18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochająca matka

phrontch • 2019-08-01, 15:29
Matka postanowiła się poświęcić, aby krokodyle nie zjadły jej dziecka





Polecam bez głosu

Macias17

2019-08-01, 22:12
A ludzie robią aborcje bo dziecko przeszkadza w rozwoju kariery.

Sniper6

2019-08-02, 00:19
Loaloa napisał/a:

Zrobiłem tak kiedyś. I jak się spodziewałem, suka chciała mnie ugryźć. Ale ja byłem na to przygotowany. Miałem kija, którym kundel dostał soczystego strzała w łeb. Suce pękła szczęka, a uczucia macierzyńskie wyparowały jak za dotknięciem, nomen omen, czarodziejskiej różdżki. Gdy zabierałem jej kolejnego szczeniaka tylko cicho popiskiwała, czy to z bólu czy to z tęsknoty.



Już Ci pisałem ,że jesteś niedorobem mózgowym ale widać,że nie rozumiesz delikatnie.p*zdeczka która chce zabłysnąć w necie.Idź spać jemiole

Judasz z IKEI

2019-08-02, 04:57
Głupia c**a ginie na pasach, biegnąc za niedopilnowanym dzieckiem. Bohaterka!

TB303

2019-08-02, 14:53
Sniper6 napisał/a:

Już Ci pisałem ,że jesteś niedorobem mózgowym ale widać,że nie rozumiesz delikatnie.p*zdeczka która chce zabłysnąć w necie.Idź spać jemiole


Właśnie dlatego pisze takie rzeczy. Bo jełopy Twojego pokroju go tylko do tego nakręcają.

Profx5015

2019-08-03, 00:07
Ta łania, czy inna afrykańska sarenka ma więcej rozumu i godności człowieka niż nie jedna osoba

St...........on

2019-08-05, 15:15
Loaloa napisał/a:

Zrobiłem tak kiedyś. I jak się spodziewałem, suka chciała mnie ugryźć. Ale ja byłem na to przygotowany. Miałem kija, którym kundel dostał soczystego strzała w łeb. Suce pękła szczęka, a uczucia macierzyńskie wyparowały jak za dotknięciem, nomen omen, czarodziejskiej różdżki. Gdy zabierałem jej kolejnego szczeniaka tylko cicho popiskiwała, czy to z bólu czy to z tęsknoty.



Twoje wypociny nie robią na mnie najmniejszego wrażenia, musisz się postarać mocniej, a tymczasem pozdrów swojego chłopaka i wracaj na zmywak! Won do garów! :amused:

Owlman napisał/a:

Dajecie się nabrać.
To głupie stworzenie też chciało tylko przejść przez rzekę.
A że wybrało złe miejsce to nakarmiło przy okazji gada.
Taki rodzaj sp***olenia umysłowego nazywa się bambinizmem.
Bez urazy, u siebie też to widuję chć będąc pasjonatem przyrody staram się to zwalczać.
Najwyższa forma bambinizmu to hasło:
"ludzie są rakiem świata.
Trzeba ich wytępić, ale do najwyżej 1-go miliarda.
Bo jnaczej żydzi nie mieliby komu pożyczać pieniądze na wysoki procent?"



Śmiwło, zacznij od siebie, nie zapomnij zrobić live'a z tego wydarzenia i powodzenia! :amused: