18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłusownik skatował psa

poligon6 • 2019-11-26, 14:23
Pies, który wpadł we wnyki w okolicach Godzięcina przez 2 tygodnie usiłował się z nich wydostać. Kłusownik po znalezieniu zwierzaka zamiast mu pomóc, próbował go okrutnie zabić.

2 tygodnie – tyle pies spędził z metalową linką, zaplecioną ciasno wokół szyi. Kiedy bezlitosny kłusownik podczas sprawdzania wnyków znalazł psa postanowił zabić zwierzę. Mężczyzna skatował bezbronnego psa, zadając mu liczne ciosy ostrym narzędziem. Kiedy zwierzak był już na skraju przeżycia, kłusownik przeciął linkę i porzucił go.






Swoja droga co to za kłusownik co raz na dwa tygodnie sprawdza wnyki i nie potrafi dobic zwierzyny.

Druga sprawa zeszły sie do kupy dwa leśne szkodniki, kłusownik i bezpański pies. Oba do odstzrału.

Andre1945

2019-11-27, 17:51
Cytat:


Ale skoro jesteś taki twardy i nic cie nie rusza to czekam aż banda murzynów wpadnie ci do domu jak będziesz na wyjedzie i nagrają jak r*chają ci kobietę i ktoś wrzuci to tu dla uciechy ogółu.
W końcu nie jesteś hipokrytą i nie powinieneś mieć nic przeciwko.



Nigdzie nie napisałem, że mnie nic nie rusza, sadop*zdeczko. Napisałem o Waszej hipokryzji. Ja nie akceptuję żadnego znęcania się - nad kimkolwiek. Czy jest to pies, czy dziecko, czy emeryt, czy nawet byczek z siłowni. Nie mogę patrzeć na filmiki z tortur, bo już wolę, żeby ofiarę zwyczajnie zastrzelili, niż pastwili się nad nią.

W razie pytań - jestem tu po filmiki napie**alających się Murzynek, zdjęcia trupów i łzy sadop*zd, wyjących nad kundlami.

Ivraas

2019-11-27, 19:46
NataliaW napisał/a:

Myślenie użytkowników
Mordują, gwałcą, trują, palą ludzi- hahaha ale skwierczy itd
Piesek pobity- ojj eejj ale jest mi przykro, zaj***lbym takiego h*ja
Bardziej się utozsamiacie z psami bo coraz głupsi jesteście.



Może dlatego że ludzie ludziom gotują ten los? Albo sami sobie... sa zwyczajnie świadomymi idiotami?
A zwierzęta sa zazwyczaj mało świadome i nie wiedzą dlaczego ktoś im robi krzywdę.
Myślę że to łatwo wytłumaczyć, ludzie to najgorsze gówno jakie nawiedziło świat i to co się wszędzie dzieje temu właśnie dowodzi, oczywiście są wyjątki, ale nie zmienia to faktu że pora na reset, eksperyment "ludź", nieudany.

Apolityczny

2019-11-27, 21:45
Dzikie psy w sensie te naprawdę dzikie jak likaony, wilki prawidłowo funkcjonującemu ekosystemowi nie przynoszą szkody, bo ich jest garstka w porównaniu do liczby ofiar. Ludzie szkodzą planecie bo jest ich za dużo, koniec kropka.

mygyry

2019-11-27, 21:46
Ivraas napisał/a:

pora na reset, eksperyment "ludź", nieudany.



To jebnij na livie swój reset?

Xs...........33

2019-11-28, 02:06
poligon6 to mój idol, jego poziom trolowania jest na poziomie ponad 8 000 :D

qaz123edc napisał/a:

Dlaczego płaczesz? Niech ci mama herbatki przyniesie do pokoju, przejdzie ci



Widać że masz w ch*j wolnego czasu. bo odpowiadasz na jakąkolwiek zaczepkę, ty nasz wyedukowany robaczku :)

Hyyc

2019-11-28, 13:39
SSmołki napisał/a:

Żebyście się nie zj***li z tym lamentem o zwierzątkach. Tyle zła na świecie a Ci o pieska płaczą co za banda j***nych ciot


j***ny wieśniaku żebyś zdechł