18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kluczyki

~Velture • 2018-04-24, 21:34
No i co wy na to polaki biedaki cebulaki :krejzi:
żarcik ;)

Zgadnijcie ile kosztuje sam kluczyk do takich fur? Podpowiem - więcej niż 10 letnie niemieckie auto z B na masce i 7 na klapie 8-)


remi1982

2018-04-24, 21:58
Te niby kluczyki (bo to raczej piloty) są w różnych cenach. Ale jeśli zgubisz to za nowy zabulisz zależnie od marki i modelu 3, 6 i nawet wiecej tysiaczków pln. Co najlepsze, koszt produkcji takiego "kluczyka" nie przekracza pewnie 50 euro.

werther

2018-04-24, 22:05
Remote start mam w pilocie od mojego voyagera. A przepłacać za taką ch*jową muzykę...

~Velture

2018-04-24, 22:11
remi1982 napisał/a:

Te niby kluczyki (bo to raczej piloty) są w różnych cenach. Ale jeśli zgubisz to za nowy zabulisz zależnie od marki i modelu 3, 6 i nawet wiecej tysiaczków pln. Co najlepsze, koszt produkcji takiego "kluczyka" nie przekracza pewnie 50 euro.


Zrobiłeś literówkę w słowie "euro" pisząc o cenie ;)
Ten jeden pilot od lambo kosztuje 8tyś ojro. Więc lepiej nie zgubić :krejzi:

No a taki pilot to przecież k***a nic innego jak zasadniczo smartfon oparty o gówniane podzespoły bo przecież nie potrzeba tam wpie**alać ch*j wie czego. Ma ładnie wyglądać z zewnątrz a w środku ma tylko działać.

Tylko płacisz za markę ale jeśli stać ciebie na taki samochód to marne kilka tysięcy euro to dla ciebie drobne.

Dzisiaj

2018-04-24, 22:20
no i ch*j - 2minuty ruscy ukradną

remi1982

2018-04-24, 22:34
Velture napisał/a:


Zrobiłeś literówkę w słowie "euro" pisząc o cenie ;)
Ten jeden pilot od lambo kosztuje 8tyś ojro. Więc lepiej nie zgubić :krejzi:

No a taki pilot to przecież k***a nic innego jak zasadniczo smartfon oparty o gówniane podzespoły bo przecież nie potrzeba tam wpie**alać ch*j wie czego. Ma ładnie wyglądać z zewnątrz a w środku ma tylko działać.

Tylko płacisz za markę ale jeśli stać ciebie na taki samochód to marne kilka tysięcy euro to dla ciebie drobne.



O tym samym pomyślałem. Że te pilociki są oparte pewnie na chińskich podzespołach, lub też są z takowych składane. A płacisz tylko za ładny wygląd i logo na takowym "kluczyku".

Może pisze to jako biedak co go nie stac na ferrari. Ale śmiesznie by było gdyby to wszystko pie**olneło i fiatem 125 byś pojechał w siną dal a taki bolid mógłby co najwyżej za doniczke robic :mrgreen:

OpenStreetMaps

2018-04-24, 22:54
Velture napisał/a:

No i co wy na to polaki biedaki cebulaki

Zgadnijcie ile kosztuje sam kluczyk do takich fur?



Nie wszyscy Polacy to cebulacy , Ale za to ty jesteś cacy. Wieśniackie masz skojarzenia z furą https://pl.wikipedia.org/wiki/Fura,
Właściwie to kierowcę takiego ładnego samochodu to powinieneś nazywać FURMANEM :-)

doopa

2018-04-24, 23:04
i można zaj***ć w 5 minut, na tak zwaną walizkę, ch*jowe w ch*j

Knegarn

2018-04-25, 01:09
Ciekawe ile kosztuje oryginalne radio?

remi1982 napisał/a:



O tym samym pomyślałem. Że te pilociki są oparte pewnie na chińskich podzespołach, lub też są z takowych składane. A płacisz tylko za ładny wygląd i logo na takowym "kluczyku".

Może pisze to jako biedak co go nie stac na ferrari. Ale śmiesznie by było gdyby to wszystko pie**olneło i fiatem 125 byś pojechał w siną dal a taki bolid mógłby co najwyżej za doniczke robic :mrgreen:



Płacisz nie za wygląd, tylko za zaprogramowanie immobilizera którego nikt oprócz nich Ci go nie zaprogramuje, dlatego mają ceny z kosmosu Ty debilu.

remi1982

2018-04-25, 02:14
Knegarn napisał/a:

Ciekawe ile kosztuje oryginalne radio?



Płacisz nie za wygląd, tylko za zaprogramowanie immobilizera którego nikt oprócz nich Ci go nie zaprogramuje, dlatego mają ceny z kosmosu Ty debilu.



Zdaje sobie z tego sprawe Ty tepy ch*ju...

matikesi

2018-04-25, 06:52
Velture napisał/a:


Zgadnijcie ile kosztuje sam kluczyk do takich fur? Podpowiem - więcej niż 10 letnie niemieckie auto z B na masce i 7 na klapie 8-)



Passat B7

~Velture

2018-04-25, 07:38
Knegarn napisał/a:

Ciekawe ile kosztuje oryginalne radio?


Więcej niż twój plecak wypchany książkami :wyj***ne:

Zimmerman

2018-04-25, 08:15
Dobrze, że moje e36 tego nie ma i nie da się go ukraść

eunstachy

2018-04-25, 08:34
remi1982 napisał/a:

3, 6 i nawet wiecej tysiaczków pln. Co najlepsze, koszt produkcji takiego "kluczyka" nie przekracza pewnie 50 euro.



Uwielbiam takie porównanie. Sprzedają drogo a przecież koszt produkcji to tylko... A projekt, soft i testy były za darmo? Produkcja to jeden z wielu i zazwyczaj najmniejszy koszt.