18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kobita w mini zastrzelona stojąc w sklepie

fantastico • 2019-08-06, 13:24
Pan przyjechał na motorze, a że miał kask nie mozna go było rozpoznać. Wpadł rozjuszony do sklepu i oddał strzał w kobietę ubraną w mini zabijając ją. Następnie ananas uciekł zostawiając ją konającą na podłodze bo została zastrzelona.




RoBoTRoN

2019-08-06, 20:24
HAHA HA, Fantastico wrócił, on ŻYJE!!! Allach Akbar!!!

PanAdamSam

2019-08-06, 20:48
Tego faceta w czarnej koszulce chyba tez smiertelnie postrzelil, widac u gory ekranu jak pada na cycki i sie juz nie rusz.

jaxaroth

2019-08-06, 21:32
O k***a! Fantastico wrócił! Idę po szampana :mrgreen:

Barnellini

2019-08-06, 22:59
Też się stęskniłem za Fantastico :o Swoją drogą film jak zwykle "dobry" jak na sadola... tylko szkoda tej dupeczki. Zastrzelił ją ten ch*j zapewne bo ma małego, więc i tak by nie sprostał.

polakwrocek

2019-08-07, 08:42
Raczej nie klientka sklepu. Sytuacja wygląda bardziej jak fakt że albo nie chciała płacić za "ochronę" , albo wykupiła się u innego kartelu bądź dała cynka na policję.
Nie wiem czy sam bym był w stanie wyrwać broń takiemu kolesiowi, ale kobitki miała szansę coś zrobić, a tylko czekała...

serenity

2019-08-07, 18:32
alexandrus napisał/a:

To inicjacja do gangu, przyszły gangus musi zabić niewinną osobę aby wejść w struktury( lub chrzest bojowy młodego Sicario- cyngiel- hitman). Strzelał nie tylko do niej, ale do reszty, lecz gnat mu się zaciął reszta sp***oliła, a babę sparalizował lęk. Wyrzuca z ręki kartkę, zapewne z nazwą gangu. Dokumenty na Netfliksie dużo mogą nauczyć



"dokumenty na netfliksie" aleś doj***ł!