18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobita jezdzi po Rzeszowie

Varg Vicerness • 2018-05-17, 20:39
Kobita pokazuje jak się jeździ po rondzie. Reakcja nagrywających prawidłowa :-D

mrkuchar

2018-05-18, 11:39
Bobki nie każde skrzyżowanie o ruchu okrężnym to rondo.. Żeście się nauczyli tego słowa rondo i używacie w wielu przypadkach źle.. nie powielajcie głupoty
:ja_pie**ole:

piterek098

2018-05-18, 13:52
Miałem dokładnie tą samą sytuację, tyle że z nieszczęśliwym zakończeniem. W rzeszowie wszyscy jeżdżą jak j***ne p*zdy, sam byłem świadkiem takiej sytuacji jak ta wielokrotnie, a też i inne cuda się działy.

W moim przypadku taki manewr wykonany przez innego kierowce (18 letnią dziewczynę) zakończył się na słupie. Jechałem z naprzeciwka na wprost, ona skręciła w lewo w taki sposób i wjechała mi w bok.





PS: W rzeszowie przebywałem tylko niecały rok i miałem tam 3 stłuczki, wszystkie z winy rzeszowiaków przy czym efektem trzeciej są powyższe zdjęcia. Jedynymi gorszymi kierowcami są wszystkie wieśniaki z pod rzeszowskich wsi.

kogut117

2018-05-18, 18:06
Ale jakość tych kamerek... ciężko z dalsza rejestracje przeczytać

owiecs

2018-05-18, 23:29
@piterek

Potwierdzam, jest dramat na drogach, Ślązak w Rzeszowie od 4 lat.

Co najmniej pół Rzeszowa to zbieranina ze wszystkich wsi Podkarpacia. Kto z Podkarpacia wie co znaczy "werbus"?

Heydash

2018-05-19, 08:17
oznakowane jak monopolowy w Dubaju ale tak już jest na Ukrainie.

~kotka_w_piwnicy

2018-05-21, 01:10
Byłam, jeździłam. No źle zrobiła :< A do rzeszowian - pobitno też jest ciekawe w wykonaniu naszych kierowców ;p