18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta skurwiel

InnyName • 2018-05-16, 18:29
Istny szatan, kto szuka żony?


~Velture

2018-05-16, 18:30
No... w ch*j zabawne...

Pantilion

2018-05-16, 18:50
Kiedyś w podstawówce wracałem ze szkoły do domu i wtedy taki stary sk***iel sąsiad zrobił coś podobnego.. wjechał specjalnie w kałużę i głupio się śmiał. Przysiągłem sobie, że kiedyś mu odpłacę i jedyne 13 lat później to się udało. Wracając z zakupów zobaczyłem jak idzie ten stary ch*j z rodziną.. urodziny wnuczki czy coś... Spacerował dumnie wystrojony jak paw j***ny w tym dniu padało i kiedy zobaczyłem, że znajduje się na równo z kałużą nie wytrzymałem i przypomniało mi się co ten ku*as zrobił kiedy byłem gówniarzem. Wj***łem gaz do dechy i sukinsyna ochlapałem tak, że był cały mokry, a później przyszedł na skargę. Miałem wyj***ne co gada.. liczyła się satysfakcja z zemsty. Stary Sk***iel

biosone

2018-05-16, 19:55
@up, up wnuczka sk***iela cie dopadnie za pare lat

~DMT

2018-05-16, 20:00
biosone napisał/a:

@up, up wnuczka sk***iela cie dopadnie za pare lat



Zawsze ją może zabić, wtedy przerwie klątwę kałuży... :krejzi:

bleblebator1

2018-05-16, 21:01
MaszAyahuaskę napisał/a:



Zawsze ją może zabić, wtedy przerwie klątwę kałuży... :krejzi:


Albo się ożenić :mrgreen:

banerr

2018-05-16, 21:21
W Gdańsku na górnym tarasie tak można umyć cyganów na przystanku.

flaszka

2018-05-16, 22:03
Pantilion napisał/a:

Kiedyś w podstawówce wracałem ze szkoły do domu i wtedy taki stary sk***iel sąsiad zrobił coś podobnego.. wjechał specjalnie w kałużę i głupio się śmiał. Przysiągłem sobie, że kiedyś mu odpłacę i jedyne 13 lat później to się udało. Wracając z zakupów zobaczyłem jak idzie ten stary ch*j z rodziną.. urodziny wnuczki czy coś... Spacerował dumnie wystrojony jak paw j***ny w tym dniu padało i kiedy zobaczyłem, że znajduje się na równo z kałużą nie wytrzymałem i przypomniało mi się co ten ku*as zrobił kiedy byłem gówniarzem. Wj***łem gaz do dechy i sukinsyna ochlapałem tak, że był cały mokry, a później przyszedł na skargę. Miałem wyj***ne co gada.. liczyła się satysfakcja z zemsty. Stary Sk***iel





ZydeK

2018-05-17, 09:32
Pantilion napisał/a:

Kiedyś w podstawówce wracałem ze szkoły do domu i wtedy taki stary sk***iel sąsiad zrobił coś podobnego.. wjechał specjalnie w kałużę i głupio się śmiał. Przysiągłem sobie, że kiedyś mu odpłacę i jedyne 13 lat później to się udało. Wracając z zakupów zobaczyłem jak idzie ten stary ch*j z rodziną.. urodziny wnuczki czy coś... Spacerował dumnie wystrojony jak paw j***ny w tym dniu padało i kiedy zobaczyłem, że znajduje się na równo z kałużą nie wytrzymałem i przypomniało mi się co ten ku*as zrobił kiedy byłem gówniarzem. Wj***łem gaz do dechy i sukinsyna ochlapałem tak, że był cały mokry, a później przyszedł na skargę. Miałem wyj***ne co gada.. liczyła się satysfakcja z zemsty. Stary Sk***iel



Rowerem go tak doj***łeś? :roll:

Pantilion

2018-05-17, 17:21
ZydeK napisał/a:



Rowerem go tak doj***łeś? :roll:



Taa takim o ;-)


flaszka napisał/a:






To dalej boli :cry: