18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kobieta na autostradzie

lllll • 2015-03-31, 00:40
Co robi kobieta po potrąceniu psa na autostradzie? Odpowiedź w filmie.



Tak, w Polsce to jest nazywane autostradą.

ko...........nh

2015-03-31, 00:49
Nie, no k***w kto jej dał prawo jazdy ?
Na autostradzie się NIE zatrzymujesz, nigdy. Potrącisz coś, a nie ma pasa awaryjnego, to jedziesz dalej.
Nawet jak jest pas awaryjny, to jeśli to był kot czy pies i auto jest zdatne do jazdy, to jedziesz dalej, do najbliższego parkingu.

Ps. Jeśli widzicie zatrzymane auto na autostradzie, ( lub na awaryjnych ), to od razu włączasz awaryjne, żeby ostrzec tych z tyłu.
Jak widać, gość miał zablokowane oba koła przednie, nie wiem jakim cudem miał sterowność żeby ich ominąć.

krowasc

2015-03-31, 00:51
Na taką tępą szmatę jest tylko jedno rozwiązanie. Linka holownicza za szyję, zaczepić na hak i sprawdzić jaki ma przyspieszenie do setki.

Na serio trzeba takim debilom parkującym na lewym pasie ekspresówki (brak pasa awaryjnego, czyli to nie autostrada) dożywotnio zabierać prawko i skazać na kilka lat bez zawiasów za możliwość spowodowania katastrofy w ruchu lądowym i narażenie ludzi na poważne niebezpieczeństwo.

Kaczorowy

2015-03-31, 00:53
Za takie spowodowanie zagrożenia w ruchu powinni kretynce zabrać uprawnienia, zresztą jak większości bab za samo wylezienie z kuchni i wpakowanie dupska do auta - 99% nie przejmuje się tym że jest na drodze - równie dobrze daje radę pitolić przez telefon jadąc 40 km/h lewym pasem przez całe miasto - przecie to to samo co mieszanie zupy. A widziałem i ekspertki co i na fejsie potrafią siedzieć i jednocześnie prowadzić ( tu powinno być chyba cudzysłowie )