18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta to stworzenie Boże i powinna stać w oborze

Bronek_Komar • 2015-05-01, 12:36
Nie wiesz co zrobić z swoją kurą domową? (żoną)
Baba najlepiej może zastąpić konia a w dodatku można od czasu wyr*chać i podać do papy :banany:




Marian_Kowalski

2015-05-01, 12:45
Dobrze gadasz Bronek, ale i tak wiem, że nie r*chałeś nigdy

misiorysio

2015-05-01, 13:16
Kobieta wychowana na wsi to skarb, jest nauczona pracy, jest świadoma wartości pieniądza i wie że na wszystko trzeba ciężko zapracować, bo nic za darmo nie ma. Polecam, sam mam.

Marian_Kowalski

2015-05-01, 13:22
@UP
A mowiła ci, że zanim cię poznała to dawała się ładowac w dupala, żeby potem powiedzieć swojemu wybrankowi, że jest dziewica? Nie? To ja ci teraz mowię

misiorysio

2015-05-01, 13:39
Marian_Kowalski napisał/a:

@UP
A mowiła ci, że zanim cię poznała to dawała się ładowac w dupala, żeby potem powiedzieć swojemu wybrankowi, że jest dziewica? Nie? To ja ci teraz mowię



idź i zdechnij internetowy napinaczu

Marian_Kowalski

2015-05-01, 14:15
Cytat:

idź i zdechnij internetowy napinaczu



Tak cię boli prawda? ;)

idz zapytaj jak jej się podobało jak cześki spod Jasła ładowały ją w kakao, może ci poopowiada o swoich perypetiach. Miłego wieczoru

Cały_Idiota

2015-05-01, 14:46
Marian_Kowalski napisał/a:



Tak cię boli prawda? ;)

idz zapytaj jak jej się podobało jak cześki spod Jasła ładowały ją w kakao, może ci poopowiada o swoich perypetiach. Miłego wieczoru



Zejdź z niego. :roll: Jeśli zarejestrowałeś się na Sadisticu tylko po to aby siać zamęt i trollować to cię łaskawie informuję, że wybrałeś zły portal i szybko cię stąd wysiudają.


btw.
Coś mi śmierdzi multi GrzesiaC...

HiViolentJ

2015-05-01, 14:56
Racja Grzesiu pozostawił swoją spuściznę jego multi :/

crankshaft

2015-05-01, 16:01
Ja tu czegoś nie rozumiem. Babka zapiernicza sprytnie, siły widać ma. Gimbusom dalej źle, bo kobieta sprawnie wykonuje pracę. A sami by pewnie spuchli po dwóch minutach takiej roboty.

oskar1xd

2015-05-01, 17:58
Podnieca mnie ta laseczka

PA...........SM

2015-05-01, 18:05
Ja myślę, że to jeszcze dziewica :)

silvsky

2015-05-01, 18:28
Sianokosy chciałbym wrócić do tych czasów ehhh dla młodzieży po 90-roku to raczej niewiadoma i porażka ale jak by z perspektywy czasu na to popatrzyli jak po 70-80 roku gdzie było i sporo zabawy przy tym np.: my po dniu pracy organizowaliśmy sobie ognisko (swojska kiełbaska, browar, wódeczka, samogon) co kto miał, każdy oczywiście do domu trafił, zabawy czy opowieści było mnóstwo, gra na gitarze, wygłupy np.: wysłano mnie do lasu po drzewo na ognisko i faktycznie przyniosłem drzewo ale całe bo po pijaku powaliłem kilku metrowe spróchniałe oczywiście drzewo i do rana nam wystarczyło. Ehhh chciałbym żeby to wróciło i młodzi to przeżyli, była i ciężka praca i dobra zabawa!

uho82

2015-05-01, 18:52
z jaką gracją porusza się przy tych widłach.