18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiecej ręki w schody wciągnięcie

fantastico • 2017-08-04, 12:13
Dziewczyna wbiegania dokonuje pod górę schodów ruchomych jadących w dół tak niefortunnie, że klinuje jej się ręka, aschody zdumione stają by reki jej nie odebrać.


14.Gumiś

2017-08-04, 13:26
niby chinole takie ogarnięte a takich zabezpieczeń nie mają? gówniaka to by razem z dupą wciągneło

stefan szufla

2017-08-04, 13:43
Chłopie weź skończ non stop zaśmiecać poczekalnie swoimi ch*jowymi filmami i jeszcze ch*jowszymi opisami ( Tak, nie podobają mi się i nie wiem jak większość idiotów może temu przyklaskiwać)

Mam o to ból dupy bo co wejde na sadola to wszędzie widać tylko Twój nieśmieszny avatar i te gówniane opisy.
Ja wiem że pewnie czujesz się kimś ważnym/fajnym (niepotrzebne skreślić) bo grupa osób klaszcze dupami jak widzą Twoje opisy i filmy ale wcale nie jesteś ani fajny ani ważny a tym bardziej nie jesteś jakiś zajebisty bo się posługujesz taką a nie inna składnią.

fantastico

2017-08-04, 13:57
stefan szufla napisał/a:

Chłopie weź skończ non stop zaśmiecać poczekalnie swoimi ch*jowymi filmami i jeszcze ch*jowszymi opisami ( Tak, nie podobają mi się i nie wiem jak większość idiotów może temu przyklaskiwać)

Mam o to ból dupy bo co wejde na sadola to wszędzie widać tylko Twój nieśmieszny avatar i te gówniane opisy.
Ja wiem że pewnie czujesz się kimś ważnym/fajnym (niepotrzebne skreślić) bo grupa osób klaszcze dupami jak widzą Twoje opisy i filmy ale wcale nie jesteś ani fajny ani ważny a tym bardziej nie jesteś jakiś zajebisty bo się posługujesz taką a nie inna składnią.





PS

Zachęcam do współtworzenia tego zacnego portalu i udzielania się ciekawymi wstawkami mogącymi zainteresować użytkowników, w celu uwznioślenia znaczenia sadistica na arenie międzynarodowego gremium zwyrolów.

Dzisiaj

2017-08-04, 14:08
bardzo k***a dobrze - szkoła życia dla głupiej p*zdy. Chcesz jechać w dół? Idziesz na schody jadące w dól. Chcesz na góre? Schody w góre...


ps. taka ciekawostka na temat ruchomych schodów :

chyba tylko w polsce ludzie są na tyle poj***ni, ze potrafią zrobić wioche na ruchomych schodach:

- w cywilizowanym kraju prawie zawsze ludzie ustawiaja sie po jednej stronie i robią miejsce dla tych, ktorzy sie spiesza, tak ze jedni spokojnie stoją a drudzy moga wchodzic po ruchomych schodach by szybciej dostac sie na gore. W polsce NIEEEEE i ch*j, kazdy stanie jak stanie i nie ma bata, trzeba stac. Wiem, ze mozna zapie**alać po normalnych jak nie pasuje stanie na ruchomych, ale k***a czy to taki problem?
- innym przykładem januszowego buractwa jest nagminny przypadek stania na samym srodku schodów i trzymania sie OBYDWU poręczy tak, zeby na 100% niekt nie przeszedl. Parodja k***a. Jak nie czujesz sie pewny i musisz sie trzymac dwoch poreczy to cos z toba jest nie tak. No chyba, ze to taka forma zabawy jak kładzenie sie na wozku sklepowym i jechanie jak debil to powinienes miec zakaz wstepu na takie schody.

Najlepsze jesli idziesz w gore takich schodow i grzecznie powiesz : przepraszam - to 90% ludzi chce Cie zajebac wzrokiem, poniewaz masz czelnosc ISC a nie stac na ruchomych schodach...

