18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta i grill

Pantilion • 2018-11-17, 15:40
Niektóre nawet do kuchni się nie nadają :D Pomijając już fakt, że synek to zwykły ch*j :amused: Uwaga na dźwięk w dalszej części filmu


Adamko52

2018-11-17, 15:56
wszedłem tu prosto z harda i przeczytałem "kobieta z grilla" nie tego się spodziewałem

DzidaZawodnik

2018-11-17, 16:05
Założę się, że rudy łeb ma samych czarnych kolegów.

petru23

2018-11-17, 17:21
Zastanawia mnie, dlaczego nikt butli nie zakrecił

zwierzak30

2018-11-18, 10:54
UP
Naprawdę trzeba ci to tłumaczyć?? Już śpieszę z wyjaśnieniem.
-USA,hamburgerland,rednek.
Nie ma za co. :)

ProVVe

2018-11-18, 12:24
Para k***a debili... Ta zamiast polać wodą wsypuję mąkę, kładzie koc, ale najgorsze rzuca rozgrzane rzeczy na werande/taras... A ten k***a kretyn śmieje się i przygląda no k***a nie mogę jak to widzę ... Szkoda że tej chaty z dymem nie puściła ubezpieczenie by nie zwróciło

lm65

2018-11-19, 00:10
Teraz powinien to zeżreć rudy ch*j. Matka czy babka mu obiad szykuje, a ten ch*j się dławi ze śmiechu. Do pieca z takim rudzielcem.

Putis

2018-11-19, 08:44
ProVVe napisał/a:

Para k***a debili... Ta zamiast polać wodą wsypuję mąkę, kładzie koc, ale najgorsze rzuca rozgrzane rzeczy na werande/taras... A ten k***a kretyn śmieje się i przygląda no k***a nie mogę jak to widzę ... Szkoda że tej chaty z dymem nie puściła ubezpieczenie by nie zwróciło



Sam jesteś k***a debilem, gaszenie rozpalonego grilla wodą... Pewnie patelnie z rozgrzanym tłuszczem też byś gasił wodą :facepalm: ... Lepiej wziąć duży koc i nasączyć wodą, tylko tak żeby był wilgotny a nie z niego leciało i zarzucić na grilla. Żadne mąki tak samo, a najlepiej to mieć gaśnice proszkową (taką większą bo te małę to o ch*ja można rozbić) w pobliżu ale i tak nikt o tym nie myśli.. A synalek nie mądrzejszy, zamiast pomóc bo matce może się coś stać to jeszcze się tępy rednek śmieje..