Kobieta zgwałcona przez dzieci.

URAGE • 2019-07-11, 17:52
Opinia publiczna w Niemczech jest w szoku po zbiorowym gwałcie na młodej kobiecie, do którego doszło w piątek w zalesionym terenie w Mülheim. Sprawców było pięciu. To chłopcy w wieku od 12 do 14 lat.

Link do artukułu.

Jak dla mnie to :karabin: sk***ysynów, zanim wyrosną na jeszcze większe sp***oliny społeczne.

PS Jakby ktoś znalazł video, to kolega prosi o linka. :wali:

pve11

2019-07-11, 23:26
Wystarczy żeby jeden z nich był z Bułgarii i napisaliby, że pochodzą z bułgarskich rodzin, sztuczka stara jak świat.

Kamil1986DC

2019-07-11, 23:36
Na bank dzieci polskich ścierskich emigranckich brudasów :-D

Stonka

2019-07-12, 06:12
Dobrze, że to bulgarzy, a nie muzułmanie. Przynajmniej nie wypuszczą ich po cichu z aresztu

Kamil1986DC napisał/a:

Na bank dzieci polskich ścierskich emigranckich brudasówA co? Rodziców w tym czasie odwiedzałeś?

Kotek_terrorysta

2019-07-12, 07:00
poligon6 napisał/a:

W Bułgari dominuje prawoslawie. A co do tych Bułgarów to obstawiałbym gruzojadów. Tak wiec tego szymonku, ch*jowo ci poszło.Też miałem takie pierwsze skojarzenie.

Wiewór

2019-07-12, 08:03
Nigdy nie zrozumiem dlaczego młodociani bandyci nie odpowiadają za swoje czyny. Według europejskich standardów małolata prawo nie dotyczy? Jak to się ma do zasady równości wszystkich wobec prawa?

Powinni dostać ciężki kryminał jak każdy inny bandyta.

orzech1991

2019-07-12, 08:06
Spiderowski napisał/a:

Jak ja miałem 13lat to dopiero zaczynałem konucha walić do wyrwanych kilku stron z vampa. O prawdziwej kobiecie nawet nie marzyłem bo całą przestrzeń życiową zajmował mi rower, strzelanie z procy do gołębi czy łowienie traszek w pobliskiej rzeczce,
Dziś przy powszechnie dostępnej pornografi i przymusowej rozszerzonej edukacji seksualnej wcale mnie to nie dziwi.
Te małe gówniaki które powinny zostać zutylizowane są tylko częściowo winne. Reszte winy ponosi lewica która wyrywa te dzieci ze swojego świata dziecięcych zabaw i na siłe ich seksualizuje.Ej ej dobra to nie tyle lewica co sama technika która idzie do przodu i dała nam internet, lewaki jeszcze nic takiego nie zrobili, ale bardzo się już starają wpuścić do szkół homopropagande.

Co do wieku w którym zaczynamy rozumieć i podlegać seksualności bądź kiedy przestajemy być dziećmi; ja na ten przykład w wieku 13 lat będąc już w gimnazjum pierwszego jointa zapaliłem, pierwszy raz upiłem się rok wcześniej dwoma kasztanami mocnymi, cóż nie mogę sobie przypomnieć jaką rolę odgrywały wtedy w moim życiu akcenty żeńskie ale wydaje mi się że już męczyłem kobrę, xo nie znaczy że nie robiłem również rzeczy zarezerwowanych dla dzieci. To taki stan posredni. Jeden dorasta prędzej drugi chwilę później.

