18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta w armii

RapujacyToster • 2017-08-14, 15:30
Świetny rzut :mrgreen:


Ve...........ek

2017-08-14, 15:36

Jesse.Pinkman

2017-08-14, 16:32
Na całe szczęście to tylko prawdopodobnie amerykańska armia - Polki pokazały na co stać nasze dziewczyny (na przykład podczas Powstania Warszawskiego) więc nie musimy się martwić, że u nas coś podobnego się odpie**oli :) A reszta świata wie co dobre - gdzie nie polecisz z panną to Ci zazdroszczą, że śliczna a czasami to Cię zapie**olą, żeby ją sobie porwać. Dlatego wolę k***a Bałtyk - tam tratwy wypełnione kałem jeszcze nie przypływają :)

Ve...........ek

2017-08-14, 16:53
BluntedAstronaut napisał/a:

Na całe szczęście to tylko prawdopodobnie amerykańska armia - Polki pokazały na co stać nasze dziewczyny (na przykład podczas Powstania Warszawskiego)


Porównujesz ludzi oddających życie za swój kraj, dzieci, rodziny i wolność z hamerykańcami walczącymi o baryłki ropy dla żydów?

mygyry

2017-08-14, 16:57
Kobiety w regularnych oddziałach to nic innego jak kolejne durne parytety, bo jakimś zj***nym feminazistką przeszkadzało, gdy trafiały do oddziałów zaopatrzenia, sanitariuszy czy kucharzy, tylko czekać aż wymyślą montować do humerów podjazdy dla osób na wózku...

Jesse.Pinkman

2017-08-14, 17:08
Velture napisał/a:


Porównujesz ludzi oddających życie za swój kraj, dzieci, rodziny i wolność z hamerykańcami walczącymi o baryłki ropy dla żydów?A w życiu. Amerykańce nam nigdy do pięt nie dorosną - mogą mieć wszystkie pieniądze świata ale historii nie kupią. Jedynym wyjątkiem są amerykańscy żołnierze, którzy ginęli w walce z nazistami i znacznie przyczynili się do tego, że Hitler został rozj***ny dużo wcześniej niż by to się pewnie stało gdyby amerykanie nie włączyli się do wojny.

Ve...........ek

2017-08-14, 17:18
BluntedAstronaut napisał/a:A w życiu. Amerykańce nam nigdy do pięt nie dorosną - mogą mieć wszystkie pieniądze świata ale historii nie kupią. Jedynym wyjątkiem są amerykańscy żołnierze, którzy ginęli w walce z nazistami i znacznie przyczynili się do tego, że Hitler został rozj***ny dużo wcześniej niż by to się pewnie stało gdyby amerykanie nie włączyli się do wojny.


Hamburgery by palcem nie kiwnęli jakby im się skośne nie wj***ły w pearl harbor. Wzięli udział w tej wojnie tylko i wyłącznie przez to. Jakby sushi ich nie zaatakowało to by siedzieli na dupie i oglądali sobie dalej - bo jak wiemy żydzi w usa nie chcieli pomagać europejskim żydom pomimo, że mogli mając władzę i tylko najbogatsi żydzi z Europy sp***olili płacąc horrendalne kwoty nazistom aby ich oraz ich rodzinę wysłali do stanów. Ci biedniejsi, ale i tak bardzo bogaci, płacili polakom za możliwość ukrywania się w ich mieszkaniach/domach wiedząc, że Polak ryzykował życiem całego swojego drzewa genealogicznego w przypadku kiedy niemce się dowiedzą.
Polska to był jedyny kraj w którym karano śmiercią za pomoc żydom. I to nie śmiercią tylko tego co pomagał ale śmiercią całej jego żyjącej rodziny.

elfis

2017-08-14, 17:19
oj tam, pewnie była przed okresem

Argeusz

2017-08-14, 17:45
BluntedAstronaut napisał/a:

Na całe szczęście to tylko prawdopodobnie amerykańska armia - Polki pokazały na co stać nasze dziewczyny (na przykład podczas Powstania Warszawskiego) więc nie musimy się martwić, że u nas coś podobnego się odpie**oli :)A kolega patriota wie, kiedy to było? W 1944 roku. Teraz raczej te twoje polki walczyć nie będą. A wiesz czemu?
BO NIE ŻYJĄ!!! Teraz mamy pokolenie głupich p*zd. Wtedy to były zupełnie inne k***a czasy i inna sytuacja, hamerykanie walczą o ropę a twoi przodkowie walczyli o wolność (mimo, że powstanie było z góry spisane na porażkę to nie winię ich).

~Moby_Dick

2017-08-14, 17:50
Odkręca jak przyprawę.. ahh, te kuchenne nawyki.

maly-boy

2017-08-14, 18:16
Co ona korsarza odpaliła ? :|

Wiewór

2017-08-14, 18:33
Skąd ta duma za Powstanie warszawskie. Dumnym można być z ludzi, którzy wzięli w nim udział. Samo powstanie to niewyobrażalna hańba. Prawie 200 tys zabitych i miasto zrównane z ziemią. ch*ja nam z tego przyszło.
Poza tym wysyłanie do walki dzieci... anglicy wysyłali dzieci na wieś, żeby je ukryć przed barbarzyństwem wojny. Polacy wysłali własnie dzieci na rzeź. Duma w ch*j.
Przez to, że w IIWŚ zginęło tyle inteligencji to dziś w tym kraju jest jak jest. Jakby dalej żyła inteligencja to dziś by do władzy nie dochodziły takie matoły jak PIS. Tak to zabito elitę i do władzy doszło chłopstwo i robole.

licho_nie_spi

2017-08-14, 19:37
a ch*j tam z tym jej geniuszem...ważne co by patyka dobrze obrabiała! :)

Sz...........jk

2017-08-14, 21:08
Spokojnie, u nas wygląda to podobnie. Jedyny przypadek prawie postrzelenia na strzelnicy jaki znam był spowodowany przez kobietę. ;) O rzucie granatem w kobiecym wykonaniu to już nawet nie ma co mówić...

piotrekt1976

2017-08-14, 22:53
@Abraxus

Co ty pie**olisz ?
Ze niby powstanie zabilo elite ? wez ty rozped i pierdonij w sciane. Elity to nam ruscy wyrzeli Po wojnie ty k***a j***ny nieuku. Komuna zapie**olila elity, stan miedzy wijenny, i pie**olone parytety i mamy efekt jaki mamy.
Ja pie**ole p owstanie warszawskie nam elity zniszczylo. noo k***a co za debil ... Od razu widac ze pochodzisz z tzw noej inteligencji ...

Swoja droga kobiety w wojsku sa potrzebne, w koncu jest co podymac podczas dzialan wojennych , a i po ostrych przeprawach na szkoleniu fajnie miec cipe w zalodze.

Kto nie czai niech popatrzy w staty ile jest r*chanska w armi czy sie pannom zolniezom podoba czy nie ... Szpara jest szpara i tak to realnie wyglada