18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta z nagością karana z lubością za kradzież

fantastico • 2017-02-27, 14:56
Rozebranie kobiety do naga wraz z ukaraniem jej, pobiciem szturmując jej nietykalność.

Mors_Nigra

2017-02-27, 20:23
Jak ktoś nie chce, to przecież nie musi czytać opisów fantastico. Ale jak zawsze i wszędzie i we wszystkim zebrała się banda gnoi która koniecznie chce zepsuć innym zabawę bo im się coś nie podoba i przymusić każdego do swoich racji. Zwykłe sk***ysyństwo.

Pjernik

2017-02-27, 20:36
Opis przeżyje, ale przecinki mógłbyś stawiać we właściwych miejscach :)

Bakejaja

2017-02-27, 20:39
Tak właśnie trzeba traktować lewactwo metoda w sam raz jak na nich. ;)

Debosy

2017-02-27, 21:06
Spokojnie! Po kolei! Kazdy sobie zdarzy kopnac.

KociBolec

2017-02-27, 21:06
Opisy nawet spoko, większości nie czytam żeby sobie nie popsuć filmiku bo są zbyt dosadne. Bardziej mnie wk***ia ten ryj na avatarze.

Ve...........ek

2017-02-27, 21:40
Mors_Nigra napisał/a:

Jak ktoś nie chce, to przecież nie musi czytać opisów fantastico. Ale jak zawsze i wszędzie i we wszystkim zebrała się banda gnoi która koniecznie chce zepsuć innym zabawę bo im się coś nie podoba i przymusić każdego do swoich racji. Zwykłe sk***ysyństwo.

Nie zesraj się tam.

cwancyk

2017-02-27, 22:29
oj tam oj tam, takie tam małpie figle, zwierzęta mają inne rozrywki niż ludzie, nie oceniajmy :D

Takafura

2017-02-27, 23:37
Mam mieszane uczucia. Raz że baba, a głównie to jednak nie jestem fanem linczowania. Wpiernicz 1 : 1 złodziejce OK, ale to co wyżej mnie mierzi. Wiem, stary i nieżyciowy jestem, ale ubrałbym babsko i zawiózł na posterunek.

lemon1988

2017-02-27, 23:58
k***a.. tak właśnie powinna wyglądać sprawiedliwość dla złodziei! Jeszcze ręce połamać! Dopiero wtedy złodziej jeden z drugim trzy razy się zastanowi zanim znów zechce coś zaj***ć, a nie pseudo sądy żeby jeszcze śmieci utrzymywać z naszych pieniędzy!

wcd

2017-02-28, 00:05
jackalski napisał/a:

A ja tam lubię opisy fantastico. Bywają durne jak konstrukcja cepa, ale czasem są zabawniejsze niż publikowana treść… A na pewno zmuszają do myślenia… Jak ktoś nieprzyzwyczajony to rozumiem, że może to być trochę bolesne ;)

Co jest durnego w konstrukcji cepa?

Lurek

2017-02-28, 13:51
jackalski napisał/a:

A ja tam lubię opisy fantastico. Bywają durne jak konstrukcja cepa, ale czasem są zabawniejsze niż publikowana treść… A na pewno zmuszają do myślenia… Jak ktoś nieprzyzwyczajony to rozumiem, że może to być trochę bolesne ;)

Sam jesteś durny jak konstrukcja cepa. Mówi się "prosty jak konstrukcja cepa" barania torbo.