18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kochający inaczej

phrontch • 2018-08-24, 19:26
Parka kochających inaczej homoseksualistów wymienia buziaczki w okolicach cmentarza. Uwaga, nie oglądać przy jedzeniu :rzyga:


AN...........or

2018-08-25, 00:33
za każdym razem jak oglądam to video to strasznie mnie nakręca

KrwawyEric

2018-08-25, 01:09
Nasz młodzież taka wspaniała, nawet nie potrafią dobrać poprawnie wyzwisk :facepalm: Ale co jak co...na cmentarzu bez względu na orientacje takich rzeczy się nie robi bo jest to zniewaga.


Tryper

2018-08-25, 06:47
@up
Widzę, że kompletnie nie pojmujesz formuły tego portalu.

borowaa

2018-08-25, 07:45
oni nic złego nie robili jeśli by chłopak i dziewczyna to robili to by było dobrze. ale i tak nie ważne na orientacje to na cmentarzu lub obok nie powinno się takich rzeczy robić.

n3grom

2018-08-25, 07:49
Zabrze-Biskupice haha

Deadlyo

2018-08-25, 09:39
Cytat:


k***a niech robią co chcą, krzywdy nikomu nie robią. Gonić tych z parad i co mają parcie na szkło.


Dokładnie, aż piwo dałem.
j***ć tych co po ulicy chodzą z ch*jami na czole i jakimiś strojami BDSM.

Jeżeli tych dwóch lubi się rżnąć wzajemnie to akurat Tobie ch*j w dupę, robią na uboczu, nie wciskają Tobie ideologii żebyś robił to samo, żeby ich akceptować, więc ich zostaw.
Nikomu do łóżka się nie wchodzi, niech robią co chcą, póki nie robią tego publicznie i nie namawiają innych

Sławihuj

2018-08-25, 09:50
Jak się kochają, to ch*j z nimi.

BornOfHope

2018-08-25, 12:38
A mi tam chłopaków szkoda. Nikomu nic nie robią. Nawet swoim ubiorem nie wskazują na to że to są homoseksualiści. Penis w dupe tym co się z tym obnosza na prawo i lewo.

Lena88

2018-08-25, 13:53
Ale słodko ❤️❤️

Novotko

2018-08-25, 17:10
ładnie wam mózgi sprało. zero akceptacji dla takiego zachowania, choroba psychiczna, do szpitala dla czubków wypie**alać

Matan_Jagiz

2018-08-25, 17:50
somet napisał/a:

k***a niech robią co chcą, krzywdy nikomu nie robią. Gonić tych z parad i co mają parcie na szkło.



No, nie zgadzam się. Robią to na cmentarzu, co jest wybitnie NIE NA MIEJSCU. A po drugie, najpierw tacy się chowają bo się boją opinii innych, a na paradach wywijają siurkami i krzyczą że muszą to robić w ukryciu... Ci ludzie nie mają odwagi. A jak mają to jest to chore narzucanie innym ich woli. Homoseksualizm jest oznaką stagnacji rozwiniętego społeczeństwa. Nie rozumiem za to napadania na autora nagrania, pomógł im wyjść z ukrycia.

tombeckbeck

2018-08-25, 19:03
- skończyłeś we mnie?
- tak
- a nie znajdę w ciążę?
- nie zadawaj głupich pytań, Bartek.

:lol:

Ananasek1

2018-08-25, 22:17
k***a na cmentarzu się bawią czy pedały czy k***a hetero to chyba coś nie tak. k***a chyba nie na uboczu i chyba komuś rpzeszkadzają k***a w domu niech sie bawią, co jakbyś z rodziną poszedł na grób, a tu dwóch pedałów się maca.