18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta plus strzelba

phrontch • 2019-10-09, 11:03
To się nie mogło skończyć inaczej




Zcarg

2019-10-09, 11:18
x

radek225

2019-10-09, 11:19
Baba plus jakiekolwiek urządzenie mechaniczne, elektroniczne, jakakolwiek broń to po prostu postrach, pogrom, pożoga. Jedyne urządzenie z jakim powinna się baba obchodzić to kuchnia indukcyjna, zmywarka, lodówka, odkurzacz, piekarnik, mikser no i zlew. Po to powstała pralka automatyczna, by kobieta też mogła programować. A po urzędowaniu w kuchni powinna iść do łóżka i wypiąć dupę. W XIX wieku to właśnie robiły kobiety + rodzenie dzieci, śpiew, taniec, recytowanie wierszy i malarstwo. A potem się k***om emancypacji zachciało i teraz masz k***ę jadącą samochodem, która się maluje, albo napie**ala przez telefon przy okazji zarzynając sprzęgło.

koras24

2019-10-09, 11:24
@radek225

Ty byś pewnie już poległ przy obsłudze kuchni indukcyjnej.

iam_not_a_robot

2019-10-09, 11:43
Pewnie teściowa, celowo jej nie uprzedził i nie nauczył gdzie przykłada się kolbe :)

radek225

2019-10-09, 11:46
kotorminator napisał/a:

@radek225
Pozdrów matkę.



Już pozdrowiłem, coś jeszcze mam przekazać?


koras24 napisał/a:

@radek225
Ty byś pewnie już poległ przy obsłudze kuchni indukcyjnej.





Mam taką, mogę ją obsługiwać z zamkniętymi oczami, żaden problem.

~sensualna

2019-10-09, 12:06
radek225 napisał/a:

Baba plus jakiekolwiek urządzenie mechaniczne, elektroniczne, jakakolwiek broń to po prostu postrach, pogrom, pożoga. Jedyne urządzenie z jakim powinna się baba obchodzić to kuchnia indukcyjna, zmywarka, lodówka, odkurzacz, piekarnik, mikser no i zlew. Po to powstała pralka automatyczna, by kobieta też mogła programować. A po urzędowaniu w kuchni powinna iść do łóżka i wypiąć dupę. W XIX wieku to właśnie robiły kobiety + rodzenie dzieci, śpiew, taniec, recytowanie wierszy i malarstwo. A potem się k***om emancypacji zachciało i teraz masz k***ę jadącą samochodem, która się maluje, albo napie**ala przez telefon przy okazji zarzynając sprzęgło.



tak na kobiety psioczą tylko ci zakompleksieni z małym ch*jem którzy nigdy nie mieli dobrego kontaktu z rodzicielką ani z inną kobietą więc nic tylko współczuć ;)

radek225

2019-10-09, 12:37
sensualna napisał/a:

tak na kobiety psioczą tylko ci zakompleksieni z małym ch*jem którzy nigdy nie mieli dobrego kontaktu z rodzicielką ani z inną kobietą więc nic tylko współczuć



Nie jestem zakompleksiony, tylko jak się trafia na suki, które tylko chcą cię na alimenty złapać, albo doić z ciebie hajs, to tak później facet wypisuje w necie.

Hrabia Drapula

2019-10-09, 14:46
radek225 napisał/a:

Już pozdrowiłem, coś jeszcze mam przekazać?
Mam taką, mogę ją obsługiwać z zamkniętymi oczami, żaden problem.



odbijasz się deklu w tym cygańskim czajniku, jak coś próbujesz podgrzewać w misce szklanej na indukcji to dziesięciu takich jak ty by miało mniejsze IQ jak jedna blondynka, tu możesz sobie udawać macho a w domu w nogach pewnie jak pies śpisz

radek225

2019-10-09, 16:37
Hrabia Drapula napisał/a:

odbijasz się deklu w tym cygańskim czajniku, jak coś próbujesz podgrzewać w misce szklanej na indukcji to dziesięciu takich jak ty by miało mniejsze IQ jak jedna blondynka, tu możesz sobie udawać macho a w domu w nogach pewnie jak pies śpisz



Uaaaaa, i co tam widzisz pacanie j***ny w tym odbiciu? Jakieś cechy szczególne? To już k***a na płycie miski postawić nie można? Mój dom, mogę na indukcji jedwabniki hodować, jak będę miał taki kaprys, a tobie ch*j do tego śmieciu. Gotuj sobie dalej na gazówce.

IOI

2019-10-09, 16:55
radek225 napisał/a:

... Gotuj sobie dalej na gazówce.


indukcja jest ch*jowa, bo nie mozna cebuli do rosolu przypalic.

mesjans

2019-10-09, 17:14
IOI napisał/a:

indukcja jest ch*jowa, bo nie mozna cebuli do rosolu przypalic.



To połóż cebulę na patelni a nie na indukcji.

Pankracy

2019-10-09, 19:23
babcia padajac patrzyla jeszcze czy kula prosto leci

radek225 napisał/a:

Baba plus jakiekolwiek urządzenie mechaniczne, elektroniczne, jakakolwiek broń to po prostu postrach, pogrom, pożoga. Jedyne urządzenie z jakim powinna się baba obchodzić to kuchnia indukcyjna, zmywarka, lodówka, odkurzacz, piekarnik, mikser no i zlew. Po to powstała pralka automatyczna, by kobieta też mogła programować. A po urzędowaniu w kuchni powinna iść do łóżka i wypiąć dupę. W XIX wieku to właśnie robiły kobiety + rodzenie dzieci, śpiew, taniec, recytowanie wierszy i malarstwo. A potem się k***om emancypacji zachciało i teraz masz k***ę jadącą samochodem, która się maluje, albo napie**ala przez telefon przy okazji zarzynając sprzęgło.



Prawdę rzekłeś (po części)ale to się ma nijak do tego nagrania .

Flodzia

2019-10-09, 20:26
radek225 napisał/a:

Uaaaaa, i co tam widzisz pacanie j***ny w tym odbiciu? Jakieś cechy szczególne?



No np miejsce zamieszkania "pacanie j***ny"