18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta w wojsku

Tymasz • 2014-02-09, 11:34
Czysta prawda.



jak było to wyebać.

Dyna29

2014-06-25, 21:37
kenzol napisał/a:



Matko Święta co za oszołom :-)



Kobieta wyzwolona buhahahahaha a slownictwa i bezpardonowosci koledzy z wojska mnie nauczyli :mrgreen: :loldev: :snajper2:

kenzol

2014-06-25, 23:24
W sumie to jestem dumny, że z mojego powodu, ktoś założył konto na sadisticu, żeby odpisać na mój post znaleziony gdzieś w zakamarkach internetu :-) I nie mam nic przeciwko babochłopom w wojsku :-)

Dyna29

2014-06-26, 11:49
kenzol napisał/a:

W sumie to jestem dumny, że z mojego powodu, ktoś założył konto na sadisticu, żeby odpisać na mój post znaleziony gdzieś w zakamarkach internetu :-) I nie mam nic przeciwko babochłopom w wojsku :-)


Ciesze sie, ze czujesz sie zaszczycony i mozesz mi wierzyc, ze z babochlopem nic wspolnego nie mam (54kg wagi, szupla, blondynka, nogi do samej ziemi, glowy sie jeszcze odwracaja) tylko Ci do wszystkiego idealni faceci w wojsku mi psyche "pdrasowali" i momo, ze kazdy ma prawo do wlasnej opinii to jak slysze herezje ze baby to tylko do garow to mi sie kalasznikow sam odbezpiecza...
A tak nawiasem mowiac to rownosc (czy jak to sie szumnie teraz nazywa rownouprawnienie) wcale nie oznacza, ze jest sie takim samym, rownosc oznacza, ze kazdy ma prawo byc traktowany z godnoscia i jak czlowiek niezaleznie od plci ale to tez faceci musieli oczywiscie przekrecic, zeby pasowalo do ich teorii o dominacji...

kenzol

2014-06-28, 00:14
Dyna29 napisał/a:


Ciesze sie, ze czujesz sie zaszczycony i mozesz mi wierzyc, ze z babochlopem nic wspolnego nie mam (54kg wagi, szupla, blondynka, nogi do samej ziemi, glowy sie jeszcze odwracaja)



Pokaż cycki, bo nie uwierzę. Może być priv, nikomu nie pokażę :cycki:

basy6

2014-11-05, 15:40
Powinna biegać z radości ,że dostała ten okres , bo te baby w tym wojsku z tymi żołnierzami to się tylko po kiblach i koszarach kuwią. Poza tym kobiety tam są bardziej narażone na zgwałcenie przez żołnierza niż zabicie w czasie walki. :smiechzula:

AdamBrown

2019-01-16, 00:29
przypomniał mi sie taki kawał:

-wiecie czemu nie można ufać kobiecie?
-krwawi trzy dni i nie umiera.

:D

Respektuj

2019-07-17, 22:04
do garów k***a, każda jedna, pie**olicie cwaniakujecie a pózniej tego nie tamtego nie, bo nie... do garów k***a

tobilub04

2020-05-07, 17:46
Nie ma to jak jebnac jakies fake napisy i udawac ze to prawda