18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłotnia o obiad

ag...........th • 2018-12-30, 06:03
Walka o obiad na chińskiej ulicy.


Sinan

2018-12-30, 07:01
Facet jest, torebka jest, Tajlandia jest, pokaz męskiej siły jest ale gdyby mi tak złapał burka ten bydlak to bym mu wyj***ł takie k***a Kamehameha żeby się obudził u sasiada na ogródku merdając ogonem przy zjebce za obszczane bluszcze. Takby było i ch*j! Aha, I tak k***a potem się obudziłem i w drugiej części był BongMan składający nam życzenia Noworoczne 2019.

Tryper

2018-12-30, 07:53
Potężny bydlak. Jaka rasa ?

ag...........th

2018-12-30, 08:02
ch*jec napisał/a:

Potężny bydlak. Jaka rasa ?



Wygląda jak mastiff tybetański

sqnk

2018-12-30, 11:21
ludzie sa tacy glupi ze nie wiedza. po wiaderko wody do sklepu i ch*j na psa i by sp***olil

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-30, 12:09
Przecież to krowa, łaciata w dodatku. :mrgreen:

janlew

2018-12-30, 13:57
Ja nie rozumiem kto uznał że jeden z drapieżników może sobie spacerować w strefie publicznej wśród dzieci, ale zaj***łbym sk***ysyna. Wilk, lew, ryś, krokodyl, czy tygrys zostałby odstrzelony. Noooo ale jak piesek to święte zwierze. k***a, debilizm jak wśród brudasów hindusów z krowami. Dobrze tylko że to kurewskie bydle rzuciło się na innego kundla, nie na dziecko

spiepszaj_dzbanie

2018-12-30, 14:22
Kilka miesięcy temu miałem taką sytuację:
Słysze krzyki, patrze a tam:
- pies rasy Dogo canario szarpie jakiegoś małego kundla
- farba się leje, mały wypłosz z rozszarpaną klatką
- właściciele psów troche pogryzieni
- właścicielka dużego psa nie umie nad nim zapanować, jedyne na co wpadła to krzyki, wsadziła mu palce do ryja (oczywiście nie puścił tylko jej palce rozj***ł), kopnęła go, co psa tylko zachęciło do dalszego szarpania wypłoszem

Chwyciłem za młotek spawalniczy który miałem w aucie, podbiegłem szybko i rozj***łem łeb agresorowi, czym przerwałem atak.
Była by jazda gdyby ten pies dopadł jakieś dziecko, a tak skończyło się tylko na trzech ofiarach ataku (wypłosz i pogryzieni właściciele psów).

Mam 70kg i 165 wzrostu także jestem "kompaktowy" i przyznam szczerze, iż trochę się tej k***y cykałem, ale jak już zaatakowałem, to poczułem się jak niepowstrzymany grecki heros.

Szkoda mi tylko tego mojego młotka który uległ deformacji, nie wyobrażacie sobie jak twardy łeb ma taki k***isyn. Przestał dopiero po dwóch ciosach. Miał zapadniętą czaszkę mniej więcej na środku łba i złamaną kość czołową.

Mo...........mi

2018-12-30, 17:01
spiepszaj_dzbanie o ty sadysto jeden, morderco pupilkow
ja zawsze w aucie mam 2 noze (w razie wypadku by pasy odciac) ale pewnie uzylbym gasnicy

dennissliwa

2018-12-30, 17:54
Miałem Amstafy i jak się im cos upie**oli w głowie to żadne lanie wody napie**alanie kijem nie działa.

Mors_Nigra

2018-12-30, 19:56
@spiepszaj_dzbanie szkoda, że tej babie tak samo nie "zapadłeś" czaszki. Takich "ludzi" to do utylizacji tylko, znaczy uśmiercić i pociąć na organy a mózg spuścić w kiblu.