18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta nie chce po dobroci oddać torebki

phrontch • 2018-04-04, 08:48
Gentleman używa więc mocniejszych argumentów


avalanch

2018-04-05, 00:26
Pewnie pedałowi do butów pasowała ;)

xionc e2rd

2018-04-05, 12:18
Grubasowi pizza stygła

Dexterous

2018-04-05, 14:26
Takafura napisał/a:


Poczucie godności, honor, ambicję ?
Dałbyś portfel żulowi co groziłby Ci 5 cm scyzorykiem ?
W trakcie napadu zabierają nam coś więcej niż kasę...



Hahaha o k***a spadłem z krzesła :D Takafura ty to pewnie jesteś jednym z tych sebixów wyklętych, co będą się napie**alać w bluzie z polsko walcząco, ufajdaną sosem z kebsa jak ruskie przyjdo :amused:

Takafura

2018-04-05, 20:04
Dexterous napisał/a:



Hahaha o k***a spadłem z krzesła :D Takafura ty to pewnie jesteś jednym z tych sebixów wyklętych, co będą się napie**alać w bluzie z polsko walcząco, ufajdaną sosem z kebsa jak ruskie przyjdo :amused:


Nie mam pojęcia co zrobię jak ruskie znowu będą chcieli przyjść :roll:
Nie mam takiej bluzy, nawet porządnego dresu nie mam, choć Wyklętych faktycznie szanuję.

Ps. Chciałem się odgryźć ale nie wiem jak przysrać komuś kto taki ubaw ma ze słów "honor, ambicja"...

Dexterous

2018-04-05, 20:40
Takafura napisał/a:


Nie mam pojęcia co zrobię jak ruskie znowu będą chcieli przyjść :roll:
Nie mam takiej bluzy, nawet porządnego dresu nie mam, choć Wyklętych faktycznie szanuję.

Ps. Chciałem się odgryźć ale nie wiem jak przysrać komuś kto taki ubaw ma ze słów "honor, ambicja"...



Nie wiesz jak przysrać, bo nie jesteś zbyt rozgarnięty. Ale spoko, normalka w internecie.

Taki pro tip dla ciebie jeszcze, takim 5 cm, dobrze zaostrzonym "scyzorykiem", ktoś może cię wypatroszyć na wylot jak dobrze pchnie i ten twój honor i ambicje będą ci mogli na nagrobku wypisać :amused:

Takafura

2018-04-05, 20:56
Nie będę się z Tobą licytował na chamskie docinki, w tym faktycznie nie jestem zbyt rozgarnięty.
Doprecyzuję tylko, że ten "5 cm scyzoryk" to był skrót myślowy - zabić można śrubokrętem, długopisem czy ołówkiem.
Faktycznie tak nisko siebie cenisz że samo groźba skłoniła by Cię do zdjęcia spodni i wystawienia tyłka w stronę pedała-gwałciciela ?
Naprawdę mnie zaciekawiłeś :-D

Dexterous

2018-04-06, 13:08
Takafura napisał/a:

Nie będę się z Tobą licytował na chamskie docinki, w tym faktycznie nie jestem zbyt rozgarnięty.
Doprecyzuję tylko, że ten "5 cm scyzoryk" to był skrót myślowy - zabić można śrubokrętem, długopisem czy ołówkiem.
Faktycznie tak nisko siebie cenisz że samo groźba skłoniła by Cię do zdjęcia spodni i wystawienia tyłka w stronę pedała-gwałciciela ?
Naprawdę mnie zaciekawiłeś :-D



Chyba oglądaliśmy jakieś inne filmy, bo ja tu widzę kradzież torebki, a nie gwałt analny, ale może po prostu głodnemu chleb na myśli :amused:

Gdybym był bez broni i wyskoczyłby mi ktoś z nożem i chciał mój portfel/telefon, to albo bym uciekał, albo mu to oddał, jeśli nie byłoby możliwości ucieczki. Właśnie cenie siebie trochę bardziej niż parę złotych i telefon ;)

A ołówek, to nie nóż i raczej nikt nie napada z użyciem ołówka. Przynajmniej ja nie słyszałem ;)

feniks777

2018-04-09, 23:59
Jest kilka rzeczy w zyciu dla ktorych mozna zaryzykowac zyciem, wlasna rodzina w ekstremalnych przypadkach godnosc, ale nigdy dla portfela bym nie ryzykowal nawet jakby koles srubokretem grozil, nie warto. Tetnica i do widzenia.