18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta w policji...

Halman • 2019-12-15, 13:54

w meksyku czy w polsce ten sam służbowy profesjonalizm

swiety_piotr

2019-12-15, 14:11
Świetna babka, podniosła gardę i chciała rozwiązać sprawę z ciotą jak kiedyś po szkole :D Nawet jeśli coś mu niemiłego powiedziała, to chyba nie na tyle, żeby zasłużyła na liścia jak od Araba. Zrobił to tak swobodnie, jakby swoją żonę klepał po twarzy na dzień dobry zamiast dawać buziaka.
Plus dla kobiety, wielki murzyński minus dla gościa.

bloodwar

2019-12-15, 18:11
Jakby spróbował jej oddać to by pobił rekord upadku ze schodów na komisariacie, póki co rekord to 36 razy :)

~Velture

2019-12-15, 18:23
k***a tam u nich za takie coś to mogła się nie pie**olić i go odstrzelić na tej ulicy razem z dziesięcioma innymi a tu takie coś. Widać, że to prawdziwa miłość.

czopkaIwynże

2019-12-15, 21:46
Haha. Myslal ze pojdzie latwo jak ze swoja żoną

otomin

2019-12-16, 06:46
swiety_piotr napisał/a:

Świetna babka, podniosła gardę i chciała rozwiązać sprawę z ciotą jak kiedyś po szkole Nawet jeśli coś mu niemiłego powiedziała, to chyba nie na tyle, żeby zasłużyła na liścia jak od Araba. Zrobił to tak swobodnie, jakby swoją żonę klepał po twarzy na dzień dobry zamiast dawać buziaka.
Plus dla kobiety, wielki murzyński minus dla gościa.



Czytam takie bzdury takich debili jak twoje i stwierdzam że durni jest więcej niż mi się wydaje. Bo ty byś przypie**olil Pani policjant. Fantazja cię glabie niesie w internecie jak nie jednego.

eaz

2019-12-16, 11:13
otomin napisał/a:

Czytam takie bzdury takich debili jak twoje i stwierdzam że durni jest więcej niż mi się wydaje. Bo ty byś przypie**olil Pani policjant. Fantazja cię glabie niesie w internecie jak nie jednego.



Nie wiem czy ty to k***a widzisz, ale on jej przyj***ł jako pierwszy.

razak

2019-12-16, 13:24
otomin napisał/a:

Czytam takie bzdury takich debili jak twoje i stwierdzam że durni jest więcej niż mi się wydaje. Bo ty byś przypie**olil Pani policjant. Fantazja cię glabie niesie w internecie jak nie jednego.



idealnie podsumowałeś sam siebie. Czytając Twój komentarz pomyślałem dokładnie to samo co Ty... z tym, że ty dokonałeś samozaorania robiąc z siebie idiote który ma problemy ze wzrokiem i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Brawo ANSZTAJNIE :kawa:

polakwrocek

2019-12-16, 13:26
Kobiet się nie bije. Ale kobieta nie pcha się z pazurami do twarzy facetowi.
A babsztyla to już można uciszyć...