18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta vs. Mężczyzna

~Velture • 2019-01-15, 09:48
Komentarze pozostawiam wam :shock:


fieryangel

2019-01-15, 17:48
Fejk, bo to nie jest wyścig, albowiem pedalarze nie mają numerów na rowerach. A kto by nagrywał szlaban w lesie?


visitor1

2019-01-15, 20:49
Jakby sie schylila to by jej dupa pekla.

Xones

2019-01-15, 21:40
????? Kobiety potrafią zaskakiwać, jak widać ;d

Nikczemny_Płód

2019-01-16, 22:03
Hehe, to niewiarygodne, że można być aż tak poj***nym :szczerbaty:

Choć też posiadam swoją perełkę z zawodów open. Raz na zawodach był dość ciężki podjazd, 1/1 przełożenia i kto słabszy to nie dawał rady. Dla zobrazowania, nie dało się jechać do góry prosto tylko zakosami. W zależności od budowy ciała mniejsze lub większe zakosy.

Na samej górze była rozłożona taśma kierująca na odpowiednią trasę. Taśma ta miała kąt około 30 st. po przeciwnej stronie do taśmy w odległości 2.5-3m był słupek, i ostry zjazd w dół. Czyli reasumując, droga do zjazdu była wytyczona zaraz obok drogi podjazdowej, tak więc trzeba było na sporej stromiźnie dość mocno zawrócić. Kto źle wymierzył podjazd ulegał przewróceniu. :oops:

Jakie było zdziwienie wszystkich, gdy pewna pani jakoś dojechała na sama górę i... Zamiast zawrócić, prawie oparła przedni koło o taśmę dupę roweru przesunęła stając na nogach i łapiąc za siodełko i... zaczęła zjeżdżać tyłem. Po chwili sp***oliła się 20m w dół :mrgreen:

Była też jeszcze inna agentka. Na rajdzie mtb w świętokrzyskim. Ogólnie bardzo ciekawy rajd koło Łysicy. Dość trudny technicznie ale i z niespodziankami. 3 okrążenia, 3 okrążenia niby ta samą drogą a jednak. Organizatorzy wytyczali na 2 dni przed rajdem 3 różne trasy, 1 podstawowa i dwie modyfikacje, nieznaczne pod względem przebiegu ale pod względem techniki pokonywania toru już tak. Nikt o tym nie wiedział, dopiero po fakcie na mecie dowiedzieliśmy się co i jak, jak ludzie zaczęli pytać - wtf, że każde okrązenie inne. Fajna sprawa moim zdaniem, bo osoby znające trasę, bądź napie**alające ją kilka dni z rzędu przed zawodami były w szoku. Jazda na pamięc odpadla i wygrywali najlepsi siłowo i wydolnościowo.

Zaczęło się 2 okrązenie zmienione, jakaś baba wpie**oliła się w 2 taśmy bo przecież trasa przebiegała inaczej :roll: Ogólnie zablokowała trasę dla reszty osób za nią albo tych którzy ją dublowali i zaczęła się kłócić, że oszustwo i że UWAGA: specjalnie dla niej wyznaczono inne trasy a wszyscy pozostali ludzie jeżdżą normalnie :mrgreen: Panią z trasy dopiero ściągnęła policja z ochroną po 15 minutach.


Więc napisze tak. To co widzę to najlepsza akcja jaką dotąd widziałem. Ale mimo wszystko nie jestem zaskoczony pomysłowością Pani.

Defraudator

2019-01-22, 18:03
Oboje zjebEbalii bo mozna było bokiem !