18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kochająca ciocia

saves • 2017-10-18, 21:14
Potem jakiś dziennikarzyna z Gazwybu narzeka,
że Komitet Noblowski to rasiści,
gdyż nie dają nagrody czarnym,
Może tej pani dadzą? W kategorii "Debil dekady".












Amerykanka chciała ukarać 9-letnią siostrzenicę, więc na niej usiadła. Dziewczynka nie wytrzymała jednak ciężaru kobiety i krótko po zdarzeniu zmarła w szpitalu.
Jak podaje ABC News, w Pensacoli na północnym-zachodzie Florydy w nocy z piątku na sobotę doszło do rodzinnej tragedii. 64-letnia Veronica Green Posey opiekowała się siostrzenicą, 9-letnią Dericką. W pewnym momencie, by wymierzyć jej karę, ważąca 147 kilogramów kobieta usiadła na dziewczynce. Mimo że po dziesięciu minutach Dericka zaczęła skarżyć się na problemy z oddychaniem, Posey nie przestała. Siedziała na niej przez 12 minut.

Gdy ciotka w końcu ją uwolniła, dziewczynka zemdlała. Kobieta zadzwoniła na pogotowie i zaczęła sztuczne oddychanie. Medycy dotarli na miejsce o 01:35. Stwierdzili, że dziewczynka nie odpowiada i zawieźli ją do szpitala, gdzie krótko po tym zmarła.



źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114881,22528295.html?i=0

KlinikaAborcyjna

2017-10-18, 22:46
Nawet nie można tego konkretnie po ludzku skomentować bo zaraz zjeby z ośrodka będą składać doniesienie o mowie nienawiści. :kawa: ale kto bierze czubków na poważnie.

bodzio667

2017-10-18, 22:52
Po lewej ciocia, po prawej - wujek...

Pa...........ć

2017-10-18, 22:59
Cytat:

ważąca 147 kilogramów kobieta




Oczywiście USA

Dzisiaj

2017-10-18, 22:59
pie**olenie - juz widze te zeznania :

"Usiadłam na niej 1:12 i siedziałam do 1:24" Gruba świnia akurat zaczela mierzyć czas a tymbardziej szczegolowo opisala zdarzenie.

pie**olenie - "Siedziałam na niej i po około 10minutach zaczela sie skarzyc na problemy z oddychaniem a ja celowo dalej na niej siedzialam"

No k***a takich zeznan nawet lewacka sp***olina by nie wymyslila - obciazaja ja na tyle, ze mozna jej postawiz zarzuty.

ps. 9 letnia siostrzenica nie spal o 1 w nocy? :homer:

jak dla mnie ten news jakis k***a dziwny...

Pa...........ć

2017-10-18, 23:09
@up, brawo geniuszu, rozwiązałeś właśnie sprawę w minutę z drugiego końca świata przez internet zawstydzając wyszkolonych śledczych z Florydy, marnujesz się na tym sadisticu

popacz nawet za granico w internecie nakłamali LINK

Nie no, w sumie to w erze fake newsów nie wiadomo w co wierzyć a w co nie ale:
USA+grubas i każda popie**olona akcja jest możliwa

mateuszsadoltzr

2017-10-19, 02:26
i ten ryj nie skalany myśleniem...

(już się poprawiam -nieskalany)

tarcer123

2017-10-19, 09:00
Krzesełko elektryczne z suchą gąbką jak to było w "Zielona mila".

BigCohones

2017-10-19, 09:07
Za karę powinni ją do zoo zaprowadzić i posadzić słonia na niej... wystarczy na minutę ;)

Dzisiaj

2017-10-19, 09:20
PalonyPaznokieć napisał/a:

@up, brawo geniuszu, rozwiązałeś właśnie sprawę w minutę z drugiego końca świata przez internet zawstydzając wyszkolonych śledczych z Florydy, marnujesz się na tym sadisticu

popacz nawet za granico w internecie nakłamali LINK

Nie no, w sumie to w erze fake newsów nie wiadomo w co wierzyć a w co nie ale:
USA+grubas i każda popie**olona akcja jest możliwa



po pierwsze - zrodlo : gazeta.pl mozna miec 99% pewnosci, ze to fakenews.

po drugie - czesto newsy zapozyczone z zagranicy sa tak przetlumaczone/przedstawione, ze tracą sens.
USA niczym rosja - wszystko sie moze zdarzyc ale...

News w przedstawionej postaci (przynajmniej jak dla mnie) jest bzdurą i trudno mi uwierzyć, że wszystko rozegralo sie właśnie tak jak to przedstawiono.

Na newsy patrze sceptycznie. Dlaczego? Jak mam patrzec inaczej jesli w sieci pojawia sie news i pojawia się on tylko np. na 5 stronach : gazeta.pl wyborcz, newsweek i onet.

karisonz

2017-10-19, 10:05
abcnewsgocom/US/wireStory/woman-charged-killing-girl-sitting-50528365 - źródło, kropki między news i go i między go i com

momonon

2017-10-19, 11:15
po ryju można wyliczyć poziom IQ.

a_kazik

2017-10-19, 11:37
Albo grubo, albo wcale