumieją konsekwencji i tego że nie powinno się czegoś robić.



Kot ma mentalność 2 latka a jednak jesteś w stanie go nauczyć że nie ma drapać mebli/srać na dywan.

juderaus

2020-07-15, 18:29
Chciał go nagarnąć tym wózkiem jak gówno na szufelke.

St...........on

2020-07-16, 00:46
~Halman napisał/a:

podejrzewam ze młody/a dostał/a (nie pierwszego pewnie w swoim krótkim życiu) ataku wścieklizny bo czegoś nie dostał/a... ot taka filozofia szantażu na sposób lewacki z której niektórzy nie wyrastają..



Wiesz ,że polityka nieźle zryła ci beret? Stary też cię wózkiem napierdałał ? czy taboretem?

abuk

2020-07-16, 00:57
solltys napisał/a:

Kot ma mentalność 2 latka a jednak jesteś w stanie go nauczyć że nie ma drapać mebli/srać na dywan.



co ty pie**olisz typie. Porównujesz kota do dziecka które ma na oko 1,5 roku? Gość zaj***ł dziecku wózkiem co nie jest normalne i ch*j. Z miejsca jakbym to widział to jego twarzostan zrównałby się z podłogą. Jak masz takie podejście to nie rób nigdy dzieci nie pie**ol kocopołów.

St...........on

2020-07-16, 00:59
solltys napisał/a:

Tak mnie ostatnio wzięło, kilkanaście lat temu gdy wchodziliśmy do unii był jakiś chory nacisk na bezstresowe wychowanie, dziś po tych kilkunastu latach co mamy? Bandę roszczeniowych gówniarzy którzy niszczą cudze mienie, napadają na ludzi w imię jakiś ideologii, za nic nie szanując drugiego człowieka o odmiennym spojrzeniu na świat. Spróbuj wychować swoje dziecko po swojemu to wezwą na Ciebie policję i stracisz dzieci i nie mam na myśli tu znęcania się nad dzieckiem a zwykłe nakreślenie granic co wolno a czego nie. Nikt mi nie wmówi że korygujący wpie**ol jest czymś złym, chcecie to hodujecie te roszczeniowe pokolenia gówniarzy którym się wydaje że wiedzą najlepiej co jest dobre a co złe ale nie zmuszajcie do tego innych, tych którzy po prostu chcą w przyszłości mieć normalną rodzinę.



Zgadza się, też popieram dyscyplinę! Ale zdrową dyscyplinę a nie bezsensowne katowanie które ryje banie. Swoje w życiu przeszedłem i wobec przeciętnego portretu psychologicznego powinienem być seryjnym mordercą.... ale nie jestem, za to nie ma we mnie krzty empatii do ludzi, zwłaszcza obcych, w sytuacjach stresowych typu spina włącza mi się biała na biegu i dalej już nie panuję nad sobą - ma to swoje plusy i minusy (zanim wpie**olisz dziecku, pomyśl, bo kiedyś może cię zarżnąć jak świniaka nożem na śnie za wyrządzoną krzywdę).

edmund

2020-07-16, 07:55
Cichyx napisał/a:

pie**olenie, bicie dzieci w tym wieku jest zwykłym sk***ysynstwem. Dzieci do 3 roku życia nie rozumieją konsekwencji i tego że nie powinno się czegoś robić.



chyba dzieci opóźnione w rozwoju............. bo ponad roczne , nawet gdy jeszcze nie mówi, ale zaczyna czaić cokolwiek
już widzi że naprzykad, zrzucenie doniczki jest dobre czy nie, czy mu się pozwala czy nie, czy dobrze zrobił czy nie,
a dwulatki to rozumieją więcej niż niektórym dorosłym się wydaje

Ni...........ny

2020-07-16, 13:58
solltys napisał/a:

Kot ma mentalność 2 latka a jednak jesteś w stanie go nauczyć że nie ma drapać mebli/srać na dywan.



Ale to jest tresura a nie wychowywanie.