18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta zmywa kredową pracę dziecka

~Sunday • 2020-05-01, 16:38
dziewczynka płacze :-(


Ca...........on

2020-05-01, 16:46
Och straszny sadyzm, psiukają szlauchem porysowany kredą chodniczek. Najbardziej sadystyczny w tym materiale jest odtwarzacz liveleaka...

Żal dupę ściska jak ostatnio patrzę, co wy robicie z tym portalem, niedorajdy.

Nawet porządnie sp***olić portalu nie potraficie, tylko jakimiś takimi nieudacznikowatymi półśrodkami...

Nic nie potraficie. Jesteście zbędni i bezwartościowi.

Halman

2020-05-01, 16:47
Caramon napisał/a:


Żal dupę ściska jak ostatnio patrzę, co wy robicie z tym portalem, niedorajdy.



PKP się tak załatwił: zmieniało godziny połączeń na ch*jowe tak ze ludzie siła rzeczy przesiadlii się do własnych samochodów a pkp miało podstawę zamkną nierentowne linie...

zaraz sadole przesiądą sie na TikToka...

Recydywista

2020-05-01, 16:47
Caramon napisał/a:

Och straszny sadyzm, psiukają szlauchem porysowany kredą chodniczek. Najbardziej sadystyczny w tym materiale jest odtwarzacz liveleaka...
Żal dupę ściska jak ostatnio patrzę, co wy robicie z tym portalem, niedorajdy.



to nie rotten.


Ca...........on

2020-05-01, 16:52
@up Doskonale rozumiem, ale bez jaj... Codzienna dawka czarnego humoru. Sadistic.

Niecałe dwa lata temu to wyjaśniłem:

Cytat:

Powiem tak. Ten portal zredefiniował sadyzm, rozszerzył przewrotnie jego definicję o wyśmiewanie głupoty ludzkiej. Podoba mi się taka koncepcja, właśnie po to wchodzę na ten portal... ale coś takiego się w niej nie mieści. Brakuje kluczowego składnika: głupoty kogoś, komu stała się krzywda.


coincrush

2020-05-01, 17:04
Caramon napisał/a:

Niecałe dwa lata temu to wyjaśniłem:



Profesor Bralczyk stawia Ci browara

mygyry

2020-05-01, 17:08
Caramon napisał/a:

@up Doskonale rozumiem, ale bez jaj... Codzienna dawka czarnego humoru. Sadistic.
Niecałe dwa lata temu to wyjaśniłem:



Przecież babsko z premedytacją zmywa rysunki dzieciaków, żeby pokazać swoją wyższość i cieszyć się z płaczu i bezsilności dzieciaka, można powiedzieć że znęca się psychicznie, więc tak to jest sadystyczne, jest od ch*ja materiałów do których twój wywód pasuje, tutaj moim zdaniem nie.

lm65

2020-05-01, 17:35
Kupić dziewczynce farbę w szpraju i niech star*cha zmywa hehehe

Halman

2020-05-01, 17:37
mygyry napisał/a:

cieszyć się z płaczu i bezsilności dzieciaka, można powiedzieć że znęca się psychicznie, więc tak to jest sadystyczne,.



bardziej naciągnąć sie juz tego nie da...

Ca...........on

2020-05-01, 23:28
@up To nie jest słabe, to jest naciągane z pominięciem polotu :) Chcesz coś słabego a z polotem? Proszę bardzo:


robsonx79

2020-05-02, 01:21
Niektórzy na starość robią się straszni - na bank te rysunki samochodom przeszkadzały w jeździe. Rodzina telefonów pewnie nie odbiera, to sobie znalazła inne zajęcie.

St...........on

2020-05-02, 03:39
~HAL9000/2 napisał/a:

PKP się tak załatwił: zmieniało godziny połączeń na ch*jowe tak ze ludzie siła rzeczy przesiadlii się do własnych samochodów a pkp miało podstawę zamkną nierentowne linie...
zaraz sadole przesiądą sie na TikToka...



jest cała masa lepszych stronek, tutaj przychodzę raczej z sentymentu za starymi czasami.

skurwensyn

2020-05-02, 08:41
Kurła jak odebrać piwo bo przypadkiem? :shock:

bercisko

2020-05-02, 09:00
Od pewnego wieku i wagi istoty kiedyś będące kobietą zmieniają się w kobieta. Czyli powinno być: "Ten kobiet zmywa uliczny rysunek".

Dorik

2020-05-02, 09:40
Caramon napisał/a:

Recydywista, loczenty, mygyry, mazga50, palililili, Klama, klaser11, Doktor511, Misiek_KRK, tonieja, beatas, wdowa40, abrakadabra1112, Piotr641, dogip, leho, Nikt_nie, Feniks2605, Mr.S, maksymilian45, TaboretParaRolek, Mors_Nigra, syulung, pekka satan, Abernikula, zajac1190, Piotr.Peter, kamilpb95, Człowieku, Setegi, ishidar, kozley, Krwawy, Kicosławek, Jutinka, sk***ensyn, jimiq, Konstantynopolczyk



zróbmy liste gimbozjebów
Recydywista, loczenty, mygyry, mazga50, palililili, Klama, klaser11, Doktor511, Misiek_KRK, tonieja, beatas, wdowa40, abrakadabra1112, Piotr641, dogip, leho, Nikt_nie, Feniks2605, Mr.S, maksymilian45, TaboretParaRolek, Mors_Nigra, syulung, pekka satan, Abernikula, zajac1190, Piotr.Peter, kamilpb95, Człowieku, Setegi, ishidar, kozley, Krwawy, Kicosławek, Jutinka, sk***ensyn, jimiq, Konstantynopolczyk