18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta na gokartach

~Nei • 2016-11-28, 13:13
Zapomnieli jej powiedzieć, że na torze są zakręty :lol:

SanicHegehog

2016-11-28, 13:20
Za dużo gier z serii Need for Speed :D

waffen

2016-11-28, 14:30
Poszła jak gajowy w młodnik hahaha :D

waloos

2016-11-28, 15:38
Bo to jest przez tą ich j***ną chęć pokazania, że nie są gorsze od mężczyzn! Samochodu dobrze prowadzić nie potrafi, ale wsiądzie do karta i będzie zapie**alać po torze.

Ja nie mam problemu powiedzieć: nie potrafię tego i tego, więc raczej wolę nie próbować bo zrobię krzywdę komuś i sobie. Za ta babom w takich sytuacjach włącza się tryb: "potrzymaj mi piwo" a potem są filmiki jak lambadziary robią sobie krzywdę. To jest akurat ok, gorzej jak ucierpi ktoś postronny.

BKKWK

2016-11-28, 15:59
waloos napisał/a:

Bo to jest przez tą ich j***ną chęć pokazania, że nie są gorsze od mężczyzn! Samochodu dobrze prowadzić nie potrafi, ale wsiądzie do karta i będzie zapie**alać po torze.

Ja nie mam problemu powiedzieć: nie potrafię tego i tego, więc raczej wolę nie próbować bo zrobię krzywdę komuś i sobie. Za ta babom w takich sytuacjach włącza się tryb: "potrzymaj mi piwo" a potem są filmiki jak lambadziary robią sobie krzywdę. To jest akurat ok, gorzej jak ucierpi ktoś postronny.



W tej sytuacji to był raczej naturalny odruch każdej kobiety w sytuacji zagrożenia na drodze, czyli "każdy pedał to hamulec".

ke...........rx

2016-11-28, 16:27
2xup
kompensujecie sobie kompleks niższości? laska pewnie pierwszy wyjazd na tor miała, a i tak miała jaja się tak rozpędzić. znam kobiety jeżdżące lepiej od mężczyzn, jest ich mniej to prawda, ale są również faceci którym tylko wydaje się, że są mistrzami kierownicy. pozdrawiam szeryfów i innych januszy.

cannonn

2016-11-28, 16:48
Kurde, pojechałbym se na gokarty

ke...........rx

2016-11-28, 16:49
@up nano do dechy się mówi. a może wcisnęła oba pedały na raz? taka technika hamowania istnieje i pozwala skrócic drogę hamowania gdy się ją opanuje.

nano50

2016-11-28, 17:34
No cóż. Jej nie pomogła.

pieprzeadmia

2016-11-28, 19:25
wiem jedno , dostał srogą zjebę że nie uprzedził i to jest k***a jego właśnie wina

Eth

2016-11-28, 21:36
kevlarx napisał/a:

a i tak miała jaja się tak rozpędzić



Albo poj***la pedaly, albo jajecznice we lbie miala, a nie jaja.
Pierwszy raz na cos wsiadasz to ogarniasz sprzet.

elfis

2016-11-28, 22:41
zapomnieli jej wytłumaczyć do czego służy kierownica

nano50

2016-11-28, 23:57
Kto mi powie, gdzie jest mój poprzedni komentarz, do którego się odniósł kevlarx? Jak to możliwe, że komentarz od tak znika po godzinie? :shock: :evil:

qwerq221

2016-11-29, 15:55
k***a ale te j***ne małe popie**alaczki są naprawdę niebezpieczne k***a... kiedys jeździłem zna torze gdzie były k***a betonowe słupy j***ne betonowe słupy na torze odgrodzone 2 ch*jowymi oponkami zapewne z malucha. Gdzie taki gokaardzik potrafi się rozpedzić do około 60km gdyby ktokolwiek zapie**olił w taki słup nawet w kasku byłby zgon na miejscu.