18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta i eksperymenty naukowe

pazuzu • 2017-12-18, 13:20
Filmik pokazujący dlaczego kobiety nie powinny wychodzić z sypialni albo kuchni. Niewiele brakowało a by jej urwało głupi łeb.


nowynick

2017-12-18, 14:47
łba to by nie urwało, ale żeby się papką odżywiała kilka tygodni do wstawienia implantów to niewiele brakowało...

S.T.U_Cummins napisał/a:

Co oni tam dodali?



ciekły tlen, "naukowiec" mówi koło 30tej sekundy

Wiewór

2017-12-18, 14:49
nowynick napisał/a:

łba to by nie urwało, ale żeby się papką odżywiała kilka tygodni do wstawienia implantów to niewiele brakowało...


W reklamach pasty do zębów kariery by już nie zrobiła ale za to mogła by zostać legendarną mistrzynią fellatio :-D
Na szyi mogła być nosić z dumą czokera 10 DAN.

Organista

2017-12-18, 17:29
pazuzu napisał/a:

Filmik pokazujący dlaczego kobiety nie powinny wychodzić z sypialni albo kuchni.[...]


Wstawię się za kobietami, bo w obecnych czasach większość rurkowców ( i nie tylko) to większe pipy niż kobiety.
I niech któryś napisze, że nie mam racji, to znaczy że jest pipą :D

czerczil

2017-12-18, 17:52
co by nie pisac, stuknal by ta mamuske bez mycia :krejzi:

TB303

2017-12-18, 18:46
pazuzu napisał/a:

Filmik pokazujący dlaczego kobiety nie powinny wychodzić z sypialni albo kuchni.


Po co rozdzielać? Kobiety powinno się trzymać w kuchni(najlepiej na łańcuchu) i od czasu do czasu wypuszczać do sypialni :lozko:
:amused:

Admirał

2017-12-18, 18:51
Lol. Brak okularów ochronnych. I czy ten koleś polewa ciekły azot gołymi rękoma? Jeśli to ma być program popularyzujący naukę to ja dziękuje.

Cytat:

Wstawię się za kobietami, bo w obecnych czasach większość rurkowców ( i nie tylko) to większe pipy niż kobiety.
I niech któryś napisze, że nie mam racji, to znaczy że jest pipą


I gdzie się wstawiłeś? Czyżbyś sam był pipą?

HoreShet

2017-12-18, 19:00
@nowynick Nitrogen to azot chłopcze.

Szparas

2017-12-18, 19:22
Admirał napisał/a:

... czy ten koleś polewa ciekły azot gołymi rękoma? Jeśli to ma być program popularyzujący naukę to ja dziękuje.



Nigdy nie miałeś kontaktu z ciekłym azotem? A słyszałeś kiedyś o krioterapii? Polewając skórę człowieka nie zaziębi skóry bo wytworzy się taka jakby osłona i azot nie będzie bezposrednio dotykał ręki. Podobny efekt uzyskasz jak wylejesz kroplę wody na rozgrzaną patelnię.

AN...........or

2017-12-18, 19:33
prawdziwa kobieta, bo po całej akcji rozdziawiła usta, gotowa przyjąć ku*asa miedzy zęby

HEKTOR1226

2017-12-19, 01:06
Arka Gdynia k***a swinia

HalfGod

2017-12-19, 06:38
Macierewicz już dzwoni po te nowe rakiety dla WOTu.

nowynick

2017-12-19, 08:09
@HoreShet

a oxygen to tlen, ten z nagrania mówi dość wyraźnie ;)

dun

2017-12-19, 21:51
nitrogen lamusy, 0:16sek @nowynick i pozostalych lingwistow, co do polewania skory cieklym azotem, gdy gradienty sie wyrownaja, skora i wszystko to co pod nia oderwa sie od kosci dostajac najbardziej sk***iale odmrozenia jakie mozna sobie wyobrazic.