18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta za kółkiem na drodze ekspresowej

de...........nt • 2016-09-12, 02:00
Polskie drogi takie piękne :)
60-latka z fantazją ponoć przejechała 40 kilometrów S3 pod prąd zapie**alając po swoim prawym (czyli de facto lewym pasie dla wyprzedzających) po drodze ekspresowej z ograniczeniem do 120.
Jakimś cudem trafiła na policję, która zdążyła tuż przed zjazdem zawrócić i dogonić mistrzynię kierownicy.
Wedle opisu świadków zdarzenia, po zatrzymaniu przez policję była szczerze zaskoczona całą sytuacją i zgłosiła zagrożenie... ze strony kierowców, którzy jechali z naprzeciwka i "wyprzedzali na czołówkę na jej pasie". Policjanci ponoć nie dyskutowali, nie tłumaczyli, tylko zabrali kobiecinie prawo jazdy.



Film ma kilka dni, przeszukiwałem forum dobrą chwilę, nie znalazłem, ale jak było wcześniej, to do pieca.

igorektgk

2016-09-12, 02:16
Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na około 10 lat za takie coś moim zdaniem się należy.

LeszekCzarny

2016-09-12, 02:45
No to już przesada. Jak można być tak nieogarniętym, narażając ludzi na niebezpieczeństwo :shock:

uho82

2016-09-12, 06:17
Nie ważne ile ma lat. Kobieta i wszystko jasne.

mygyry

2016-09-12, 08:21
deliriumpermanent napisał/a:

Policjanci ponoć nie dyskutowali, nie tłumaczyli, tylko zabrali kobiecinie prawo jazdy.


Powinni ją zastrzelić, bez tłumaczenia

Siberian_Meat_Grinder

2016-09-12, 08:25
mygyry napisał/a:

Powinni ją zastrzelić, bez tłumaczenia



oj ma baba 60 lat, pewnie sąd zabierze uprawnienia (bo sporządzą wniosek o ukaranie) na 3 lata

kaktus83

2016-09-12, 08:37
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



oj ma baba 60 lat, pewnie sąd zabierze uprawnienia (bo sporządzą wniosek o ukaranie) na 3 lata



z adnotacją do WORDu, żeby ją uj***li 100 razy jak będzie ponownie zdawać egzamin.

Wiewór

2016-09-12, 09:15
Ludzie na ekspresówkach i autostradach mają nieograniczoną fantazję. Kiedyś na autostradzie rozj***łbym się na lasce, która stała na lewym pasie. Zepsuło się jej auto więc sobie po prostu stanęła i ch*j.

Rozj***łbym się również na jakimś ciołku, który we mgle na ekspresówce bez świateł stałe autem na jezdni...

sirapacz

2016-09-12, 09:19
@uho82 Zebyś się nie zdziwił. Znam kobiety które bardzo dobrze prowadzą faceci mogliby się od nich uczyć. Jeśli prowadzi jakikolwiek facet to mam pazury wbite w tapicerkę i drzwi. Jak któraś z wymienionych kobiet to mogę sobie spokojnie spać w samochodzie i mam pewność, że obudzę się w czasie jazdy a nie na OIOM.
Z drugiej strony znam osobę która o dziwo nie spowodowała nigdy żadnego wypadku ze swojej winy (poza wypadnięciem do rowu na bardzo śliskiej drodze - uciekając przed TIR) ale przed wejściem do samochodu należy uregulować wszystkie swoje sprawy z testamentem i papierami. Nie potrafi parkować tyłem (jechać zresztą też nie).

Tak więc nie generalizuj. Sporo jest i tych i tych. Faceta jadącego pod prąd widziałeś? Widziałeś. Upośledzeni są wszędzie:)

~Velture

2016-09-12, 09:22
Chyba już powoli rozumiem czemu allahy akbary nie pozwalają kobietom prowadzić aut.

666trololo666

2016-09-12, 09:33
sirapacz napisał/a:

Znam kobiety które bardzo dobrze prowadzą faceci mogliby się od nich uczyć.



Dowód anegdotyczny przeciw statystyce?

nowynick

2016-09-12, 09:54
igorektgk napisał/a:

Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na około 10 lat za takie coś moim zdaniem się należy.



a potem 70 latka będzie mogła dalej zapie**alać pod prąd? :D

mam_kompa

2016-09-12, 09:55
mówią, że kobieta za kierownicą myśli dupą, ale nie będę uogólniać.
natomiast wydaje mi się, że ona z kimś jedzie. tej osobie też zabrać uprawnienia jeśli ma.

SpirytusSalicylowy

2016-09-12, 09:59
Takim starym dewotom powinni dożywotnie odbierać prawko. Nie chciałbym, żebym jadąc z rodziną na wakacje trafił za zakrętem na taką tępą k***ę :hitler:

Paw_Kosmosu

2016-09-12, 10:02
666trololo666 napisał/a:



Dowód anegdotyczny przeciw statystyce?



Powodują mniej wypadków (nie mylić ze stłuczkami, bo tutaj faktycznie kobitki mają z tym czasem problem). Jadą ostrożniej, a nie zapie**alają 150km/h po drogach do tego nieprzystosowanych. Co chwila czytam o jakiś patałachach co zapie**alali i przez to się rozwalili na drzewie, za to o kobiecie mi się jeszcze nie zdarzyło.

Z mojej rodziny to siostra najlepiej prowadzi (w porównaniu z bratem i ojcem). Ja mam dopiero prawko od kilku miechów, no i nie będę obiektywna w ocenie, aczkolwiek moja jazda jest chwalona, że jeżdżę spokojnie, nie szarpię i skupiam się na jeździe (w przeciwieństwie do Panów z mojej rodziny). ;) Faceci lepiej się orientują w terenie, lepiej radzą sobie z parkowaniem, rzadziej mają stłuczki, ale jeżdżą bardzo nieodpowiedzialnie, bo szybko i to nie na autostradach czy ekspresówkach bynajmniej. Parkują jak debile zajmując 2 miejsca parkingowe, bo mają k***a BMW czy inne Audi.

Także tego... Facetów lubi ponosić testosteron niestety.

Aha i dorzucę jeszcze opinię, że osoby starsze powinny być pod szczególnym nadzorem, powinny być kontrolowane. Ostatnio moja przyjaciółka została tak zajebiście potrącona (a była na pasach), bo dziadek w ogóle nie wciskał hamulca (albo to zrobił jak już jej przypie**olił). Wstrząs mózgu, przez dobre 2-3 tygodnie była jak roślinka, dziadkowi na szczęście prawko zabrali i miał prokuraturę na karku (za doprowadzenie osoby poszkodowanej do uszczerbku na zdrowiu trwającego dłużej niż tydzień, a to już jest traktowane jako przestępstwo).