Nikczemny_Płód

2019-07-12, 10:09
HAL9000/2 napisał/a:

a wyobrażasz sobie że nie oglądam trzepańców bo nie mam takiej potrzeby?Jak to jest być osobą aseksualną?

radek1600

2019-07-12, 14:39
ProVVe napisał/a:

1. Szymonek już k***a stul mordę... Taki frajer co pisze tylko po to, żeby na siłę doj***ć katolom nie do końca wiem po ch*j... Powinien zostać zesłany do jakis kozojebów
2. Urage wiesz jak mnie po robocie wk***ić... Przysięgam, mordować gwałcicieli to mało. Maltretować znęcać się torturować i rozebrać na organy... Nie ma znaczenia 12-14lat idealny rozmiar, żeby wjebac do kotła. Razem z nimi rodziny dla pewności. Nie ma litości dla tych pojebańców i k***a koniec, nie ma przebaczenia.
3. Jestem za kara śmierci bez wyjątków za takie czyny. Wiek nie gra roli... Masz odwagę gwałcić i machać fiutem jak dzikus? to jak dzikus zostaniesz odj***ny. Pozwoliłbym rodzinie wykonywać wyroki pod nadzorem osób, które by przytrzymały, podpowiedziały gdzie ciąć, co łama etc... Po pracy zgłosiłbym się na ochotnika jako wolontariusz. Karmiłbym sie strachem tych sk***ysynówNie zesraj się gwałty były, są i będą i żadna ewentualna kara nikogo nie powstrzyma

ProVVe

2019-07-12, 16:07
radek1600 napisał/a:

Nie zesraj się gwałty były, są i będą i żadna ewentualna kara nikogo nie powstrzymaCzekam, żeby ci zgwałcili matkę, siostrę, córkę, ojca czy brata... Przyjdę i powiem "nie zesraj się i zapytam dlaczego to leniwe bydlę nie poszło do pracy i co robi w szpitalu razem z toba...". Tylko smarkaczę mogą tak pie**olić albo pajac co mu ojciec wszystko zafundował i ustawił. 0 charakteru

radek1600

2019-07-12, 16:41
ProVVe napisał/a:

Czekam, żeby ci zgwałcili matkę, siostrę, córkę, ojca czy brata... Przyjdę i powiem "nie zesraj się i zapytam dlaczego to leniwe bydlę nie poszło do pracy i co robi w szpitalu razem z toba...". Tylko smarkaczę mogą tak pie**olić albo pajac co mu ojciec wszystko zafundował i ustawił. 0 charakteruDziękuję za życzenia, ale muszę stwierdzić że masz poważne problemy psychiczne. I jeszcze raz powtórzę gwałty/morderstwa były, są, i będą.

nvck

2019-07-12, 20:03
Wiewór napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem dlaczego młodociani bandyci nie odpowiadają za swoje czyny. Według europejskich standardów małolata prawo nie dotyczy? Jak to się ma do zasady równości wszystkich wobec prawa?
Powinni dostać ciężki kryminał jak każdy inny bandyta.Wsadzisz takiego do ciupy w młodym wieku to masz 100% pewności, że się nie zresocjalizuje (przykład by brali tylko z elementu tam obecnego).

Zostawisz takiego na "względnej wolności" (czyt. poprawczak) masz nikłą szansę, że wyjdzie na coś użytecznego.

Coś > 0, więc mając na uwadze prawdopodobieństwo powodzenia (poniekąd czysto statystyczne) - to ma sens.

tigerqaz

2019-07-13, 18:33
Jakim trzeba być przegrywem żeby zgwałcić Niemkę ???
- bułgarskim :D

Strielok1

2019-07-13, 18:49
nvck napisał/a:

Wsadzisz takiego do ciupy w młodym wieku to masz 100% pewności, że się nie zresocjalizuje (przykład by brali tylko z elementu tam obecnego).
Zostawisz takiego na "względnej wolności" (czyt. poprawczak) masz nikłą szansę, że wyjdzie na coś użytecznego.
Coś > 0, więc mając na uwadze prawdopodobieństwo powodzenia (poniekąd czysto statystyczne) - to ma sens.Nie, to nie ma sensu, pozostaną takimi samymi małymi sk***iałymi ch*jkami, tu jedynym racjonalnym wyjściem jest paczka amunicji, strzelba i szpadel. Byli dość dorośli żeby zbiorowo zgwalcić dziewczynę to są dostatecznie dorośli na kurację ołowiem.

Al...........is

2019-07-21, 23:03
Tylko pozazdrościć gówniarzom :) W tak młodym wieku już gang bang sobie urządzili :) Szacun wielki