Pa...........ć

2017-08-04, 14:28
stefan szufla napisał/a:

Chłopie weź skończ non stop zaśmiecać poczekalnie swoimi ch*jowymi filmami i jeszcze ch*jowszymi opisami ( Tak, nie podobają mi się i nie wiem jak większość idiotów może temu przyklaskiwać)

Mam o to ból dupy bo co wejde na sadola to wszędzie widać tylko Twój nieśmieszny avatar i te gówniane opisy.
Ja wiem że pewnie czujesz się kimś ważnym/fajnym (niepotrzebne skreślić) bo grupa osób klaszcze dupami jak widzą Twoje opisy i filmy ale wcale nie jesteś ani fajny ani ważny a tym bardziej nie jesteś jakiś zajebisty bo się posługujesz taką a nie inna składnią.




OP musi przestać od dzisiaj wrzucać posty bo Stefciowi się to nie podoba

Ptoon

2017-08-04, 14:45
Dzisiaj, no rzeczywiście tak jest, kiedyś się nawet nad tym zastanawiałem. Jak nauczyć ludzi takiej prostej, a jednak istotnej rzeczy, jak stanie po właściwiej stronie na schodach ruchomych. Nie wiem czy to jest wiedza obowiązkowa wszędzie na zachodzie, w metro w Paryżu miałem raczej wrażenie, że jestem w ZOO, ale np. w Skandynawii wszyscy grzecznie stoją po prawej stronie, nawet czekają w kolejce do schodów żeby stanąć po odpowiedniej stronie. To jest chyba jedna z tych rzeczy, która wymaga zmiany pokoleniowej, bo z jednej strony szkoda wydawać kasę na ogólnokrajową kampanie uświadamiającą, a z drugiej bezmyślne nawyki strasznie trudno wyplenić bez kar, no ale strażnicy miejscy na schodach ruchomych to chyba mała przesada. Możemy pomalować wszystkie schody znakami i kolorkami, "stój" i "idź" ale to trochę przypał przed obcokrajowcami, że coś co jest dla nich naturalne my musimy sobie zapisywać jak głupie dziecko wynik mnożenia 2x2 na ręce.

Jak ktoś tworzy artykuły na wikipedii to ten jest do przetłumaczenia https://en.wikipedia.org/wiki/Escalator_etiquette może ta wiedza zacznie jakoś krążyć i za parę lat będzie lepiej.

TB303

2017-08-04, 14:53
stefan szufla napisał/a:

Chłopie weź skończ non stop zaśmiecać poczekalnie swoimi ch*jowymi filmami i jeszcze ch*jowszymi opisami ( Tak, nie podobają mi się i nie wiem jak większość idiotów może temu przyklaskiwać)

Mam o to ból dupy bo co wejde na sadola to wszędzie widać tylko Twój nieśmieszny avatar i te gówniane opisy.
Ja wiem że pewnie czujesz się kimś ważnym/fajnym (niepotrzebne skreślić) bo grupa osób klaszcze dupami jak widzą Twoje opisy i filmy ale wcale nie jesteś ani fajny ani ważny a tym bardziej nie jesteś jakiś zajebisty bo się posługujesz taką a nie inna składnią.



Bo ciężko jest ignorować i przejść po prostu obok tematu :homer:

Halman

2017-08-04, 14:54
fantastico napisał/a:



Obrazek

.



ciekawe jak długo? nie pomyślałeś że nie po takich internetowych odmieńcach słuch zaginął?

fantastico

2017-08-04, 15:07
HAL9000/2 napisał/a:



ciekawe jak długo? nie pomyślałeś że nie po takich internetowych odmieńcach słuch zaginął?




Halman

2017-08-04, 16:00
fantastico napisał/a:



Obrazek



niech ci będzie wszystko jedno bo nawet nie na temat odpowiadasz... no cóż.. masz głupkowaty poklask u gimbazy ale nawet i tej gimbazie "twój model" bedzie sie niebawem kojarzył z pierdylionowym głupim opisem wiejskiego głupka a wiesz dlaczego? CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO - nawet kawiorem można rzygać.

Heathen

2017-08-04, 18:40
Zapamiętać w Chinach nigdy:
-nie korzystać z windy
-ruchomych schodów
-nie używać skutera

Essent

2017-08-04, 19:11
Znam pewną osobę,która jak pomyśli o ruchomych schodach to mdleje :krejzi:

elfis

2017-08-04, 20:35
Heathen
i tak wogóle, omijać Chiny z daleka

skrent6

2017-08-05, 12:58
@stefan szufla

Bez k***a kitu jak mozna w ogole zignorowac caly profil tego "smieszka"?