18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kobi

Don_Beck • 2019-12-06, 00:35
Pa na to


Byku35

2019-12-06, 02:04
w 99' na wuefie kopłem piłkę do kosza prosto w stado dziewczyn siedzących na ławce i jedna dostała w twarz
puzniej dostałem ospę
rodzice pracowali jako wrużbici

taka tam historia
hall 300 proszę nie wypowiadaj się boo twoje wypociny już nie znoszę

gustav665

2019-12-06, 02:06
@up polski jazyk, trudna jazyk

pitteroo

2019-12-06, 07:24
Taki filmik, że k***a, ja pie**olę :-/

darayavahus

2019-12-06, 09:03
gustav665 napisał/a:

@up polski jazyk, trudna jazyk



Ja rozumiem, polski nie taki trudny, też się możesz go nauczyć.

Gienek86

2019-12-06, 10:09
Byku35 napisał/a:

w 99' na wuefie kopłem piłkę do kosza prosto w stado dziewczyn siedzących na ławce i jedna dostała w twarz
puzniej dostałem ospę
rodzice pracowali jako wrużbici
taka tam historia
hall 300 proszę nie wypowiadaj się boo twoje wypociny już nie znoszę



urzekła mnie twoja historia wspołczuje kretynizmu

darayavahus napisał/a:

Ja rozumiem, polski nie taki trudny, też się możesz go nauczyć.



ty też do rozgarniętych nie należysz

ridin2

2019-12-06, 11:34
r*chałbym ją

dżonyłojlker

2019-12-06, 12:06
ridin2 napisał/a:

r*chałbym ją



Ja dwa razy bym ją r*chał

dyhayne

2019-12-06, 12:44
patitati napisał/a:

Ja dwa razy bym ją r*chał



Pomarzyć można, a teraz wracamy do piwnicy prosze wycieczki i możecie sobie ulżyć ;)

dżonyłojlker

2019-12-06, 13:06
dyhayne napisał/a:

Pomarzyć można, a teraz wracamy do piwnicy prosze wycieczki i możecie sobie ulżyć



To był właśnie tego typu żarcik, ale trzeba przyznać że słodziutka dziewczynka. Ja tam rasistą nie jestem, "ja i murzyna kocham i k***a żółtka kocham..."

bloodwar

2019-12-06, 18:20
Jak byłem w 7 klasie to rzuciłem piłką do kosza w grupę dziewczyn, oczywiście krzycząc wcześniej "uwaga!" żeby zdążyły się schylić, wszystkie się schyliły tylko jedna, taka nieogarnięta Olka obróciła się i dostała piłką prosto w mordę, zwichnąłem jej nos, leciała krew, potem oczywiście opie**ol od pana od WF-u i dyrektora i wychowawczyni, obniżone sprawowanie a Olka już zawsze miała nos lekko skrzywiony. A w ósmej klasie pojechaliśmy na pielgrzymkę przed egzaminem, nocowaliśmy w schronisku dla młodzieży ale w nocy w kilka osób schowaliśmy się w takim schowku na miotły, narzędzia i stare meble, popiliśmy winko, zrobiło się wesoło i ktoś rzucił propozycję żeby zagrać w butelkę, laski się zgodziły ale Ola wstała i powiedziała "Jak Bloodwar będzie tu z nami to ja idę do pokoju" więc chłopaki, mimo moich protestów, wywalili mnie :( Tej nocy Krzywonosa Ola nie tylko przelizała się z każdym jednym z tych chłopaków (+ ponoć z dwiema dziewczynami) ale też kilku z nich mogło potrzymać ją za cycka i wkładała im ręce w spodenki. A ja spałem jak ta p*zda w pokoju :( Wniosek: nie rzucajcie piłkami w dziewczyny bo skończycie jak ja i Byku35 :)

Szparas

2019-12-07, 00:26
Zatrzymało mi się na 2s przez ten zj***ny player, ale dało mi to czas na rozmyślenia. Stawiam że jebnie się piłką w głowę

Xs...........33

2019-12-08, 02:32
bloodwar napisał/a:

Jak byłem w 7 klasie to rzuciłem piłką do kosza w grupę dziewczyn, oczywiście krzycząc wcześniej "uwaga!" żeby zdążyły się schylić, wszystkie się schyliły tylko jedna, taka nieogarnięta Olka obróciła się i dostała piłką prosto w mordę, zwichnąłem jej nos, leciała krew, potem oczywiście opie**ol od pana od WF-u i dyrektora i wychowawczyni, obniżone sprawowanie a Olka już zawsze miała nos lekko skrzywiony. A w ósmej klasie pojechaliśmy na pielgrzymkę przed egzaminem, nocowaliśmy w schronisku dla młodzieży ale w nocy w kilka osób schowaliśmy się w takim schowku na miotły, narzędzia i stare meble, popiliśmy winko, zrobiło się wesoło i ktoś rzucił propozycję żeby zagrać w butelkę, laski się zgodziły ale Ola wstała i powiedziała "Jak Bloodwar będzie tu z nami to ja idę do pokoju" więc chłopaki, mimo moich protestów, wywalili mnie Tej nocy Krzywonosa Ola nie tylko przelizała się z każdym jednym z tych chłopaków (+ ponoć z dwiema dziewczynami) ale też kilku z nich mogło potrzymać ją za cycka i wkładała im ręce w spodenki. A ja spałem jak ta p*zda w pokoju Wniosek: nie rzucajcie piłkami w dziewczyny bo skończycie jak ja i Byku35





dobra