18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta w wojsku

Tymasz • 2014-02-09, 11:34
Czysta prawda.



jak było to wyebać.

Guaranga

2014-02-09, 13:24
nie mam nic do lasek w wojsku, chca sobie tak zycie ukladac, to ich sprawa; ale k***a mac pewnie mogla sie domyslec, ze moze zaczac ja krew zalewac, wiec dobrze jej tak :P

btw, nie ufam niczemu, co krwawi przez 4 dni i nie umiera ;)

Fu...........66

2014-02-09, 13:27
Powinna się cieszyć, że jej cieknie. Od tego dawania dupy po koszarach, nigdy nie wiadomo, co się stanie, zwłaszcza we francuskiej armii, gdzie jest tak kolorowo. :) Poza tym to normalne zachowanie dla tego żołnierza, brakowało jedynie białej flagi.

Smogu93

2014-02-09, 13:33
Ale spina na to równouprawnienie, że kobiety nie powinny być w wojsku itp. Goście wyzywają kobiete drą sie na nią itp a wy się cieszycie... To co oni mówią nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku do niej to część szkolenia musi być silna psychicznie (choć nie wiem po co we fracuskiem armi ale ok) jeśli taka przetrwa i nastepnym razem będzie miala taka sytuacje to będzie miała w dupie że ma pełne kamasze krwi dojdzie bez słowa skargi... a szczerze spotakać podczas walki kobiete z karabinem podczas okresu i jeszcze kiedy zapomniała podpaski brrr masakra na 100 osób :P

Czeli

2014-02-09, 13:40
Ja sie pytam kto to ku*wa tłumaczył. Co za brednie tam są "wypisane"

KlinikaAborcyjna

2014-02-09, 13:54
k***a mać a mogła puścić focha odbezpieczyć karabin i w złości wypie**olić cały magazynek w tych twardzieli :P ach byłby materiał na harda

djkiter

2014-02-09, 13:57
Co za idiota zaczyna k***a zdanie z małej litery i stawia na końcu kropkę. Tak dzisiaj hejtuje bo mam k***a kaca i ch*j wam do tego.

kojocik

2014-02-09, 14:19
Jakbyscie znali jezyk francuski to byscie wiedzieli ze nie o okres tutaj chodzi, ale co tam dalej spinajcie, ze mogla w baraku siedziec skoro poczula przyplyw morza czerwonego ;)

Ktos juz wczesniej pisal ze tlumaczenie to lipa ;)

Siwer

2014-02-09, 14:29
Gdybym słyszał to w naszym pięknym języku to bym chyba salutował przed monitorem. Ciekawi mnie tylko jedno taka sytuacja podczas walki grupka żołnierzy się rozdziela i tak się składa że gdzieś miedzy budynkami i kulami latającymi nad głowami zostają mężczyzna i kobieta. Kule wszędzie latają coś wybucha ogólnie chaos jak cholera i koleś bierze jaja w garść i wie że muszą jakoś z tego wyjść a kobieta piszczy w kącie, albo inna sytuacja koleś dostał kulkę i kobieta musi go zanieść do punktu jakiegoś no nie da rady a jakby to było na odwrót to chłop spokojnie dałby sobie radę. No ale to nie ja ustalam zasady rekrutacji kobiet do wojska.

Yeebunny

2014-02-09, 14:33
tłumaczenie za przeproszeniem z dupy

arus

2014-02-09, 14:56
Jak od kilku lat nie wstawiałem Piw, tylko zastanawiałem sie do czego ten sadistic zmierza tak teraz dam:Ogromnego browara! od razu mi przyszło żeby zbierać podpisy na rozpoczęcie naboru do wojska! dla obojga płci nie chodzi mi tu a Anne Grodzką ona równie dobrze mogłaby startować na miss Polonia lecz o te księżniczki co mają okres w Gimbazie czy też w LO co tydzień.Może wtedy by była szansa na coś lepszego niż rozpusta czy lewactwo:)

Ku...........cz

2014-02-09, 14:56
W 1939 roku francuzom też pociekło po nogach. Na żółto

tranzystor

2014-02-09, 14:59
kenzol napisał/a:

a lewackie pie**olenie tylko szkodzi kobietom,



I już musiałeś z lewactwem wpie**olić, jakby to miało jakikolwiek związek z wojskiem? Mania prześladowcza? Wszędzie lewacy?

BiałyJeleń napisał/a:

"zaraz ci po ryju poleci"
śmiechłem :D



A ja jebłem jak to przeczytałem.

djkiter napisał/a:

Co za idiota zaczyna k***a zdanie z małej litery i stawia na końcu kropkę. Tak dzisiaj hejtuje bo mam k***a kaca i ch*j wam do tego.




Co za idiota nie stawia przecinka przed "bo".

korinogaro

2014-02-09, 15:04
Kobieta w oddziale w polu to jak wyrok śmierci na resztę oddziału. Nie dość że żeby ukończyć obóz treningowy muszą, zależnie od kraju i stosowanych testów, przebyć krótszy dystans z mniejszym obciążeniem i w gorszym czasie niż mężczyźni albo/lub wykonać lżejsze ćwiczenia w mniejszym wymiarze niż mężczyźni. Teraz wyobraźcie sobie patrol pieszy w jakimś Afganistanie gdzie jest kobieta(w patrolu). Między jakimiś kamulcami pojawia się operator ciężkiej broni, pada strzał i operator leży ranny na ziemi. Trzeba go wciągnąć między te kamulce pod ogniem wroga. Załóżmy, że jedyną osobą która ma możliwość dotarcia do rannego jest owa kobieta. Przecież to byłby wyrok śmierci na tym biednym postrzelonym człowieku. Bo czy może mi ktoś powiedzieć jakim cudem baba ma przeciągnąć po kamienistej ziemi chłopa ważącego ok 90kg ze sprzętem ważącym dodatkowo 60+kg?

kenzol

2014-02-09, 15:22
@tranzystor

Bo tępy ch*ju lewactwo jest winne tej całej przesadzonej tolerancji. Ruchy feministyczne, tolerancja dla Cyganów, Arabów, to że za nasranie na ołtarzu nic ci się nie stanie, a za podpalenie tęczy pójdziesz do pierdla, to wszystko to wpływ lewactwa na życie codzienne. Więc nie poprawiaj mnie robaku, kiedy gówno wiesz.

Ag...........ei

2014-02-09, 15:29
Przecież to tłumaczenie jest z dupy, a ta cała murzyno-francja to p*zda Europy