18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta zirytowana niewpuszczaniem jej w ciąg samochodów

fantastico • 2017-06-30, 02:36
W Vancouver kobieta zatrzymuje inną kobietę mówiąc jej "stop, nie przejedziesz tutaj w ten sposób. Zbastuj koleżanko, to nie powinno tak być". A druga sobie myśli "Ja nie przejadę, Ja nie przejadę??" i ją przejeżdża.


hellbwoi

2017-06-30, 04:36
Tak proponuje, prawojazdy na wszystko zabrać dożywotnio plus jakieś 10 lat łagrów.

Wasili666

2017-06-30, 06:59
Baba za kółkiem ma jakiś inny tok myślenia. To jest tak samo jak by w rozmowie w koleżanką, chłopakiem, mężem, strzeliła sobie focha i chciała odejść. Oczywiście jeżeli ktoś stoi na jej drodze to bez myślenia przepchnie się, żeby ewentualnie wyjść z pomieszczenia po zostawieniu ostatniego słowa i zrobi to pośpiechem żeby nie usłyszeć odwetu. Podobnie mają za kierownicą, bezmyślnie się przepie**oli przez cokolwiek bo co tam, to tylko przepychanki, a że jadę suvem to już moja sprawa. Szambo i wirówka w głowie, ch*j z konsekwencjami, pewnie nikt mnie nie zauważy. Pojadę se do domu kilka sekund szybciej i wiem, że to ja zostawiłam ostatnie zdanie. Won do kuchni z przedłużką na łazienkę żeby ewentualnie pranie zrobić. Po takiej akcji posiedzi sobie to może zmądrzeje tępy " szon"

Wiewór

2017-06-30, 08:51
@up. k***a ale bełkot. Człowieku 7 rano a ty wklejasz jakieś delirkowe przemyślenia. Dokąd zmierzasz ze swoim życiem?

S.T.U_Cummins

2017-06-30, 10:04
I to właśnie tacy (pod) ludzie są zwolennikami jazdy na suwak. Będą zapieprzać lewym pasem wyprzedzając wszystkich a na końcu chcą się wciskać.

tarcer123

2017-06-30, 10:10
Kobieca logika. Widzę w aucie drugą babę która jest niezrównoważona to pcham jej się przed maskę i daje po sobie przejechać 2,5 tonowym autem...

DziadMróz

2017-06-30, 11:02
Przecież kierowca jadący pasem ją puścił. Nie wiem czemu ta p*zda z lizakiem się wpie**oliła pod koła.

Radbug

2017-06-30, 11:47
k***a, chyba nawet kierunkowskazu nie ma włączonego, ze skręca. Tępa dzida pewnie spanikowała i pomyliła gaz z hamulcem.

Zielsko

2017-06-30, 12:12
@S.T.U_Cummins
Jak jedyne czym w życiu jeździsz to traktorem po polu to faktycznie może być Ci obce zagadnienie jazdy na suwak, który rozładowuje korki.

htp

2017-06-30, 12:22
Wasili666 napisał/a:

Baba za kółkiem ma jakiś inny tok myślenia. To jest tak samo jak by w rozmowie w koleżanką, chłopakiem, mężem, strzeliła sobie focha i chciała odejść. Oczywiście jeżeli ktoś stoi na jej drodze to bez myślenia przepchnie się, żeby ewentualnie wyjść z pomieszczenia po zostawieniu ostatniego słowa i zrobi to pośpiechem żeby nie usłyszeć odwetu. Podobnie mają za kierownicą, bezmyślnie się przepie**oli przez cokolwiek bo co tam, to tylko przepychanki, a że jadę suvem to już moja sprawa. Szambo i wirówka w głowie, ch*j z konsekwencjami, pewnie nikt mnie nie zauważy. Pojadę se do domu kilka sekund szybciej i wiem, że to ja zostawiłam ostatnie zdanie. Won do kuchni z przedłużką na łazienkę żeby ewentualnie pranie zrobić. Po takiej akcji posiedzi sobie to może zmądrzeje tępy " szon"



vattghern666

2017-06-30, 15:05
Opisy zawsze są takie... oryginalne?

Tamaryszek

2017-06-30, 17:02
@htp
To żeś teraz zabłysną. Doj***łeś jak dzik w sosnę.
Idąc twoim tokiem rozumowania(chyba rozumujesz)można uznać, że muzułmanie są OK.
Wkleje tu przykład jednego ciapatego który pomógł nieciapatemu i uznajemy, że ciapaci są OK.

htp

2017-06-30, 19:41
Tamaryszek napisał/a:

@htp
To żeś teraz zabłysną. Doj***łeś jak dzik w sosnę.
Idąc twoim tokiem rozumowania(chyba rozumujesz)można uznać, że muzułmanie są OK.
Wkleje tu przykład jednego ciapatego który pomógł nieciapatemu i uznajemy, że ciapaci są OK.


Masz skojarzenia jak większość tutaj. Wszystko kojarzy się z ciapatym (bo to przecież muzułmanin), albo z seksem z ojcem. Nie ważne też czy ukradł. czy jemu ukradli - jest zamieszany w kradzież.
Ale to nie jest rozumowanie. Tak właśnie "myślą" Niemcy, że każdy Polak to złodziej, a Włosi każda Polka to k.... bo tylko takich spotkali.

barszczzuszkami

2017-06-30, 20:22
Przecież to Ameryka, jest nagranie, przejechana pójdzie do sądu i wywalczy takie odszkodowanie, że jak "sprawczyni przejeachania" nie jest milionerką, to kilka pokoleń w jej rodzinie będzie na nie pracowało.