18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiece ofiary wypadku

phrontch • 2019-12-09, 22:31
W sobotę ok. godziny 1.30 w nocy czasu lokalnego (6.30 czasu naszego) kobieta zginęła w wypadku po uderzeniu samochodu w słup na Avenida Torquato Tapajós w Manaus. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, dwie pozostałe kobiety zostały ranne.Kierowcy do tej pory nie odnaleziono. Ranne kobiety przewieziono do szpitala












źródło

z uwagi na lężący karton na zwłokach, materiał nadaje się na główną

~sensualna

2019-12-09, 22:51
obstawiam że tylko blondyna zapięła pasy

r061071

2019-12-09, 23:00
pivo za pupcie w końcówce filmu

Tomson102

2019-12-09, 23:08
mlode fajne suczki ...

silwerbalk

2019-12-09, 23:32
R. I. P buty spadły i wszystko jasne..... :-(

~Velture

2019-12-09, 23:36
Jakby miały pasy zapięte to by potłuczone były tylko. W najgorszym razie może jakieś żeberko mocno stłuczone albo głowa.
A tak to mają k***a. Znałem takiego co bez pasów zawsze. Ze mną jak jechał to płakał i narzekał, że musiał zapiąć i pie**olić potrafił całą drogę o przypadkach gdzie brak pasów uratował komuś życie bo gdyby miał zapięte to by nie żył.
Fajny chłopak. Nawet spoko ma nagrobek.

Fiksat

2019-12-10, 00:05
Mówcie co chcecie ale przykrycie kartonem rozpie**ala system:)

Zaraz przyjedzie pogotowie z workiem na śmieci, a potem już tylko śmieciarka i mamy całe Manaus w pigułce

~sensualna

2019-12-10, 00:12
~Velturałkę napisał/a:

Jakby miały pasy zapięte to by potłuczone były tylko. W najgorszym razie może jakieś żeberko mocno stłuczone albo głowa.
A tak to mają k***a. Znałem takiego co bez pasów zawsze. Ze mną jak jechał to płakał i narzekał, że musiał zapiąć i pie**olić potrafił całą drogę o przypadkach gdzie brak pasów uratował komuś życie bo gdyby miał zapięte to by nie żył.
Fajny chłopak. Nawet spoko ma nagrobek.



no cóż mój kumpel bez zapiętych pasów został kaleką, w nogach śruby, usunięte zbędne organy a lekarz mu powiedział że gdyby miał zapięte pasy to by tego nie przeżył tak że głupote rozsiewają ci ratujący życie

racing

2019-12-10, 03:02
sensualna napisał/a:

no cóż mój kumpel bez zapiętych pasów został kaleką, w nogach śruby, usunięte zbędne organy a lekarz mu powiedział że gdyby miał zapięte pasy to by tego nie przeżył tak że głupote rozsiewają ci ratujący życie



To też nie zapinaj, może kiedyś spotka cię to co kumpla :-> Jeśli został kaleką i przejście 10m to maraton a ze zbędnych organów wycięli mu jaja to na jego miejscu wolał bym "zostać" na miejsu zdarzenia. Perspektywa bycia warzywem i srania w łóżko do końca życia też jest mało przyszłościowa...
Lekarz pewnie dorabia jako biegły wydziału ruchu drogowego? :-> Na kilkaset wypadków zdarzy się jeden, że pas nie pomoże, ktoś się spali żywcem :lol: cóż zdarza się, lecz biorąc pod uwagę obrażenia i koszty leczenia osób w pasach to są znikome w porównaniu do tych bez pasów. Jeżdżę w pasach zawsze, pasażerowie również i ch*j mnie interesuje pie**olenie karyny, że mamy 300m do sklepu a ona siedzi z tyłu. Nie pasuje to zapie**alaj z buta bo nie chcę by mi złamała kręgosłup wrazie gdyby przyj***ła w mój fotel. Drugi argument to kiedyś mnie kumpel odbierał z imprezy, przygapił się a ja darłem ryja "hamuj k***a". Jeb punto w moje drzwi, zdarzak i reszta przodu fiata u mnie na kolanach. Nawet stłuczenia nie miałem, fakt że 2.3 % na wydechu :mrgreen: Ale policjant się pytał ze 3-4razu czy na pewno nie wzywać karetki bo myślał, że w szoku jestem.
A co do poczucia bezpieczeństwa podczas podróży to polecam jazdę TIRem w pasach :-P

DoubleBorger

2019-12-10, 04:28
Tak sobie wyobraziłem jakiś dziennik informacyjny:
"A teraz uwaga, drastyczny materiał, tylko dla ludzi o silnych nerwach - poszkodowanemu spadły buty"

barni123pl

2019-12-10, 05:23
Jechały na r*chable????

Metyl30

2019-12-10, 06:18
i h*j nie wazne kim w zyciu byles.... mozesz skonczyc przykryty kartonem na ulicy.

JADARO

2019-12-10, 06:50
Sprawdzać tętno żywej, przytomnej, ruszającej się ofiarze wypadku?

bloodwar

2019-12-10, 07:24
Ładna ta mniej ruchliwa leząca koleżanka, w kostnicy będą mieli święto, pracownicy pewnie już anulują sobie urlopy i doznają nagłego ozdrowienia na chorobowych :)