18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieca logika

~Velture • 2019-01-24, 10:36
Logika jest mocna w niej :amused:




BKKWK

2019-01-24, 11:21
Gumę pewnie też najpierw wsadza sobie w cipsko, a następnie jej równie genialny facet w nią wchodzi...

Ho...........er

2019-01-24, 12:30
Myślałem że nie da się mieć aż tak ujemnej inteligencji ale jednak

Lobo24

2019-01-24, 12:44
Kobiety...
Ja od jednej studentki prawa (czyli rzekomo inteligentna) zgarnąłem opie**ol za to, że była miła - a ja tego nie zauważyłem.
Ostatnio jedna pielęgniarka wygłosiła mi dictum o tym, że jak biednym ludziom dałem 2 złote, używaną bluzę i jeszcze z nimi porozmawiałem to zrobiłem to z pobudek egoistycznych. Z tego powodu jestem egoistą.
Ta sama pani wyśmiała mnie, że czytam Focusa. Na pytanie co sama czyta w wolnej chwili odpowiedziała, że nie ma czasu na głupstwa i interesują ją tylko książki o psychologii. Tego samego dnia zabrała się do lektury prawdziwych erudytów czyli barachło w postaci biografii aktorki z seriali.

Albertd

2019-01-24, 13:07
Hahaha przecież to nie może być prawda

Mom and Death

2019-01-24, 13:15
Lobo24 napisał/a:

Kobiety...
Ja od jednej studentki prawa (czyli rzekomo inteligentna) zgarnąłem opie**ol za to, że była miła - a ja tego nie zauważyłem.
Ostatnio jedna pielęgniarka wygłosiła mi dictum o tym, że jak biednym ludziom dałem 2 złote, używaną bluzę i jeszcze z nimi porozmawiałem to zrobiłem to z pobudek egoistycznych. Z tego powodu jestem egoistą.
Ta sama pani wyśmiała mnie, że czytam Focusa. Na pytanie co sama czyta w wolnej chwili odpowiedziała, że nie ma czasu na głupstwa i interesują ją tylko książki o psychologii. Tego samego dnia zabrała się do lektury prawdziwych erudytów czyli barachło w postaci biografii aktorki z seriali.





daerragh

2019-01-24, 13:39
ale klip zmontowany po mistrzowsku :)

rysiu_zdw

2019-01-25, 13:56
k***a skasowałem tą bzdurę .k***a juz nie pije

eMJay8086

2019-01-26, 17:47
@Lobo24
Musi się fajnie r*chać jak jesteś z takim pustakiem.