18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta i Samochód

T3RMINATOR • 2019-03-01, 08:59
Doprawdy nie wiem jak tego dokonała ale przejechała się na wstecznym własnym samochodem. ( ten samochód z lewej) :roll:


Halman

2019-03-01, 09:07
T3RMINATOR napisał/a:

Doprawdy nie wiem jak tego dokonała ale przejechała się na wstecznym własnym samochodem.



dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych.. no chyba że z połykiem...

poligon6

2019-03-01, 09:13
W historii ewolucji naszego gatunku, czyli około kilkadziesiat tysięcy lat. Kobieta nie ruszała sie za daleko od ogniska, chyba tylko po to by sie wysrać w pobliskich krzakach, nazbierac jagód albo umyć w rzece.

Jej mózg został przystosowany w toku ewolucji do ogarniania zupełnie innych rzeczy, np opieka nad potomstwem, stad wysoka inteligencja emocjonalna. W wiekszości słabo radzi sobie z koordynacja oko-reka, wyznaczaniem kierunku czy mierzeniem odległości.

Wiec nie wymagajmy zbyt wiele od samic za kierownicą i takie rzeczy nie powinny nas dziwić.

qhash

2019-03-01, 10:52
co za tępa c**a, ja jebe

lm65

2019-03-01, 12:23
Kobieta może jebnięta, ale ten chiński samochód to jakaś padlina.
Jeśli to automat to nie miał prawa ruszyć z włączonym biegiem przy otwartych drzwiach.
Mam ojropejskiego automata i wiem co mówię. Robiłem testy przy 10km/h - w trakcie jazdy otwierałem drzwi i samochód gwałtownie stawał.

petru23

2019-03-01, 17:02
@up
to Twój.
Powiedz to wszystkim tym od Kiki Chellenge ;)

poza tym sam mam 4F27E i cos takiego o czym mówisz nie wystepuje. Nie raz otwierałem drzwi aby je domknąć przy prędkościach 50-60km/h

A baba zapięła wsteczny trzymając nogę na hamulcu i albo nie załapał jej ręczny albo go nie załączyła i wysiadając zdjęła nogę z hamulca.

zuza

2019-03-01, 17:22
No k***a nie wierzę ;D wyjątkowo zdolna kobieta!

tarcer123

2019-03-01, 17:30
Jak to dobrze że sadolowi experci wyjaśnili zaistniałą sytuację. ..

:amused:

brylant1412

2019-03-01, 18:03
nie wiem dlaczego ale nie szkoda mi jej

Cz...........as

2019-03-01, 18:23
@lm65 ty chyba masz coś z głową.

lm65

2019-03-01, 22:12
@AyCaramba możesz rozwinąć swoją myśl? Jeśli nie jeździsz automatem to się nie wypowiadaj.

@petru23 zmień samochód i otwórz drzwi od strony kierowcy. Zobaczysz jak działają zabezpieczenia.

waloos

2019-03-02, 13:12
Kobiety muszą mieć manualne skrzynie biegów!

Automaty mają opinię tych łatwiejszych, bardziej przyjaznych, ale jest zupełnie na odwrót. Owszem, manualem ciężej nauczyć się jeździć bo bez wyczutego sprzęgła samochód gaśnie. Ale to co jest jego największą wadą jest i ogromną zaletą. Jak ktoś spanikuje, to autem nie ruszy na oślep, ono po prostu zgaśnie. Kobiety które mają problem żeby jeździć manualem, przesiadają się na automaty i tu jest zasadniczy błąd. Bo skoro nie ogarnia mieszania lewarkiem na spokojnie, to nie ogarnie zachowania w automacie przy jakimś stresiku.

Później mamy filmy w których samochód ruszył, bo babka puściła hamulec mając wrzucony D, a w panice jeszcze dała w palnik!