topic

Kobiety w Policji

kamilo731 • 2019-12-04, 18:54
Feminizm to najbardziej antykobieca ideologia i jeden z lepszych żartów KGB.

A życie weryfikuje:

ch*j strzela.

Nie chciało mi się tłumaczyć opisu, i tak nikt tego nie czyta. :badyl:

ptrkmdg

2019-12-04, 18:58
nie chciało ci się i wyszedł szambo filmik

mygyry

2019-12-04, 19:08
But na ryj po wejściu prawdziwego policjanta a nie parytetowej p*zdy uratowało nagranie

daniel9119

2019-12-04, 19:16
a po co tlumaczyc lepiej podac moment kiedy strzela a nie bede ogladal 11 min
akcja od 9:10

bloodwar

2019-12-04, 19:42
Gdyby na wezwanie zareagowała kolejna c**o-policjantka mielibyśmy dwa trupy w domu, gdyby przyjeżdżały na wezwanie kolejno tylko kobiece patrole to koleś musiałby chyba trupy przerzucać do ogródka sąsiada bo by miejsca brakło. A tak proszę, przyjechał prawdziwy policjant, kontrolny but na ryło, "Put your hands over your head, matafaka!" i po 30 sekundach sytuacja opanowana, nie postrzelił przypadkiem osoby trzeciej, nie postrzelił sam siebie, nie dał sobie zabrać broni - da się? DA SIĘ! Tylko trzeba mieć jaja a nie p*zdę i mózg a nie p*zdę!

ProVVe

2019-12-04, 19:48
daniel9119 napisał/a:

a po co tlumaczyc lepiej podac moment kiedy strzela a nie bede ogladal 11 min
akcja od 9:10

Lepiej odpalić od 8:29 zobaczycie jak chłop ja ośmieszył i mógł nią wytrzeć podłogę... Baba w policji powinna siedziec za biurkiem i przypinać zdjęcia do korkowej tablicy niczym w hollywood

Coordinator

2019-12-04, 19:49
k***a nie wierze w to co zobaczyłem... Nie poradziła sobie z j***nym piwniczakiem mieszkającym z matką, dodatkowo wystrzeliła 2 razy, raz trafiając matkę, a raz pudłując, a po akcji, w której w sumie nic się nie działo oprócz przepychanek, zasapana jakby przebiegła 3 długości boiska sprintem. Mam nadzieje, ze wyj***li ją z roboty, do której się nie nadaje

rocaa

2019-12-04, 19:55
Za wjazd z buta na ryj az laczek.spada stawiam ogromne piwko!!! Hahahaha

iShaman

2019-12-04, 20:06
Co tu gadać tluscioch nie :-x dał rady.....

grzechu40

2019-12-04, 20:20
Widac po rekach tej policjanki ze to budyń jest.
Mógł jej odrazu najebac i oddac sie prawdziwej policji a nie c**owatej

Neton

2019-12-04, 20:29
bloodwar napisał/a:

Gdyby na wezwanie zareagowała kolejna c**o-policjantka mielibyśmy dwa trupy w domu, gdyby przyjeżdżały na wezwanie kolejno tylko kobiece patrole to koleś musiałby chyba trupy przerzucać do ogródka sąsiada bo by miejsca brakło. A tak proszę, przyjechał prawdziwy policjant, kontrolny but na ryło, "Put your hands over your head, matafaka!" i po 30 sekundach sytuacja opanowana, nie postrzelił przypadkiem osoby trzeciej, nie postrzelił sam siebie, nie dał sobie zabrać broni - da się? DA SIĘ! Tylko trzeba mieć jaja a nie p*zdę i mózg a nie p*zdę!

Tylko że to nie był Policjant ;) Dlatego on go nie zakuł a to ona musiała zrobić ;)

kaelem

2019-12-04, 20:34
Coordinator napisał/a:

k***a nie wierze w to co zobaczyłem... Nie poradziła sobie z j***nym piwniczakiem mieszkającym z matką, dodatkowo wystrzeliła 2 razy, raz trafiając matkę, a raz pudłując, a po akcji, w której w sumie nic się nie działo oprócz przepychanek, zasapana jakby przebiegła 3 długości boiska sprintem. Mam nadzieje, ze wyj***li ją z roboty, do której się nie nadaje

Do tego zostawiła broń przed sobą zamiast schować do kabury, za coś takiego wjeżdża prokuratur.

mesjans

2019-12-04, 20:38
Czy z tego nagrania wynika z jakiego powodu chcą go aresztować bo przewijałem to powtarzanie tych samych słów. Jeśli było jakieś zgłoszenie lub nakaz aresztowania policjantka mając z oskarżonym kontakt wzrokowy mogła poczekać na wsparcie skoro sama nie czuje się na siłach by go skuć a on nie wyglądał na osobę planującą ucieczkę. Zabrakło tu rozumu jak i siły przez co doszło do postrzelenia osoby która nie była celem. Skoro była sama wystarczyło gościa uspokoić i się z nim nie ciągać czekając na wsparcie.

PolishHard

2019-12-04, 20:47
Ja widzę to tak. Stoi typ przed domem jara szluga jest naj***ny ona wchodzi jak agent 007 i chce rozdawać karty.. Jak ja bym sobie tak stał i psy by do mnie się pruly to bym cisnal jak ch*j z nimi bo nic złego nie zrobiłem... Chyba że by było na odwrót... Ale to inna kwestia..
Chyba że ktoś mi powie o ch*j tam poszło mój angielski nie jest dobry ale jakoś nie widzę czegoś specjalnego

kaelem

2019-12-04, 20:58
PolishHard napisał/a:

Chyba że ktoś mi powie o ch*j tam poszło mój angielski nie jest dobry ale jakoś nie widzę czegoś specjalnego

To zapewne nie wiesz co masz w nicku. Babsztyl na początku odczytał mu jego prawa, jako aresztowanego, także pewnie coś przeskrobał.